Skocz do zawartości

Czy wy tez jestescie strasznie senne? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
To jeszcze nic w porównaniu ze zmęczeniem i sennością jakie dopadają mnie w trzecim trymestrze- jak się nie położę w ciągu dnia na min. 1 godzine to bez siekiery nie podchodź :P
A najgorsze że tak trudno jest zasnąć z kangurem w środku i bieganiem do toalety i z tymi bólami, kłuciami... 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To norma na początku i końcu ciąży :-) Ja jak coś ciekawego w tv oglądam to mogę zapomnieć o tym że obejrzę do końca. Chociaż na 1min. trzeba się zdrzemnąć.

Ale to dobry trening przed porodem. Gdy przerwy między skurczami wynoszą tylko 1min. to wtedy najlepiej się śpi. Nie wierzyłam jak mi to na szkole rodzenia powiedzieli. Ale to prawda, wystarczy 1min. na odpoczynek i regenerację sił na następny silny skurcz :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehs... 😉 ja na początku przesypiałam co najmniej 2 godziny w dzień a w nocy kładłam się sapć około 19.30-20.00 🙂 A zdarzało sięże wstałam o 5rano godzinke poczytałam ksiażę na studia i znowu kładłam sie spać 🙃
To jest normalne i Kochana odpoczywaj dopuki możesz bo po porodzie będziesz pragneła dłuższego odpoczynku:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bardzo to mało powiedziane... Rano ledwo zwlekam się z wyrak, potem jakoś się rozkręcam. Ale zjadając śniadanie muszę się położyć i odleżeć to co zjadłam, to samo z obiadem po któym obowiązkowo musi być spanko...godzina 20 w łóżku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja w pierwszych miesacach spalam po pracy cale dnie i pozniej w nocy bez problemu znow i dalej chcialo mi sie spac ale tak od polowy 3 miesiaca przeszlo i az odzylam...mialam juz sile jak wczesniej bez zmulenia sennego!!!

wiec norma!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Mamusia
Ja jestem w 10 tygodniu i jestem masakrycznie senna. Co gdzieś przysiądę to mi jakoś sama głowa się układa i przysypiam. Nic mi wtedy nie przeszkadza - synek oglądający bajkę czy mąż słuchający głośno muzyki 😉 Po takiej drzemce czuje się świetnie - głowa nie boli, mdłości nie ma 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja w pierwszych tygodniach to mogłabym spać cały czas, a i tak chocbym nie wiem ile spała byłam cały czas zmęczona, teraz mi to przeszło i jest odwrotnie 🤢 nie moge spać, nie moge sobie odpowiedniej pozycji znalez, to ja nie wiem co będzie jak będe duzy brzuch miała 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Grudniówki 🙂
Cieszę się że mogę dołączyć do waszego grona 🙂
Jeśli chodzi o sennoś to u mnie jest juz nieznacznie lepiej ale i tak jak wracam z pracy i jest 15-16 to na naic innego nie mam ochoty jak na spanie 🙂 Tez wstaje wcześnie dzis niedziela i mozna bylo pospac to ja przed 7 juz pobudka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja ogolnie jestem senna i bardzo szybko sie mecze, na poczatku ciazy to bym spała i spała a teraz co chwile albo mnie moja niunia obudzi przeciaganiem sie bolesnym albo cos mnie boli albo mi niewygodnie i taka masakra.. ciezko mi sie spi, niemoge sie wyspac co chwile tez sie budze na siku..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja często w ciągu dnia zrobie sobie krótką 15 mionutową czasem godzinna drzemke i czuje sie jak nowo narodzona z tym, że wieczorem później nei chce mi sie spać. A w inne dni śpie po 3 godziny w ciągu dnia i jeszcze cała noc 🙂 ostatnio spałam bez przewry 12 godzin 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Ja przez pierwsze 3 miesiące ciągle bym spała. I w dzień robiłam sobie drezmki. Potem w drugim trymestrez miałam sporo energii o dzremkach w dzień nie było mowy nie miałam takiej potrzeby. Za to teraz w nocy ciężko się śpi więc znów drzemki w dzień powróciły 🙂 Ale korzystam póki mogę hehe.Tyle że na początku ciąży wystraczyło mi pół godzinki a teraz sypiam w dzień minimum 2 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie tez na poaczatku spalam non stop wystarczylo ze siadlam gdzies i oczka mi se same zamykaly...
w II trymestrze oddalo mi nie potrzebowalam snu zrywalam sie o 7 i szlam spac okolo 22...
teraz zas strasznie sie mecze czasami upal straszny... albo pogoda deszczowa i tez spie zbudze sie leze i znowu zasypiam na kolejne 3 godzinki heh dzis wstalam prze 11 zaraz heh ale sen to zdrowie 🙂 buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie juz ta sennosc opuscila i sie ciesze bo wtedy tez bym tylko spala i spala a teraz mam wiecej czasu zeby posprzatac i poczytac. sennosc sie skonczyla ale teraz non stop biegam robic siusiu.
pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...