Skocz do zawartości

Mleko modyfikowane - problem | Forum dla mam


PrzyszłaMama

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hmmm... moj ma kroliczka ktory imituje bicie serca..oczysiwcie jak placze to nie dizalo bo zaglusza 😜 ehhe ale jak zasypia to wlaczam...nieraz pomaga nieraz nie... 😉
A tez przy farelce kilka razy zasypial:P takze znam ten bol 😜 hehe
Mleczko faktycznie tanie.... 🙃 oby pomoglo 😉

a ja mu daje bebilon comfort na zmiane z bebilon 1... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale to mleko zastępcze nie jest gorsze czy mniej wartościowe od modyfikowanego? Bo mały to normalnie teraz jest złote i kochane dziecko, skończyły się kolki, nie ma wysypki i kupki są ok..
a te suszarki to jest naprawdę świetny usypiacz 🙂 🙂 Gorzej jak będą starsi pójdą do fryzjera i... w kimono uderzą jak tylko suszarka pójdzie w ruch..:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamilka!! napisał(a):
Ale to mleko zastępcze nie jest gorsze czy mniej wartościowe od modyfikowanego? Bo mały to normalnie teraz jest złote i kochane dziecko, skończyły się kolki, nie ma wysypki i kupki są ok..
a te suszarki to jest naprawdę świetny usypiacz 🙂 🙂 Gorzej jak będą starsi pójdą do fryzjera i... w kimono uderzą jak tylko suszarka pójdzie w ruch..:P
nie to mleko jest idealny dla dziecka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamilka!! jak długo będzie musiał pić Bebilon Pepti zdecyduje pediatra. Nasz pił kilka miesięcy, nawet zdążyliśmy przejść na dwójkę. Potem pediatra kazał pomalutku zmieniać (to nie tak hop-siup; to jest proces kilkudniowy 😉). I obecnie już jesteśmy na zwykłym, sklepowym Bebilonie 2 i Bebilonie Na Noc 2. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
noo wiem wiem 😉
a moj maly od wczoraj cos ciagle glodny, i ulewa ciagle... nie wiem co jest... a daje mu co 2 h nieraz 3.. a on juz po 1,5 h jest glodny 😮 a wypija 120 i czasem ciutke ponad... nie wiem czy to za duzo czy jak??



Witaj Aniu! Moja córunia od prawie 3 tygodni jest na mleku sztucznym, podaję jej 120 rzadko zdarza sie ze zje 150 czy 160, kontaktowałam się niedawno z neonatologiem i pytałam czy moge jej juz podawac 150 bo tyle powinno przypadac według wieku to on stwierdził, że jesli cały czas będzie ona głodna to mozna podawac ale jesli zdarzać sie bedzie ze bedzie dziecko ulewało to wtedy trzeba zmniejszyc ilosc pokarmu i przede wszystkim odstep między karmieniami powinien wynosci minimum 3-3,5 godzinki w moim przypadku jesli zje 120 lub wiecej bo w momencie kiedy zje 60-70 i obudzi sie po 2 godzinkach to karmie ja no i daje tez herbatki do picia rumiankową i koperek włoski....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No a moj Marcus zje te 120 i niekiedy jest tak ze na 2 razy mu to podaje bo szuka(odnije sobie i pije dalej) a niekiedy wycycka wszytsko do odtatniej kropli i wtedy ulewa.
a jak bym mu zmniejszyla to by wolal co godzine chyba 😞 tylko ze na tym bebilonie jest 1 miesiac 90-120 ml 3-4 lyzeczki... a ja mu daje 3 to moze ta 100 dac a z 4...sprobuje tak, bo moze byc ze on jest glodny i sie nie najada bo za zadkie to mleko... nie wiem kurcze bo na zwyklym bebilonie tego nie bylo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochana ja podaje nutramigen podobne do bebilon pepti ...u mnie na opakowaniu pisze ze dzieciaczki od 2-4 tygodni 120 ml czyli 4 łyżki i ja tyle podaje chociaż moja mała ma 8 tygodni bo nie zawsze zje wiecej ale robie tez wiecej smiało sprobuj robic 120 ml wody i 4 lyzeczki dodawac to wtedy objetosc wyjdzie 130 ml 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...