Skocz do zawartości

OKLASKI | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam. Moze ten watek wyda sie smieszny,bo jest smieszny:P Ale zwracam sie z ogromna prosba do administratora strony o to aby te "oklaski" były jawne. Chcialybysmy wiedziec kto nam je daje i odbiera. Bo troszke niemile sytuacje czasami maja miejsce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Od 2 czy 3 miesięcy mamy zabierane oklaski..chciałybyśmy widzieć kto nam je zabiera lub żeby ich w ogóle nie było 😉

Ja również popieram Was kochane 🙂 🙂 🙂

Drogi Adminie mam nadzieje,że nas wysłuchasz 🙂 [img size=159]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/diddl8nakwiatku9hd-be8dd0fa695d869f4b906116a91e655e.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 Ja mam często zabierane te oklaski 🙂 w sumie są mi one nie potrzebne ale jak koleżanki z forum mnie nimi obdarowuja a ja je to fajnie,miło 🙂 Dzisiaj np zabrano mi chyba ze 4 ,juz nawet nie licze bo straciłam rachube 🙂Ale jak ma to kogos dowartosciowac to prosze bardzo,zabierajcie -moje bidulki 🙂

A zresztą to jaką cholere one są?Hhhmmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej ile Wy wogule macie oklaskow - bijecie rekordy czy to rodzaj kolekcji? hihi Wedlug mnie oklaski sa po to , by ocenic wypowiedz , jesli jest madra i wartosciowa , to wtedy mozna dac oklask za nia , z kolei jesli jest naprawde glupia i bez sensu to wtedy sie ocenia w dol . Nie jest to po to , by sobie na wzajem sprawiac przyjemnosc , bo sie zaprzyjaznily kobitki czy cos w tym rodzaju. Ja np jestem na tym portalu od marca i ocenilam oklaskiem z 5 postow , a zabralam az jeden. No zadko sie zdarza , zeby ktos sie wypowiedzial az tak fatalnie , zeby mu odbierac oklaski. Co do Was dziewczyny z wrzesnia jak piszecie , ze ktos Wam masowo zabiera oklaski , to tu jest kwestia wielu osob chyba , bo jedna osoba moze zabrac 1 na 6 godzin , a tutaj jedna z Was pisze , ze w ciagu dnia jej ubylo ze 4 ... ja np watpie , zeby uwzielo sie na Was kilka osob na raz , bo po co - bez sensu. Wnosicie o to , by bylo jawne ocenianie lub wcale. No ja np nie bylabym za jawnym ocenianiem , bo inaczej sie odbiera opinie kiedy sie wie od kogo ona jest. Pozniej pewnie zaczelo by sie mszczenie na siebie na wzajem , albo przez takie robienie sobie przyjemnosci mialyby kobiety po 200 oklaskow. To troszke smieszne. Dzisiaj dalam oklask dziewczynie , ktora na watku samotnosc pocieszyla niesamowicie pieknie inna kobitke w bardzie ciezkiej sytuacji i zrobilam to nie po to , by bylo jej przyjemnie , tylko dlatego bo uznalam , ze jej post na to zasluzyl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziwi mnie to, ze dorosłe kobiety potafia byc bezszczelne, i w dodatku kobiety w ciąży. rozchodzi mi sie głównie o "oklaski"
ogólnie to czego służa te oklaski??????
Skoro już są na forum to korzystamy z nich i w pewien spobób one "rosną" ale ostanio tez zaczeły maleć, jesli to kogoś zadowala ze ujmuje innym osobon, to prosze bardzo, bierz ile możesz, i badż szczęśliwa z tego powodu 🙂 🙂 🙂
