Skocz do zawartości

Kopie ! | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 539
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tak , cudowne uczucie i prawda jest to , ze mozna za tym potesknic. Przy pierwszej ciazy moja corcia byla raczej niesmiala - kopala mnie , ale jak tylko moj maz polozyl reke na brzuchu przestawala sie ruszac. Maz wtedy byl smutny , ze go corcia nie lubi hihi , a teraz nasz bobasek tak wariuje - reaguje na kazdy dotyk , ktokolwiek dotknie mojego brzucha od razu dostaje serie kopniakow - maz jest wniebowziety - przy pierwszym dziecku nie bylo mu dane tego poczuc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Normalnie od wczoraj siedze cały dzień z rekami na brzuchu...
Warto na to czekać 🙂 😉

http://www.allegro.pl/item583159156_suknia_slubna_cheryl.html









hihi Ata ja tak samo:laugh: od kilku dni trzymam czesto ręke na brzuchu 🙂 narazie to delikatne pukanie..a później co to będzie 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agniesia6891 napisał:
A mi dzisiaj się zaczął 17tc i nic nie czuję 😞 Może ze 4 razy czułam tylko bulgotanie w brzuszku 😞 Czasami sięzastanawiam czy wszystko jest w pożąku i czekam na ruchy maluszka 🤨









Agniesia nie mart się 🙂napewno jest wszystko w porządku.Każda kobieta ma inaczej,moje maleństwo nie zawsze skacze w brzuszku.Pierwszy raz jak poczułam to był wieczór,a dziś naprzykład było po południu i to jest delikatne uczucie..Czekaj cierpliwie,a poczujesz niebawem,zobaczysz 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agniesia6891 napisał:
A mi dzisiaj się zaczął 17tc i nic nie czuję 😞 Może ze 4 razy czułam tylko bulgotanie w brzuszku 😞 Czasami sięzastanawiam czy wszystko jest w pożąku i czekam na ruchy maluszka 🤨









Kochana, to pierwsza ciąża Twoja... cierpliwości. Nasłuchuj wieczorami... doczekasz się obiecuje 😉
Moja Kropka lubi sobie fikać koło 22 wieczorem jak leże na prawym boku.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje dalo znac mi w 19tc 😉. A to moja pierwsza ciazy 😁 ostatnio to sie smialam ze jak bylam w kosciele z pare razy bo mialam spoznione bierzmowanie :P to sie odzywalo w kosciele jak chór spiewal :P a tak to zawsze daje znac pod wieczor w godzinach od 19-23 tak najbardziej a w dzien czasami lekkie kopniaki 😁.
Chodz dzisiaj nie wiem czy to bylo kopniecie czy kolka ale jak poszlam z psiapsiola na spacer i jej synkiem potem usiadlysmy na chwile jak mnie bol w okolicy watroby leit zlapal to dziekuje oddechu nie moglam zlapac bo jak probowalam to bolalo mocniej ale po 5-10 min przeszlo naszczescie gdzies wyczytalam ze to moze byc kolka jelitowa spowodowana od czestego spania na prawym boku 🙂. Ale z 30min temu jak siedzialam na lozku az mnie podnioslo nie wiem czy juz w tym tyg dziecko by tak kopalo ze bym odczula na jelitach to co wy o tym sadzicie babeczki???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asnet myslę że to jednak było dziecko 🙂
Rozmawiałam z koleżankami i pytałam jak one odczuwały kopniaki i żadna z nich nie czuła ich tak mocno jak ja od poczatku. Teraz, pod koniec, dziecko powinno się uspokajać ze względu na mało miejsca a właśnie teraz mi daje tak w kość że wolałabym już urodzic czasami.
Ja też tak miałam że czasami aż podskakiwałam jak mnie moja Bianka skopała, czasami naprawdę bolało że sama się zastanawiałam ile ona ma siły.
Jedno jest pewne- nosisz w sobie prawdziwego gangstera :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jutro u mnie zacznie sie 35 tc. i wszedzie pisze ze powoli nie bedzie sie juz tak czulo kopniakow z powodu braku miejsca a ja je ciagle czuje i to coraz silniejsze.Mala tak sie wierci i kopie ze mam wrazanie czasami ze przebije noge przez skore :laugh: a do tego to wszystko super boli.I wtedy sie jej pytam za co juz mnie tak nie lubi../ :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...