Skocz do zawartości

ile przytyłyście? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 776
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kurcze jak was tak czytam to wpadam w kompleksy ja mam 28 zaraz 29 i juz mam 17 😮 😮 moze rzucenie fajek tez swoje dalo no i oczywiscie zachcianki owoce, slodycze ogolnie wszystko co slodziasne jak nigdy bo przed ciaza wafelka raz na czas zjadlam i mi starczalo 🙂 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
karolinaka - poczekaj aż córa zacznie chodzić 🙂 wtedy nawet nie zauważysz kiedy pozbędziesz się dodatkowych kg;p

GoGr mam nadzieję bo już nie mogę na siebie patrzeć wszyscy mówili będziesz karmić piersią to schudniesz no no ok ważę tyle co przed ciążą ale centymetrów mam dużo za dużo 😞 ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli, powoli 😉 ja po pół roku wyglądałam już jak przed ciążą 😉 (brzuszka jeszcze trochę było;p) no i właśnie kiedy planowałam ostrą dietę zaszłam w ciążę po raz drugi 😉 Kuba od 10 m-ca chodzi więc już widzę po sobie, że np. tyję dużo mniej niż w pierwszej ciąży 😉 Poczekaj - mała zacznie biegać a Ty wylewać z siebie siódme poty - nie wiem skąd to się bierze ale takie smyki się nigdy nie męczą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinaka napisał(a):

GoGr mam nadzieję bo już nie mogę na siebie patrzeć wszyscy mówili będziesz karmić piersią to schudniesz no no ok ważę tyle co przed ciążą ale centymetrów mam dużo za dużo 😞 ...

Karolinko pamiętaj, że same kości naszej miednicy potrzebują całego roku aby wrócić do stanu sprzed ciąży. Ja również widzę, że mimo, że waga wróciła do siebie (a nawet jest jej mniej), to spodnie inaczej leżą, bo biodra jeszcze nie te. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja przytyłam przez całą ciążę w sumie 20kg, w poprzednich ciążach przytyłam jeszcze więcej. Ale tydzień niespełna po porodzie ważyłam się i juz miałam 10kg mniej. teraz prawie trzy tyg po porodzie, widzę że brzuch duuuuzo mniejszy, nogi wracają do normalnych rozmiarów, ale nie wiem ile mniej kg.... co do miednicy to mi tez tak po około roku zaczynała wyglądać w miarę normalnie, ale juz figurę mam inną niż kiedyś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
hej, ja przez całą ciąże przytyłam 12 kilo, a w 2 tyg po porodzie miałam już 10 mniej i wchodziłam praktycznie we wszystkie ubrania sprzed ciąży, wyjątkiem są te które były badziej obcisłe w biuście 😁
Wszyscy twierdzą że w ogóle nie widać, że byłam w ciąży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...