Skocz do zawartości

Czy wy tez jestescie strasznie senne? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Dodi,
to pewnie fajki Ci wychodzą 🙂 ja zobaczę za miesiąc i tydzień czy mi lepiej idzie, hihihihi 😉 ja się nie mogę doczekać ruchów dziecka najbardziej no i kolejnego usg. wczoraj mąż się śmiał ze mnie, bo mu powiedziałam, że chciałabym mieć usg w domu i codziennie zaglądać do fasolki 😁 hahaha

miłego dzionka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi już senność też przechodzi. Co prawda nie do końca, ale to może efekt tego że jestem niskociśnieniowcem, a w ciąży ciśnienie jeszcze się obniża. No a ja przed ciążą piłam kawę naturalną hektolitrami.

Też paliłam papierosy i też mam zadyszkę. Mieszkam na II piętrze i wolę wjechac windą niż iść schodami bo naprawdę się cholernie męczę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu ,ja Tobie sie nie dziwię, ja tez nie moge doczekac sie wizyty 19.09 juz pewnie mi powie płec, (mam taka nadzieje)
a usg tez bym najchetniej robila co chwila, mi juz sie nazbierało 4 bo zagrozona byla ciążą, takze sie juz przyzwyczailam ze na kazdej wizycie skanował mi brzusio.
A do fajek jeszcze ciagnie, najbardziej wtedy kiedy wpadaja znajomi i wszyscy pala razem.


Ania78 napisał:
Hej Dodi,
to pewnie fajki Ci wychodzą 🙂 ja zobaczę za miesiąc i tydzień czy mi lepiej idzie, hihihihi 😉 ja się nie mogę doczekać ruchów dziecka najbardziej no i kolejnego usg. wczoraj mąż się śmiał ze mnie, bo mu powiedziałam, że chciałabym mieć usg w domu i codziennie zaglądać do fasolki 😁 hahaha

miłego dzionka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dodi,
nie siedź z takimi palaczami 🙂 wdychanie też szkodzi...ja rzuciłam fajki ponad dwa lata temu, a jak zaszłam w ciążę (jeszcze o tym nie wiedząc) to mi się tak strasznie chciało zapalić, że wychodziłam z dziewczynami, żeby chociaż dym powdychać! karygodne, wiem...ale tak mi ten zapach teraz pasuje,ze szok. no, ale palić nie zamierzam już nigdy. chyba, że całkiem na starość cygara z mężem od czasu do czasu przy dobrym rumie 🙂

dobrze, że z Twoją ciąża już wszystko ok. a co do usg to ja tylko raz widziałam taka małą kuleczkę i już tęsknię za tym widokiem, mimo, że ciąża pokazuje mi się teraz z tej najgorszej chyba strony 😞 gorączkuję, mam nudności cały dzień, męczę się każdym ruchem, bolą mnie piersi, mam pryszcze na buzi itepe. heh, czekam, aż te dolegliwości miną i czasem nie mogę sobie przypomnieć, po co ja chciałam być w ciąży 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny !

Jak dobrze, że istnieje coś takiego jak forum.... myślałam że to tylko ja się czuję jak inwalida w tym niby błogosławionym stanie 😉
Brak mi siły na cokolwiek a nudności mam non stop.... koszmar jakiś ! Ale co tam, trza przeczekać, wyjścia nie ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny mi mineła juz sennosc tydzien temu chcoiaz myslałam ze to bedzie sie ciagneło do konca ciazy! cos strasznego nic mi sie nie chciało kompletnie!! nawet isc do kuchni zrobic sobie głupia kanapke!! ale juz jest lepiej i z checia wychodzimy na wieczorne długie spacerki 🙂) głowa do góry 🙂)pierwsze tyg sa najgorsze ale Aniu to tak szybko zleci ze nawet nie zobaczysz kiedy 🙂) jeszcze niedawno byłam w 7 tygodniu hehe 🙂) 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
a ja nadal jestem senna i czekam z niecierpliwością aż to minie bo jest nie do zniesienia:P W ogóle nie mam energii, nic mi się nie chce.. Chociaż wczoraj wybraliśmy się z narzeczonym i ze znajomymi na wycieczkę i muszę się pochwalić że udało mi się wyjść na Babią Górę 🙂 🙂 pozdrawiam wszystkie przyszłe Mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
Tak samo jak większość z Was na samym początku potrafiłam przespać cały dzień. A teraz to zmęczenie odeszło tylko troszeczkę 🙂 Przed ciążą byłam rannym ptaszkiem (spanie max do 8) a teraz śpię do 10 - 11 ☺️ Co za wstyd 🙂 Ale za to w ciągu dnia nie potrzebuję drzemki :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
No to ja jestem na samym początku pieknej ciąży i już mi się uruchomił mega śpioch :laugh: Mój mąż się śmieje, że tak jak kiedyś byłam strasznym śpiochem tak teraz mam już galopującą narkolepsję :P Ale nie jestem zmęczona ani nie mam kiepskiego nastroju. Wręcz przeciwnie 🙂 Dawno nie było mi tak wesoło :laugh: tylko ciągle ziewam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj kochane:laugh::laugh: :laugh: chyba to się tak szybko nie skończy, u mnie z biegiem tygodni senność się nasiliła a teraz przed porodem to już w ogóle mogła bym tylko spać , ale mówi się ze jak przyszła mama dobrze śpi, to i jej dziecko jest bardzo spokojne, jak przyjdzie na świat wiec to nie jest zmartwienie , trzeba korzystać z odpoczynku ile się tylko da bo jak urodzicie, to już nie będzie takiego spania :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haha i na to liczę Agniesiu 😉 Mogę spać całymi dniami naprawdę, jak śpiąca królewna, i wcale nie będzie mi to przeszkadzać 😉 z dwojga złego wole spać niż mieć nudności a te o dziwo wcale nie wystąpiły i tak sobie w duchu cichutko ściskam kciuki, że może jednak już wcale nie przyjdą...? :P tfu, tfu... 😉

Aaaa tak przy okazji... Dobrej Nocy! :laugh: uuuaaachhh....!!!!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...