Skocz do zawartości

ile przytyłyście? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 776
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja jak dotąd +4 kg. Może i nie dużo ale jestem strasznie spuchnięta w dupalu i biodrach. I ten cellulit .... Może to wina Luteiiny? Ale co tam po ciąży szybko się zrzucana - zwłaszcza jak się karmi malucha. W pierwszej po 3 miesiącach wróciłam do wagi wyjściowej a po 6 schudłam dodatkowe 2 kg. Więc głowa do góry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I tak na pocieszenie, ostatnio poznalam kobietke waga sprzed ciazy - 51kg waga koncowa... ?? ?? ?? 102! i teraz ma takie rozstepy jak by ktos jej nozem przez brzuch ciagnal, do tego straszny celulit no i obwisly brzuch. Maly ( a wlasciwie to duzy ) wazyl prawie 5kg i urodzil sie 2 tyg po terminie. a jej zostalo do zrzucenia jeszcze 35kg zeby wrocic do starej wagi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wzasadzie to nie jestem pewna ile do tej pory przybralam ale (bo nie wiem ile wazylam przed ciaza) ale od zwazenia sie w 5tyg. to najpierw przybralam 1kg. pozniej schodlam 1.300kg. wiec okaze sie lie przybiore od wagi wyjsciowej...ale jem dla dwojga a nie za dwojga :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA TO DOPIERO WRÓCIŁAM DO WAGI POCZĄTKOWEJ. PRZED CIĄŻĄ WAŻYŁAM 68 KG POTEM SCHUDŁAM 3KG A WCZORAJ NA WIZYCIE ZNÓW BYŁO 68 ALE MALUSZEK ROZWIJA SIĘ PRAWIDŁOWO. MAM NADZIEJĘ ŻE TERAZ BĘDĘ JUŻ TYLKO PRZYBIERAĆ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przytyłam jak narazie 10kg...zaczynałam od wagi 51 a teraz waże 61kg...Ciekawe ile jeszcze przytyje przez te 2miesiace>>??? 😞
Marta_Wrocław nie przejmuj sie...mam kolezanke co w ciazy przytyła 5kg a jest w tym samym tygodniu ciązy co ty...i pani ginekolog twierdzi ze wszystko jest ok z nia i z dzidzia... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez przytylam 10 kg z poczatkowej 52 i mi lekarz mowi ze mam lekka niedowage bo od 34tc nic nie przytylam 😞moja waga stoi w miejscu, nie moge wogole przytyc przez co dzidzius tez nie zaduzo wazy(2700 na poczatuku 37tc) 😞 ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kiedy maluszek rosnie, naprawde nie ma sie czym martwic...
Tez sie sporo denerwowalam, bo jestem w 35 i caly czas mam 4kg na plusie, ale maluch rosnie...a to najwazniejsze...zdecydowanie wole w te strone, anizeli przytyc nie wiadomo ile...

Wcale nie jest tak, ze kobiety ktore duzo przytyly rodza duze dzieci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja przy wzroscie 167cm i 47 kilo w 28 tygodniu waze 60,4 kilo tylko ze nic po mnie nie widac troszke sie zaokraglilam ale to dobrze 🙂 bo niegdy nie umialam przytyc 😠 😠 🙂 np ostatnio w ciazu tygodnia bo waze sie co tydzien przybylo mi 2,4 kilo!! heheh a tym bardziej ze nie jem wcale tak duzo jem bo jem zdrowo a jenak tyje ale tak jak mwoie mi to nie przeszkadza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
flygirl007 napisał:
dziewczyny z niedowagą- ile przytyłyście w ciąży?
i kiedy zaczęłyście przybierać na wadzę?

tak się zastanawiam, jak to ze mną będzie (170cm,48 kg jak na razie)


u mnie koncowka ciazy(39tc) i 10kg a od 34tc nic nie tyje a jem tak samo przez cala ciaze 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...