Skocz do zawartości

Czy wy tez jestescie strasznie senne? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam
A ja mam mieszankę - w nocy bezsennośc a w dzień mogłabym spać na stojąco 🙂 Biegam w nocy po kilka razy na siusiu ☺️ a potem nie mogę zasnąć...chrapiący obok smacznie mąż mi tego tym bardziej nie ułatwia 😉 Jestem na zwolnieniu, wiec na szczęście mogę sobie pozwolić na drzemki w dzień. Oby jak najszybciej to minęło, bo chodzę wiecznie zaspana i nieprzytomna 🙂
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 118
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja tez spie i spie,,,jak borsuk....... zasypiam kolo 23godz...budze sie na drugi dzien okolo12-13godz..i o 15godz...musze sie zdrzemnac przez nastepne 2-3 godziny..... jezeli tego nie zrobie, zaliczam wszystkie futryny, meble w domu... zwariowac mozna 😎 ,,,jedynie komu to pasuje,,,bo spi caly czas ze mna, to moj pies jamnik 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Hej laski 🙂
Ja na poczatku tez ciagle bym spala.. I to chyba normalny objaw 😉 organizm musi sie przestawic itd.
Potem to na jakis czas zniklo i wlasnie od kiedy spadlo mi zelazo znowu to samo... niestety takie uroki ciazy 🤨
I moze Was nie pociesze ale pod koniec ciazy to sie nasili.. Ale chyba ze wzgledu na to ze w nocy nie da sie spac ☺️ bo to siku ciagle dusi a to znowu pozycja nie ta a to znowu nie wygodnie to za goraco ii czesto jest ze w dzien za duzo spimy i w nocy sie nie da ...

Musicie dac rade kobitkii 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁 😁 😁 jak sobie przypomne pierwsze tygodnie ciąży 😉 😉 to byl gdzies piąty,szósty tydzień..wracalam z pracy tramwajem i regularnie przysypialam.Najpierw budziłam sie co przystanek,a potem to już dokładnie na tym,na ktorym mialam wysiąść.Trwąlo to kilka tygodni,zaraz po przyjsciu do domu zjadalam coś na szybko i nyny 🙂
Nasteępny etap to,wcale nie spałam w dzień,a noc zaczynala sie gdzieś koło 22giej kończyła mniezy drugą,a trzecią.Tym sposobem 🙂 trafiłam na BRZUSZEK 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ... ja tez mialam problemy ... tym bardziej z pierwsza zmiana w pracy ... zawsze przysypialam ... do domu jak wracalam to kladlam sie spac ... pozniej byl juz luz ... no i pod koniec ciazy tak samo ... w nocy nie moglam spac ale jak sie polozylam po poludniu to moglam spac do 12 w nocy ... zelazo mialam w normie ...
widocznie to normalne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
Witajcie. Według USG jestem w 10 tyg ciąży a z obliczeń 12 tydzień. Lekarz powiedział, że przy kolejnym USG czyli 18 września wiek ciąży powinien się wyjaśnić. 😉 Czuje się dziwnie ponieważ non stop śpie i jem. Mąż się ze mnie śmieje, że jestem jak niemowle które tylko śpi, je i krzyczy więcej. No i niestety męczą mnie bardzo wymioty. Mam wspaniałe córeczki 7 i 5 lat 🙂 które opiekuja się mną jak spie. Nakrywają mnie, masują nogi no i przynoszą jedzonko. Hehe są bardziej wyrozumiałe niż mó mąż :P. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do senności to również jest u mnie większa niz zazwyczaj, z tym, że niestety nie wysypiam się - gdy tylko dłużej poleżę od razu zaczyna mi dokuczać okropny ból pleców (wczoraj wstałam w środku nocy z płaczem ☺️ i mój mężczyzna musiał mnie masować przez dobre pół godziny:cheer 🙂 teraz przynajmniej widzę jaki on kochany 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
O tak ja też mogłabym spac i spac...mam tak od poczatku ciąży z tą zmiana że teraz się juz nie wysypiam:/jak nie wstaje do ubikacji to moje maleństwo zaczyna gimnastyke czasami całonocną!no i te bóle kregosłupa....niestety oswajam się z myślą że jeszcze długo się nie wyspie... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...
  • Mamusia
Gdy zaczynał mi sie I trymestr byłam senna,zmęczona,leniwa,marudna.Pozatym nic mi nie było zadnych wymiotów nic.W II trymestrze jakbym narodziła sie na nowo a teraz III trymestr tez nie ciekawie ale wytrzymałam tyle wytrzymam reszte,Wy tak samo 🙂trzymajcie sie,pozdrawiam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...