Skocz do zawartości

Kopie ! | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ale ciesze się że mogę doznac tych uczuc jak kopie itd gdyż długo z mężem staraliśmy się o malęństwo aż się udało mamy miec chłopczyka na 3 usg mi potwierdzili lekarze więc mamy nadzieje że to będzie Szymonek ale różnie to bywa 😉może byc dziewczynka najważniejsze by zdrowe było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • Odpowiedzi 539
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • 3 miesiące później...
  • Mamusia
ja w 17t6d pierwszy raz poczułam, jak moje Maleństwo się rusza. Na początku było to łaskotanie od środka, takie jakby pękające bąbelki (jak w gardle, kiedy szybko chcemy napić się mocno gazowanej wody), później do łaskotek dołączyło się pukanie (18t6), a od przedwczoraj (19t5d) czuję różne wyraźne ruchy. Początkowo Maluch dawał o sobie znać tylko wieczorem, a teraz wystarczy, że usiądę, żeby poczuć te wygibasy. Jego ulubiona moja pozycja, to kiedy siedzę na fotelu z wyprostowanymi nogami opartymi na krześle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
A ja nie czułam ruchów dziecka, dopiero któregoś dnia, jak leżałam sobie w wannie poczułam kopniaka 🙂 Zawołałam męża, który położył swoją rękę na moim brzuchu i też czuł kopnięcia 😉 Był to 18 tydz. i od tego momentu kopniaki czuję po kilkanaście razy dziennie 🙃 i to jak się rusza też 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny,
mój dzidziuś też kopie i jest to ... 🙂
pamiętam jak pierwszy raz poczułam ruchy dziecka... i jakie to było niesamowite uczucie

tak w ogóle piszę do Was bo może macie w tej chwili podobny problem z jakim ja borykałam się jeszcze nie dawno. Mianowicie chodzi o to, że swego czasu poszukiwałam kogoś kto zechciałby zrobić mi jakieś fajne zdjęcia z moim maleństwem w środku. Sama jestem po Akademii Sztuk Pięknych a moja pasją jest robienie zdjęć. Lecz samej sobie zrobić... to co innego. W końcu skorzystałam z tego, ze znam troszkę utalentowanych ludzi. I teraz mam pamiątkę do Końca życia. Uznałam, ze może mogę pomóc kilku z Was. Jeśli któraś chciałaby zdecydować się na sesję zdjęciową to dla dziewczyn z Warszawy, Pruszkowa i okolic zrobię takie zdjęcia darmo.
Niestety darmo mogę zrobić tylko kilku z Was, więc kto pierwszy napisze ten lepszy.
Nie martwcie się to nie jest żadne oszustwo, ja potrzebuję poszerzać mój warsztat plastyczny. Zdjęcia są mi potrzebne do galerii, do studia... także jeśli się nie wstydzicie, a zapewniam, ze nie ma czego. Piszcie !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 5 lata później...
  • Mamusia
Ja od kilku tygodni czuję kopniaki swojej córki 🙂 Żona się czasami na nie skarży, ale ja je bardzo lubię. Zawsze wieczorem się kładziemy i wyczekuję tych ruchów. Podobno jak przykładam ręce, to się uspokaja. Mam nadzieję, że po porodzie też będzie się tak uspokajać w moich rękach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 3 miesiące później...
  • 7 miesiące później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...