Na zdrowie młodym przyszłym mamusiom !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak jak dobrze zauważyła, prześledziła jedna z koleżanek, jedna nieszczęśliwa zakłada pięć kąt pod różnymi nickami i sie "bawi". Jak dla mnie dziecinada szczególnie na forum wydawałoby się dojrzałych , mądrych kobiet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak wogule to czemu sie tym przejmujecie kochane ?? Nie wolno sie denerwowac , a juz tym bardziej takimi bzdetami. Niektore z Was pisza , ze mogloby tych oklaskow nie byc , no to je tak traktujcie jakby ich nie bylo ... sie bedziecie przejmowac tym .. problem z glowy , ja nawet na nie nie zwracam uwagi. Interesuja mnie wypowiedzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jusmarkl za ta wypowiedz to nalezy Ci sie oklask:laugh:
do nie dawna tez nie wiedzialam co to jest i jesli chodzi o mnie to tez jest mi to obojetne czy sa czy ich nie ma..stworzone zostaly z pwenoscia po to by wynagrodzic jakas madra rade lub skarcic,ale to,ze ktos miedzy soba po kolezensku sobie je daje tez jest mile..jakis tam sposob pokazywania sobie sympatii 🙂 😉 😉 nie robmy kobitki z tego afery Buziaki dla wszystkich ciezarowek 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja uważam,że nic złego jest w dawaniu komuś oklasku z sypmatii,czemu nie.. 🙂a nawet jakby miał ich ktoś 200 to co to kogo,po co zabierać..może faktycznie ze złośliwości i zazdrości..
kobiety dorosłe jesteście,te które zabieracie okalski..nie lepiej zająć się ciążą i atmosferą we własnym gronie,bez ingerencji z cudze..
Tak więc umotywowane są nasze prośby.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie twierdze , ze Wasze prosby nie sa umotywowane - owszem sa skoro Wam to sprawia tyle przyjemnosci. Po prostu jak dla mnie to nie potrzeba sie tym denerwowac. U nas chyba nikt nie zabiera zadnych oklaskow , wiec byc moze to jakas zdesperowana kobieta sie na Was uwziela ... no mimo wszystko nie przejmujcie sie tym za nadto 🙂 Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To nie o to chodzi. Niektorzy zakladaja sobie np. 9 nickow rozniacych sie tylko cyfra- zaden z tych nickow nie jest autentyczny. Zatem zabiera sie dla frajdy 10 oklaskow na raz co 6 godzin.Juz kiedys czytalam tez taki watek a i widzialam te nicki/nick w akcji... To jest przykre zachowanie i juz powoli nas to nie bawi. To nie tylko na wrzesniowiczkach sie dzieje. U nas dziewcyzny maja duza oklaskow a to przez to, ze sa tu od stycznia i od stycznia biora czynny udzial w forum. Z reszta bez wzgledu na to , kto, ile ma oklaskow. To nie chodzi o kolekcjonowanie. Jak dla mnie mogloby tych oklaskow nie byc, a zeby one mialy racje bytu , jak juz sa to przynajmniej niech bylyby jawne...bo z tym zabieraniem dla zabwy po 5 dziennie to troszke przesada.
Zalozylam ten watek, mimo to, ze nigdy mnie to osobiscie nie spotkalo z tymi oklaskami, ale nie raz widzialam co sie dzieje. To nie chodzi o denerwowanie sie sytuacja 😜 Po prostu nie zrozumiale bylo dla mnie to, kiedy dalam komus oklask- zatem pewne popracie, a ktos dla zabawy go sobie odbiera ze zdwojona sila 😜 hehe

