Skocz do zawartości

Czy wy tez jestescie strasznie senne? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witajcie 😉 mimo ze jestem w 5 miesiacu w dalszym ciągu spie ile sie da , gdy wstaje rano to po godzinie 13,14 juz musze sie połozyc chociaz na godzinke . mysle ze tyle nam poprostu potrzeba snu i niema sie czym martwic:laugh: no chyba ze ktos ma niska hemoglobine to wtedy trzeba poradzic sie ginek. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi ciągła senność minęła, czasami zdarzy mi się przysnąć późnym popołudniem,ale rzadko. Ostatnio 2 razy z kolei dopadła mnie bezsenność budziłam się po 3-4 nad ranem i tak leżałam do momentu zadzwonienia budzika. Każdy organizm chyba domaga się swojej porcji spania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja chcę Wam powiedzieć, że zauważyłam, że senność mija w zależności od tego jaki tryb życia prowadzimy i ile śpimy. Odpoczęłam porządnie w weekend, wyspałam się i leniuchowałam i senność mi w całości przeszła. Już pomijam wstawanie 5 razy w nocy do kibelka 😉 Ale nie ziewam tak permanentnie jak wcześniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja na senność mam swój sposób:P kiedy już po śniadaniu czy po obiedzie poleniuchuje trochę, pośpię i nie chce spać późnym popołudniem otwieram okno i wietrze sobie pokoik 🙂 taka dawka świeżego i zarazem mroźnego powietrza działa rewelacyjnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Ja na poczatku ciazy tez byłam strasznie senna musiałam sie przespac w ciagu dnia z 2 godz. Teraz natomiast 26 tc w dzien nie spie, wieczorem ciezko mi zasnac i do tego potrafie sie obudzic ok 4 albo 5 nad ranem i krecici sie z boku na bok :/
Nie wspomne juz o nocnym wstawaniu do kibelka i nie moge znalesc wygodnej pozycji do snu bo jakby nie patrzec to buchol juz duzy i przeszkadza:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
hej brzucholki

jestem czerwcóweczką, jeżeli jeszcze nie macie wyprawki dla swoich maluszków to zapraszam serdecznie na nasze aukcje ubranka w 100 % POLSKIE (właśnie próbujemy rozkręcić z mężem firmę)

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=16562293

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam. U mnie to różnie bywa. Czasem mam problem żeby się z łóżka podnieść i mogę przespać cały dzień. Innym razem wstaje bez problemu, ale po południu oczy same mi się zamykają. No i najczęściej po przysłowiowej dobranocce idę grzecznie spać bo dłużej nie wytrzymuję 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
dopiero od niedawna odzyskałam energie,bo wczesniej to jakbym zapadła w sen zimowy... z małymi przerwami na małe coś niecoś 🙂 🙂 🙂trudno mi sie było z łózka wygrzebać ☺️ od ok 15-16 tygodnia jest ok.wsaje rano bo jestem głodna aż mi w brzusiu burczy czasem nawet w nocy zaglądam do kuchni ale cóż zrobic jak z głodu zasnac niemozna 😁 😁 😁 no i jak sie już podniose z łozka to az do wieczora żadnego spanka niema-dzieki temu niedokuczaja mi juz takie straszne migreny z czego sie ogromnie cieszę.pozdrawiam laseczki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
Ja na początku ciąży, kiedy jeszcze nie byłam pewna "co to", do południa nie mogłam zwlec się z łóżka... poranne mdłości, mimo że to nie pierwsza ciąża, dopiero poznałam ten ból.... więc chyba organizm (albo ja podświadomie) wolał przespać momenty krytyczne. potem minęło, chociaż przez problemy ze snem, wstawałam blisko południa... teraz od jakiegos krótkiego czasu przesypiam noce choc z kilkoma przerwami na siusiu 😉 ale męczące te zarywane noce.... więc rano nie mogę wstać... Macie też problemy z bezsennością? jak sobie z tym radzicie?
pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania0303 napisał(a):
Na bezsenność dobra książka albo dobry film - oto cała recepta. Mi pomaga, wycisza i uspakaja.



a mnie książka nie uspakaja, a wręcz przeciwnie... jak juz zacznę czytać, to mogę do rana... chyba żeby specjalnie jakis chłam nudny wziąć 😉 a film... no ostatnio tym się "kuruje" szukam jakieś nudnych programów żeby sie szybko zmęczyć oglądaniem i zasnąć... ale często to nie pomaga, uodparniam się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki 🙂
Sennosc wysytepuje w I i III trymestrze (zazwyczaj). Ja tak do okolo 13-14 tc duzo spalam, pozniej odstalam powera a teraz znow przychodzi godzina "zen" czyli tak 15-16 i musze sie polozyc 🙂
Na bezsennosc ciezo cos wymyslec (to tez niestety przypadlosc ciazowa) ale moze sproboj cieple mleko, meliske...Mialam tez ta faze lae jakos po 2 tygodniach minela. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • Mamusia
witajcie 🙂 Senność to moja zmora była. Czasami było mi trochę głupio jak na spotkaniu rodzinnym czy też ze znajomymi siedziałam i ziewała. Spałam prawie na siedząco. Teraz jak ciśnienie mi spada to czuje się jak leniwiec no i Po obiedzie 😁 Wiem jedno, jak mamy możliwość i chce nam się spać to zmykajmy na drzemkę 😉 Jak się urodzi maleństwo nie będziemy mogły pozwolić sobie na takie szaleństwo 😉 pozdrówka dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laaf napisał(a):
dziewczynki 🙂
Sennosc wysytepuje w I i III trymestrze (zazwyczaj). Ja tak do okolo 13-14 tc duzo spalam, pozniej odstalam powera a teraz znow przychodzi godzina "zen" czyli tak 15-16 i musze sie polozyc 🙂
Na bezsennosc ciezo cos wymyslec (to tez niestety przypadlosc ciazowa) ale moze sproboj cieple mleko, meliske...Mialam tez ta faze lae jakos po 2 tygodniach minela. 🙂


no i się zgadza 😉 wg BRZUSZKA zaczął się III trymestr.. i mi znów non stop chce się spać... Tylko synek nie ma na to ochoty więc po mimo mojej senności gonimy po domu cały dzień;p 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...