Skocz do zawartości

ile przytyłyście? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 776
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja urodzilam mojego synka w 37-mym tyg. , przytylam 20 kg, obecnie maly ma 2 i pol m-ca a ja mam jesczze do schudnięcia 8 kg i ciężko mi to idzie, takze dziewczyny nie objadajcie się, bo pozniej mimo karmienia piersia i spacerków koszmarnie ciężko się zrzuca te kg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
33 tydz i 11 do przodu 🙂 Nie jest tak źle:P Byłam nastawiona psychicznie na dużo wiecej hehe, ale powiem tak, że w ciąży jem mniej niż przed ciążą...nie wiem dlaczego tak jest, może ta świadomość, że nie muszę się ograniczać w jedzonku i dbać o linię, więc już tak nie ciągnie do korytka 🙂 Aaaaa i od 7 tygodni tylko 2 kg na plusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ja jestem w 23 tyg ciazy ale na wadze nie wzroslam wazylam w 1-wszych tyg ok 62 kg a teraz 64 65kg wiec jest nie wiele ale pomimo braku dodatkowych kilogramow mala jest duza 🙂brzuszek mi rosnie i to tyle dalej chodze wtych samych spodniach co z przed ciazy a nie ukrywam ze w zeszlym roku wazylam jeszcze 80,5kg ale to bylo spowodowane choroba.wiec bylo nie ciekawie ale teraz nie narzekam pozdrawiam wszystkie mamusie i ich dodatkowe slodkie kilogramy 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...