Skocz do zawartości

Kopie ! | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 539
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam mamuski:laugh: mój szkrabek zaczoł dawac o sobie znac w 17 tc , przez dwa tyg kopał ile sie da puzniej przez tydzien było spokojnie od czasu do czasu az sie zaniepokojiłam 😞 ale od tamtego czasu niema chwili zeby nie dał o sobie znac podobnie jak u Linen najwiecej jak siedze czy leze i niestety w srodku nocy 🤪 pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ruchy czuje takie zdecydowane czuje od okolo 18tc (druga ciaza ale po 15 latach to jak pierwsza:P ). Maleństwo jest bardzo aktywne, nie tylko jak leże ale juz i jak chodze lub coś robie. Narazie jest to slodkie i sprawia ogromna przyjemnosc ale mimo upływu czasu pamiętam jak jeszcze te kopniaczki dadzą mi sie we znaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie te kopniaczki, mimo że czasem naprawdę bolesne są urocze 🙂 Już wolę jak mały tam buszuje w brzuchu niż jak odpoczywa i nie rusza się. Ciąża to wspaniały czas, wspaniałe uczucie czuć jak rozwija się w nas nowy mały człowiek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jak sie zaczynam martwic pierwsze ruchy poczulam w ok 17tyg ciazy obecnie mam 20 i od okolo 5 dni nic nie czuje nawet drobnego ruchu czy malutkiego kopniaka 😞 nie wiem czy to zle czy nie bo to moja pierwsza ciaza poradzcie cos dziewczyny??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja uwielbiam jak mnie Niunius kopie, na razie to takie delikatne,czasami mocniejsze kopniaki,jeszcze nie bola, sprawiaja niesamowita radosc 😉 Uwielbiam to uczucie, maz jest zazdrosny bo jeszcze nie czuc poprzez polozenie reki na brzuszku,ale penwie niedlugo i on tez poczuje naszego synka 😉 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pamiętam jak mój mąż czekał aż poczuje jak nasz Misio się rusza 🙂
tak się denerwował bo co tylko położył rękę to mały siedział spokojnie a ja się śmiałam że już teraz się boi tatusia 😁 😁

wreszcie się udało ale jaka to radość była 🙂

a jak Misio śpi to gorzej się denerwuje niż ja że coś jest nie tak bo przecież on cały czas skacze 🙂

ale już chyba zaczyna się przewracać do dołu główką bo coraz częściej dostaję po żebrach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najpiękniejsze uczucie jak dzieciaczek się rusza 🙂 Ja pierwsze ruchy poczułam pod koniec 17 tygodnia, na początku były ledwo wyczuwalne ale za to teraz daje się niunia we znaki najbardziej boli jak swoje nóżki wpycha mi pod żebra, ale i tak to uwielbiam:P bo wtedy wiem że z Niunią wszystko w porządku ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
COŚ poczułam już w 16 tyg ale sama nie byłam pewna czy to kopniaki. A tak na prawdę to pierwsze ruchy po 20 tygodniu. Mój mąż praktycznie kilka dni po mnie poczuł. Warował biedny przy brzuch żeby go nic nie ominęło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zielona napisał:
COŚ poczułam już w 16 tyg ale sama nie byłam pewna czy to kopniaki. A tak na prawdę to pierwsze ruchy po 20 tygodniu. Mój mąż praktycznie kilka dni po mnie poczuł. Warował biedny przy brzuch żeby go nic nie ominęło 🙂


Oo kurcze to jeszcze sobie troszke poczekam 😞 😞 a tak bardzo sie nie moge doczekac jakie to uczucie 🙂 jesli takie male malenstwo sie w tobie rusza i masz nad nim pelna kontrole kiedy spi a kiedy nie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W sumie to moje maleństwo ma kontrole nad moim snem a nie odwrotnie 😉np ja jestem śpioch i lubię się długo wylegiwać przed śniadanie, ale Stasiu chyba nie, bo jak tylko się obudzi ok.6 rano wierzga się na wszystkie str świata aż wstanę i zjem śniadanie. A jakie to uczucie? Na początek czułam jakby ktoś dmuchał we mnie bąbelki i jak gdyby one we mnie pękały, a teraz to już wyraźne kuksańce. Fajne jest to, że na pewnym etapie czujesz, czy się przeciąga czy tylko kopie. Zobaczysz Loli już niedługo a będzie Cię dzidzia okładać po żebrach. Ten czas tak szybko leci. Jeszcze niedawno robiłam test,a tu 3 miesiące do końca 🙂

Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pierwsze ruchy poczułam w 17 tygodniu 😉 najgorzej jak maleństwo usadowi się w podbrzuszu i zacznie uciskać na pęcherz zapewne przezywacie to samo 🙂 🙂 Nie spodziewłam się, że noszenie maluszka w sobie może sprawiac tyle radości chociaż nie ukrywam, że niepokój też jest...pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzucholki

jestem czerwcóweczką, jeżeli jeszcze nie macie wyprawki dla swoich maluszków to zapraszam serdecznie na nasze aukcje ubranka w 100 % POLSKIE bo właśnie rozkręcamy z mężem firmę

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=16562293

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ 🙂jestem w 18 tyg 🙂 Ja poczułam ruchy 3 marca byly delikatne bardzo ale wiedzialam ze to maluch i od tego czasu dzidzia caly czas sie wierci kreci coraz mocniej 🙂)) przeeeecuuudddooowwwnnnneee uczucie 🙂 pozdrawiam wszystkie Przyszle MAMUŚKI:*[color=#0000FF][/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...