Skocz do zawartości

OKLASKI | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety oklaski nie mogą być jawne ale zwalczamy wszelkie upierdliwości ze strony "kombinatorek".
45 tysięcy wiadomości i ponad 2,5 tysiąca użytkowników nie stanowi problemu by szybko znaleźć sprawcę zamieszania.

Od dzisiaj, użytkownik "Anka", będący również pod loginami "Tamara..." został zbanowany. Ktoś, kto ma 12 kont w naszym serwisie i padają podejrzenia o sztuczne "oklaski", nie ma prawa do uczestnictwa w obiektywnej dyskusji na forum.
Użytkownik ten stracił również dostęp do całości naszego serwisu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brawo!! nasza czerwcowa Margherita wytropiła właśnie Tamare - gdy znikały oklaski hurtem!
Brawa dla Margheritki!!!!
Adminie dziekujemy za reakcje! miejmy nadzieje ,ze Tamara nie bedzie z innego komputera znow probowac swoich zagrywek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jusmarkl napisał:
A tak wogule to czemu sie tym przejmujecie kochane ?? Nie wolno sie denerwowac , a juz tym bardziej takimi bzdetami. Niektore z Was pisza , ze mogloby tych oklaskow nie byc , no to je tak traktujcie jakby ich nie bylo ... sie bedziecie przejmowac tym .. problem z glowy , ja nawet na nie nie zwracam uwagi. Interesuja mnie wypowiedzi 🙂


dokładnie dziewczyny 🙂

Jest to rzeczywiście dziwne, że komuś sprawia frajdę coś takiego jak zabranie oklasku komuś kogo nie dość, że się nie zna to jeszcze pwenie nie doczyta się jej wypowiedzi do końca. Jestem jednak zdania, że zawsze możemy sobie napisać coś miłego, podziękować za dobre słowo i też będzie ok, wcale nie potrzebne są do tego oklaski, widzicie, tym bardziej, że kusi to zupełnie niezrozumiale dla mnie inne zazdrosne osoby, żeby złośliwie coś podebrać. Natomiast jak już ktoś coś komuś napisze miłego, to już nikt tego nie zabierze. Warto się nad tym zastanowić 🙂
Buźka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Adminku ratuj....nie mogę wejść w forum w wątek o wszystkim...wyświetla się : Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 35 bytes) in /components/com_fireboard/template/default/showcat.php on line 117

nie wiem co to znaczy,a lubię rozmawiać z dziewczynami,proszę pomóż !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesiące później...
  • Mamusia
Odnawiam wątek, ponieważ dzieje się bardzo dziwna rzecz, a mianowicie hurtowo giną mi oklaski. Nie chodzi o to, że mi na nich zależy ponieważ na początku miałam ich tylko 5 i jakoś się nigdy nad tym nie zastanawiałam za co i od kogo 🙂ale ostatnio ktoś mi je zabiera...domyslam się, że to przez wklejanie przeze mnie linków z prośba o głosowanie - jednak ostatnio w swoich postach do poszczególnych "miesięcy" zaznaczyłam, że jeśli ktoś sobie nie życzy żebym wklejała link to ma napisać na priv - jednak od żadnej z dziewczyn nie dostałam takiej informacji, wręcz przeciwnie, dostałam kilka miłych wiadomości, że mamusie oddają głosiki codziennie. Jeszcze wczoraj miała 10 oklasków, a dzisiaj mam -1. Nie wydaje mi się żeby moje wypowiedzi na forum, były dla kogoś krzywdzące czy zasługujące na jakąś krytykę...no wiadomo, że każdy może mieć swoje zdanie, ale żeby w ciągu jednego dnia dostać 11 ujemnych punkcików. Troszkę mnie to zabolało...zastanawiam się nad tym, co może Wam nie podobać się w moich wypowiedziach.

Chętnie dowiem się jaka jest przyczyna zabierania przez inne Mamusie moich oklasków 😉

Byłabym też za tym aby oklaski były widoczne - od kogo są i przez kogo zostały zabrane.

