Skocz do zawartości

przed wizytą lekarską i po wizycie | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Pumcia, odwagi, daj znac co i jak po badaniach, ale miejmy nadzieje, ze wszystko jest okey. Fakt jest, ze jajo nie moze byc madrzejsze od kury i wszystkie nasze( pacjentek) uwagi sa ignorowane przez lekarzy, a czasem powinni nas tez wysluchac, bo oni tez sa ludzmi, i czasami sie myla...

A z dzidzia bedzie okey, zobaczysz!:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oooo tez bym tak chciala, ja bede miala jeszcze jedno zwykle usg za tydzien zeby dokladnie zobaczyc kiedy ten maluszek badzie chcial sie wydostac.

mam tez dobra wiadomosc 🙂 na szczescie nie mam tej nieszczesnej cholestazy!! 😁 wyniki mialam w normie wiec postawiono mi diagnoze, ze jest to swiad hormonalny... co prawda nie do wytrzymania, ale w 100% niegrozny 🙂 grozny jedynie dla wygladu moich nog ( strasznie mam je podrapane) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja własnie zauwazyłam u siebie tez takie dziwne swedzenie, najpierw myslałam ze to na jakis krem którym sie smaruje czy balsa, wiec odstawiłam, ale dalej sie troche drapie, nie ejst to cały czas, ale swedz, i własnei czasami an dłonaich , tak jak chyba ty pisałas, ze drapie sie, a potem wyskakuje taka mała krostka. czy to jest ta cholestaza?? bo zaczynam sie pzrejmowac, odczekam jeszcze kilka dni i zadzwonie sie chyba umówie do mojego gina. co myslicie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oczywiscie,ze wstawie 🙂 bede sie chciala pochwalic calemu swiatu!! 😁

Ewci@ ja radze kazdej kobiecie w ciazy,ktora zaczyna swedziec cos innego niz brzuch zeby natychmiast powiedziala o tym gin i poprosila o skierowanie na badania. mnie po prostu moja gin zignorowala i przez 2,5 miesiaca sie meczylam z tym swedzeniem, ale teraz mam przepisane leki i pewnie bedzie oki. a u mnie wygladalo to tak: swedzialo mnie calutkie cialo ale dopiero po miesiacu drapania zaczely wychodzic te ranki. tylko ze to tez nie byl powod dla mojej gin zeby mnie skierowac na badania.... dopiero jak sie to wszystko na brzuch przenioslo to nagle zaczela sie szybka akcja... szczescie,ze to nie ta cholestaza bo mogloby juz dojsc do tragedii... mozesz zastosowac na to swedzenie taki lek bez recepty ( to sa chyba kompiele przeciw swiadowe- nie wiem jeszcze bo mi dopiero mąż dzisiaj to z pracy przywiezie) Balneum Hermal Plus ( ok. 35zl) w 100% bezpieczny dla kobiet ciezarnych. dziala tylko wlasnie przeciw swedzeniu. ale na wszelki wypadek powiedz jeszcze gin o tym swedzeniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kobietki 🙂
bylam wczoraj na wizycie i jednak prawdopodobnie urodze nie w ten weekend a dwa tygodnie pozniej ( w pierwszym terminie na 22 listopada) ech... poczekam sobie jeszcze troche... tym razem nie bylo widac na USG kim jest ta mala istotka, wiec nie mam potwierdzenia,ze bedzie to na 100% dziewczynka. ale wazy juz 3200g 😁 jestem z niej taaaka dumna 🙂 pozdrawiam wszystkie mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pumcia

Co to za roznica teraz czy za dwa tygodnie, najwazniesze, ze dzidzia ma sie swietnie i ze osiagnela juz tak imponujaca wage - w porwnaniu do mojej z zeszlego tygodnia 1680 g.
A na brzuszku zmienilas tydzien , zostal ci suwaczek do zmiany, bo pokazuje co innego:-) Trzymaj sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
suwaczek juz zmieniony 🙂 mam nadzieje,ze tym razem jest aktualny,bo juz znudzilo mi sie zmienianie tej daty hihi

oj Domi to widze,ze ta Twoja dziecinka w porownaniu do mojej to kruszynka 😁 bo moja w 32 tyg wazyla 2049g, ale pewnie i tak jeszcze nadrobicie 🙂 Ty rowniez sie trzymaj! pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...