Skocz do zawartości

Złe wyniki w ciąży... | Forum o ciąży


Asia1

Rekomendowane odpowiedzi

od początku wyników nie miałam idealnych...ostatnio białko w moczu, jutro na szczęście do lekarza.
jeśli chodzi o bakterie, to na początku liczne - potem wyleczyłam, a na stan z piątku: nieliczne ponownie. i dużo śluzu...zobaczymy co mi powie na wizycie, bo mam trochę obawy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wyniki moczu zależą od stanu w jakim jest ciężarana.Na swoim przykladzie moge Ci powiedzieć,ze problem sie zaczął kiedy okazalo sie,ze mam nietolerancję na glukoze.Dowiedzialam sie tez,że przy cukrzycy to sie bardzo często zdaża.Do tego doszło obniżenie szyjki macicy i od tego czacu mam założony pessar czyli krązek(kiedys stosowano szewki przy zagrożonej ciąży).W tym wypadku,też mogą byc zmiany w moczu,chociaż stosuje sie w tym wypadku płukanki i globulki.
Myśle,ze jak skonsultujesz sie ze swoim lekarzem to bedziesz spokojniejsza.Każda z nas ma inny problem i nie bardzo mozna go dopasowac do siebie.
Pozdrawiam serdecznie




















Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja cały czas mam leukocyty i liczne bakterie w moczu...cały czas biorę jakieś leki,teraz już mam antybiotyk i obawiam się że nadal mi nie pomaga bo wczoraj znów jakby mnie pęcherz bolał przez moment....a mój lekarz (dodam że chodzę prywatnie więc przypuszczam że opiekę mam dobrą)powiedział mi że musi mnie jeszcze przed swoim urlopem zobaczyć co się dzieje z tymi wynikami...no a jak nie antybiotyk to co jeszcze może pomóc??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia1 Nie martw się w ciąży bardzo często kobiety mają problemy z moczem. Ja też miałam na początku ciąży, potem wyleczyłam, a one znowu powróciły, choć termin mam na za 2 tygodnie to jestem znowu na lekach. Nie martw się, jakby coś się miało dziać to lekarz na pewno na to nie pozwoli, więc zaufaj mu i głowa do góry...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzis awaryjnie zglosilam sie do lekarza poniewaz pojawily sie dziwne uplawy, lejiste i przezroczyste, z dzieckiem wszystko ok ale mam calkowity zakaz stosunkow plciowych, oraz wyslal mnie na badania bakterii w pochwie, troche sie obawiam bo ciaza moze byc zagrozona 😞 😞 😞 Pozdrawiam wszystkie mamuski 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...