Pozdrawiam wszystkie brzuszkujące Mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeżeli już te oklaski są to pomysł z widocznością mi się podoba - brawo za to 😉 - wtedy nie byłoby problemów z rozpoznaniem kto dał lub właśnie zabrał. A tak z czystej złośliwości / nudy (?) / zazdrości (?) może ktokolwiek ująć komukolwiek oklaska bez tłumaczenia się dlaczego. Marta1.cz w Twoim właśnie przypadku obstawiałabym coś takiego - że ktoś jest upierdliwy i zazdrosny o to, że bierzesz udział w konkursie i starasz się ze wszystkich sił wygrać. Niestety taka osoba (osoby?) nie ma odwagi się przyznać dlaczego odbiera oklaski. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 9 miesiące później...
  • Mamusia
nie wiem czy ktoś to czyta ale tu pisałyście ostatni raz 10 miesięcy temu i był ten sam problem co u mnie czy można sprawdzać kto zabiera oklaski? tak startuje w konkursie i nie przestane prosić o głosy ale z nikim się nie kłuce nikomu nie wygrażam nie przeklinam na nikogo a ktoś notrycznie zabiera mi oklaski... 🤢 Adminie jeśli to czytasz proszę cię jesli się da napisz mi kto mi je zabiera bo kiedyś czatował co 120min. teraz żadziej mam teorie i nie chce tu nikogo osądzać ale był spokój w styczniu podejrzewam że była to jakaś ze styczniówek urodziła nie miała czasu doszła do siebie i znowu czatuje... ale to tylko teoria 🤢 nie chce blokować oklasków bo chce rozdawać je innym... 😞
codziennie jestem na wątku czerwcówek 2010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
zuziek napisał(a):
nie wiem czy ktoś to czyta ale tu pisałyście ostatni raz 10 miesięcy temu i był ten sam problem co u mnie czy można sprawdzać kto zabiera oklaski? tak startuje w konkursie i nie przestane prosić o głosy ale z nikim się nie kłuce nikomu nie wygrażam nie przeklinam na nikogo a ktoś notrycznie zabiera mi oklaski... 🤢 Adminie jeśli to czytasz proszę cię jesli się da napisz mi kto mi je zabiera bo kiedyś czatował co 120min. teraz żadziej mam teorie i nie chce tu nikogo osądzać ale był spokój w styczniu podejrzewam że była to jakaś ze styczniówek urodziła nie miała czasu doszła do siebie i znowu czatuje... ale to tylko teoria 🤢 nie chce blokować oklasków bo chce rozdawać je innym... 😞
codziennie jestem na wątku czerwcówek 2010

Temat oklasków był wałkowany wielokrotnie, zabrałem swój głos w tej sprawie, dostosowałem forum do wymagań wszystkich, siedziałem nad tym dobre kilka dni, a potem i tak okazało się jak zwykle, że są niezadowolone osoby, dlategoi WIĘCEJ W TEJ SPRAWIE NIE KIWNĘ PALCEM - proszę zapoznać się DOKŁADNIE z tym wątkiem

Jak poczytacie sobie całą "burzę w szklance wody", to może zrozumiecie dlaczego nienawidzę rozmawiać o "oklaskach".

A konkretnie, to ta strona tej dyskusji - tam jest dokładnie i matematycznie wyjaśniony powód, dla którego nie będę przeciążał serwera na takie głupoty. Są o wiele ważniejsze funkcje strony, niż oklaski na forum. A co do głosowań i proszenia o głosy, to jest stosowny zapis w Regulaminie Forum - radzę zapoznać się z nim dokładnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
MonisiaD napisał(a):
Kochane.A po co komu te oklaski?Ja tu jestem,zeby sobie z dziewczynami pogadac,a nie dochodzic kto mi dal oklaska.Szczerze,to nawet nie wiem ile ich mam,bo jest to nieistotne.

Popieram 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...