Skocz do zawartości

ile przytyłyście? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczyny
Ja nigdy nie zwracałam na to ile ważę chociaż miałam tak że ważyłam 48kg przy 165cm ale wtedy paliłam papierosy i bardzo ciężko mi było przytyć a że od 2 lat nie pale to przytyłam do 53kg a teraz przytyłam 3kg będąc w 15 tygodniu ciąży jem wszystko na co mam ochotę i niczym się nie przejmuje teraz ważne żeby tylko dzidziuś był zdrowy a o swoje kilogramy będę się martwić jak urodzę:P



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 776
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka dziewczyny!
Ja przytyłam 16 kg w ciąży,własnie mija 8 tydzien po porodzie i zostało mi jeszcze 5 kg,nie przejmuje się tym tylko chciałabym zeby brzuszek wrócił do takiej postaći jak przed ciążą 🙂
Bo nie ważne ile się waży tylko jak się czujemy z dana waga!
Buziaki dla przyszłych mamusiek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Beti, chyba nie Ty... ja czytam sobie posty i się załamuję, bo Wy dziewczyny nic nie tyjecie... Dziś się ważyłam i mam dolinę 🥴
Za 3 dni zaczynam dopiero 16 tydzień a na plusie już 4,5... jak nie 5kg, bo nie wiem dokładnie ile przed ciążą ważyłam 😲 Wiec do 24 tygodnia to pewnie w takim tempie dobiję do 20kg... Ostatnio to 2,5kg w ciagu tygodnia! 🤪
A nie jem jakoś duzo, no ale niestety wiecej niż przed ciążą, bo wczesniej to nie przykładałam wagi do zdrowego, pełnowartosciowego jedzenia... do tego zrezygnowałam z aerobiku i biegania, i jest juz skutek. Ehhh... obym tylko szybko wróciła do swojej wagi po porodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elasia81 musze przyznac tobie racje 😆 najwazniejsze jak sie czujemy w danej wadze . ja osobiscie nie lubie wazyc ponizej 60kg przed ciaza wazylam 62 przy wzroscie 165cm i taka waga mi bardzo odpowiada, teraz mam nogi jak sloninki i tylek wielki ale reszta jest ok najwazniejsze zeby dziecko bylo zdrowe jak sie urodzi a my bedziemy sie staraly o schudniecie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karka 😆 ja w 16 tyg to milam oko 5km , myslalam ze to duzo ale wiele osob i lekarz mowili ze to norma wiec sie nie przejmuj. 🤨 szkoda ze musialas zrezygnowac ze sportu ale takie sa uroki ciazy. ja chodze 2-3 razy w tygodniu na basen a i tak wge mam spora , tylko nie ubolewam nad tym . po nowym roku zaczne sie martwic waga jak ja zgubic hehe 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja uwazam ze zdrowo to przytyc do 15kg...Lekarz mowiac zebys odstawila slodkosci chce dobrze dla Ciebie i dla dziecka. Ja w sumie mysle ze jem mniej niz przed ciaza nie wiem dlaczego moze przez to ze jestem na zwolnienie siedze w domciu wiec nie potrzebuje duzo energii, sama nie wiem ja 1kg w przod ale Skorka mowi ze czasem jest tak ze mozna w tydzien przybrac wiec ja sie tym nie przejmuje 🙂
najwazniejsze to to jak sie czujemy 🙂









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ! JESTEM W 14 TYGODNIU I NA RAZIE JESTEM -1KG, FAKT ZE NADAL MNIE WYMIOTUJE ALE TERAZ TO SIE ZACZYNAM MARTWIC BO WSZYSTKIE TYJECIE A JA NA MINUSIE JESZCZE JADE. W PIERWSZEJ CIAZY PRZYTYLAM 26KG A W DRUGIEJ 24KG. CO PRAWDA NIE NALEZE DO SZCZUPLYCH KOBIET BO PO OBU CIAZACH ZOSTALO MI PO 10KG, ALE JUZ CHYBA POWINNAM CIALA NABIERAC, CZY COS ZE MNA NIE TAK???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jaki fajny wątek 🙂

Dziś mam dzień doła wagowego więc dobrze, że tu trafiłam - mogę się chyba bez skrupułów wyżalić. Dzisiaj załamka bo ledwo się zapięłam w sukienkę, w której planowałam iść na wesele za 2 tygodnie 😞
Ja dzisiaj zaczynam 21 tydzień i w sumie trudno mi powiedzieć ile przytyłam.. Tzn. zależy od którego momentu liczyć.
Zaszłam w ciążę zaraz po ślubie (być może w noc poślubną 😉 ) ale tuż przed ślubem mocno schudłam. I w sumie licząc od tamtej wagi w dniu ślubu to mam 9kg na plusie!!! No ale to nie była żadna moja norma. Myślę, że tu organizm mój zwariował. Po wychudzeniu zaczął gromadzić zapasy - pewnie spanikował z powodu ciąży 😉
Jem chyba jak dawniej ale już nie pracuję od rana do nocy tylko siedzę na zwolnieniu i to jest chyba klucz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny 🙂 za mna ponad polowa cizy a jestem do przodu 5 kg 🙂 ale wszystko chyba idzie w brzuch bo poza nim nie tyje jakos specjalnie 🙂 mam nadzieje ze tak zostanie 🙂 pozdrawiam Was:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny nie przejmujcie sie tak bardzo wagą ,najważniejsze jest zdrowie maluszków .Ja przytyłam w ciąży 30 kilo,i okropnie spuchłam ,bo zatrzymywała mi sie woda ,ale jestem 3 miesiące po porodzie i zostało mi 5 kilo,a w ciuszki z przed ciąży wchodze juz od miesiąca 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To prawda,najważniejsze zdrowie maluszków 🙂Musicie dostarczyć dzieciaczkom wszystkiego co najlepsze a wagą nie ma się co przejmować.Ja też sporo przytyłam w ciąży i mięło 4,5msc od porodu a ja mam 1,5kg.mniej niż przed zajściem w ciąże.Nie martwcie się zbędne kilogramy szybko zgubicie.Życzę Wam zdrówka i łatwych porodów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja rosne i rosne a waga jak 51,5 kg tak jest cały czas a brzudzek zrobił sie juz spory prze ten tydzien do tego biust bardzo urusł i nie wiem o co z ta waga chodzi 🙂 ale co ja sie bede przejmowac jem jak najeta .. ale omijam słodycze ostattnio wole jak cos gruszki i jabuszka 🙂a w spodniach to ciazowych juz chodze bo zle sie czuje w normalnych a z guzikiem odpietym mi spadaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...