Z tego watku-podkreslam- nie ma wyniknac afera. To lekka sugestia dotyczaca zalozonego wczesniej forum przez admina pt." 😜ropozycje i uwagi dotyczace forum".
Pozdrowienia dla wszystkich kobietek 🙂zyczac milego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nam nie chodzi o to aby sie kłucić. Skoro czujemy dać komus "oklaska" na Naszym watku to dajemu. Chodzi Nam tylko o to po co nagle jakas P"x" wchodzi i zabiera kiedy nawet nie uczestniczy w zyciu Naszego watku. My równiez czytamy inne watki, posty...ale nie po to by zabierac komus "oklask" ale po to, aby sie czegos moze nauczyc, dowiedzieć itd...
Jesli chodzi, o to ze mamy duzo...wychodzi ze my rozumiemy "dawanie" moze inaczej niz inne dziewczyny...my dajemy sobie z sympatii, za rozmowy, za dobre wiadomosci...niekiedy na pocieseznie samopoczucia...
Dla mnie moga one byc lub nie...jednak wszystkie jestesmy dorosłe...zagladamy tutaj dla rozrywki...dla rozmowy z Naszymi znajomymi...wiec po co sie jeszcze wkurzac i denerwować... 🤨
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie trzeba sie oklaskami przejmować ale faktem jest,że zabieranie hurtem jest mało przyjemne i rodzi niepotrzebne domysły.
Lepiej aby były jawne albo nie było ich wcale 🙂
Ale stare baby juz jestesmy i nie ma co się stresować, szczególnie w ciąży 😘 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Trochę rozbawił mnie ten założony post. To tylko oklaski. ja czasem dostane, za coś sensownego, czasem ktoś mi odbierze...trudno. Przestałam zwracac na to uwagę.
Ale niestety, muszę powiedzieć, że wrześniówki głównie ostatnio skupiają sie na dawaniu oklasków sobie nawzajem...pretekst...cytuje..." na dzień dobry masz oklaska", za 6 godzin dam X, wczesniej nie da rady.
Przecież to smieszne. Dziewczyny po prostu przestancie zwracać uwagi na te oklaski, a jak ktoś Wam zabiera to widocznie też na zasadzie na dzień dobry.
Choć ja jestem bardziej za usunieciem oklasków niż ich ujawnieniem, bo zauważyłam, że byle cistko z alkoholem potrafi doprowadzic do spięć a co dopiero takie oklaski.
Dajcie sobie na luz, zajmijcie się oczekiwaniem na dziecko, czerpaniem z tego radości, bo jak urodzicie to nie bedziecie miały już pożytku z oklasków, ale za to zostanie opieka nad dzieckiem. nad tym się skupcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Nikt się nie denerwuje ani nikt sie nie stresuje tymi oklaskami ale dlaczego mamy nie reagowac na to co sie dzieje 🙂 I to czy dajemy sobie na dzien dobry czy dobranoc nikogo nie powinno interesowac i uwież mi willsonka ,że skupiamy sie bardzo nad swoimi dzidziusiami i nad przyszła opieką nad nimi 🙂To nasze skarby 🙂 a póki co możemy sobie dawac te oklaski za byle co nawet jak tylko chcemy,ja nie biedam po innych forach i nie patrze za co inni dają innym oklaski lub odbierają w swoim gronie robimy co chcemy i już 🙂
Mi mogą zabierac,przywykłam juz i moje koleżanki tez 🙂 Ale chcemy zwrócic uwage nie na same oklaski ale na chamstwo,poprostu chamstwo i dziecinade 🙂
Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dlatego Monia jestem za usunięciem oklasków, wtedy bedzię problem z głowy.
Co do latania po innych forach, to nie czytam Waszych postów. Akurat wtedy weszłam, bo doszła nas na forum wiadomość, że atę 38 spotkało coś przykrgo...no i każda chciała poczytać, a najdokładniejsze info miałyście Wy. To wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też jestem za usunięciem oklasków. Każdy jest dorosly i każdy może wyrażać swoje zdanie, a ponieważ to jest moje zdanie to mogę na ten temat podyskutować a nie oceniac poprzez dawanie czy odbieranie oklasków. Pamiętam raz że Anulka7 źle zinterpretowała moją wypowiedź i na mnie naskoczyła, ale nie zabrałam jej oklasku bo po co? Wyjaśniłyśmy sobie tą sytuację i jest wszystko w poządku. Żadna się nie obraża a bawienie się oklaski to moim zdaniem dziecinada bo nawet nie wiem po co one są. Forum jest po to aby dyskutowac i wymieniać się zdaniami a nie po to aby obdarowywac się oklaskami czy zabierać je.
P.S. Pozdrowienia dla Anulki 7:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
M i P napisał:
To nie o to chodzi. Niektorzy zakladaja sobie np. 9 nickow rozniacych sie tylko cyfra- zaden z tych nickow nie jest autentyczny. Zatem zabiera sie dla frajdy 10 oklaskow na raz co 6 godzin.Juz kiedys czytalam tez taki watek a i widzialam te nicki/nick w akcji... To jest przykre zachowanie i juz powoli nas to nie bawi. To nie tylko na wrzesniowiczkach sie dzieje. U nas dziewcyzny maja duza oklaskow a to przez to, ze sa tu od stycznia i od stycznia biora czynny udzial w forum. Z reszta bez wzgledu na to , kto, ile ma oklaskow. To nie chodzi o kolekcjonowanie. Jak dla mnie mogloby tych oklaskow nie byc, a zeby one mialy racje bytu , jak juz sa to przynajmniej niech bylyby jawne...bo z tym zabieraniem dla zabwy po 5 dziennie to troszke przesada.
Zalozylam ten watek, mimo to, ze nigdy mnie to osobiscie nie spotkalo z tymi oklaskami, ale nie raz widzialam co sie dzieje. To nie chodzi o denerwowanie sie sytuacja 😜 Po prostu nie zrozumiale bylo dla mnie to, kiedy dalam komus oklask- zatem pewne popracie, a ktos dla zabawy go sobie odbiera ze zdwojona sila 😜 hehe

Z tego watku-podkreslam- nie ma wyniknac afera. To lekka sugestia dotyczaca zalozonego wczesniej forum przez admina pt." 😜ropozycje i uwagi dotyczace forum".
Pozdrowienia dla wszystkich kobietek 🙂zyczac milego dnia.

Witam ,
ja dokładnie to samo zauwazylam ,i do tego jeszcze stalam się ofiara jak moge to tak nazwac tej fikcyjnej osoby która miała chyba 6 nicków z innym tylko numerem.Jestem z czerwcoweczek i u nas własnie o tym napisałam ,bo zdenerwowalo mnie takie znikanie po 12 na dobe ,wiadomo że jest to niemozliwe w ciagu jednego dnia.Teraz juz sie uspokoiło ,przynajmniej u nas i,bo przesatalysmy tak bardzo przywiazywać do tego uwagę.Zycze Wam wrzesnioweczki i wszystkim innym miesiacom,takiej atmosfery i super babek jakie sa u nas ,oraz samych zdrowych i kochanych bobasków 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam nie wiem o co chodzi z tymi oklaskami- dałam może ich ze dwa w swojej karierze na tym forum i dziwie się że ktoś mi jakies dał 🤪
Nie wiedziałam że można jakoś te oklaski zabierać ale jak ktoś zabiera dla "frajdy" to powinien z forum wylecieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiedziałam, że może być jakaś afera o oklaski i inne bzdury. Akurat u nas na forach, w ktorych ja uczesniczę, nikt nie zwraca uwagi na jakieś tam oklaski itd. W życiu nie było na ten temat dyskusji. Po prostu rozmawiamy i tyle. Po co komu takie ocenianie? Jak ktoś chce coś ocenić, to się po prostu wypowiada..Jeśli o mnie chodzi, to mogą zostać zlikwidowane, na naszym forum są niepotrzebne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
margherita78 napisał:
M i P napisał:
To nie o to chodzi. Niektorzy zakladaja sobie np. 9 nickow rozniacych sie tylko cyfra- zaden z tych nickow nie jest autentyczny. Zatem zabiera sie dla frajdy 10 oklaskow na raz co 6 godzin.Juz kiedys czytalam tez taki watek a i widzialam te nicki/nick w akcji... To jest przykre zachowanie i juz powoli nas to nie bawi. To nie tylko na wrzesniowiczkach sie dzieje. U nas dziewcyzny maja duza oklaskow a to przez to, ze sa tu od stycznia i od stycznia biora czynny udzial w forum. Z reszta bez wzgledu na to , kto, ile ma oklaskow. To nie chodzi o kolekcjonowanie. Jak dla mnie mogloby tych oklaskow nie byc, a zeby one mialy racje bytu , jak juz sa to przynajmniej niech bylyby jawne...bo z tym zabieraniem dla zabwy po 5 dziennie to troszke przesada.
Zalozylam ten watek, mimo to, ze nigdy mnie to osobiscie nie spotkalo z tymi oklaskami, ale nie raz widzialam co sie dzieje. To nie chodzi o denerwowanie sie sytuacja 😜 Po prostu nie zrozumiale bylo dla mnie to, kiedy dalam komus oklask- zatem pewne popracie, a ktos dla zabawy go sobie odbiera ze zdwojona sila 😜 hehe

Z tego watku-podkreslam- nie ma wyniknac afera. To lekka sugestia dotyczaca zalozonego wczesniej forum przez admina pt." 😜ropozycje i uwagi dotyczace forum".
Pozdrowienia dla wszystkich kobietek 🙂zyczac milego dnia.

Witam ,
ja dokładnie to samo zauwazylam ,i do tego jeszcze stalam się ofiara jak moge to tak nazwac tej fikcyjnej osoby która miała chyba 6 nicków z innym tylko numerem.Jestem z czerwcoweczek i u nas własnie o tym napisałam ,bo zdenerwowalo mnie takie znikanie po 12 na dobe ,wiadomo że jest to niemozliwe w ciagu jednego dnia.Teraz juz sie uspokoiło ,przynajmniej u nas i,bo przesatalysmy tak bardzo przywiazywać do tego uwagę.Zycze Wam wrzesnioweczki i wszystkim innym miesiacom,takiej atmosfery i super babek jakie sa u nas ,oraz samych zdrowych i kochanych bobasków 😘

Dolaczam sie do słow Margherity!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
willsonka napisał:

Choć ja jestem bardziej za usunieciem oklasków niż ich ujawnieniem, bo zauważyłam, że byle cistko z alkoholem potrafi doprowadzic do spięć a co dopiero takie oklaski.


🤪 🤪
autorka tematu 'ciastka z alkoholem' się kłania
🙃
nawet nie spodziewałam się że wywołam taką burzę wtedy...
no i też dowiedziałam się o co chodzi z oklaskami dość drastycznie funkcjonując parę dni na 'minusie'
🤪

przez te oklaski głupie stało się to, że dziewczyny przestały zaglądać na inne 'miesięczne' wątki żeby się nikomu nie narazić i nie narazić się na podejrzenia o zabieranie oklasków.
Dlaczego odwiedzanie się i czasem zostawienie dobrego słowa u dziewczyn w bardziej lub mniej zaawansowanej ciąży miałoby być czymś niepożądanym?
Wsparcie panikujących początkujących albo zapytanie bardziej doświadczonych o radę - to też coś co forum powinno nam zapewnić.

podziałów nie da się uniknąć, zawsze i wszędzie znajdą się tzw. 'grupki', ale dlaczego te grupki mają się nawzajem unikać?

każda z nas jest tutaj potrzebna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...