Skocz do zawartości

Poród w Łodzi | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć dziewczyny mam pytanko do dziewczyn z Łodzi, który szpital wybieracie, może załączycie opinie o naszych regionalnych szpitalach, a może macie ciekawe historie na ten temat, jestem bardzo ciekawa waszych opinii bo jeszcze nie wiem gdzie chce rodzić, myślałam o Rydygierze, pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witaj kaami ja prawdopodobnie bede rodzić w CZMP bo mój lekarz prowadzący tam właśnie pracuje. Słyszałam, ze CZMP to najgorsze co może być, ale i słyszałam kilka opinii, że super. Jedno jest pewne, ze w tym szpitalu mają najlepszy sprzęt w Łodzi! gdyby zaistniały jakies komplikacje przy porodzie, albo gdyby było cos nie tak z maluszkiem to ze wszytskich szpitali na sygnale transportuja dziecko do CZMP, a kiedy rodzisz w tym szpitalu masz wszytsko na miejscu.
JA tym sie głównie kierowałam, jestem dobrej myśli ale róznie może być..
Podobno Madurowicz też jest ok pomimo kilku afer 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaa i zapomniaalbym!! Ty wspomniałaś, ze zastanawiasz sie nad Rydygierem... moja koleżanka tam rodziła pół roku temu i była bardzo niezadowolona. Pomimo, ze po cesarce powinna zostać tam kilka dni to wypisała sie na własne życzenie, bo nikt, absolutnie nikt nie pomagała jej przy dziecku, nie podał dziecka do karmienia, kiedy ona miała rane po cesarce (do tego wcześniej sie męczyła bardzo długo a z cesarskim cięciem tez były jaja), wiec sie wypisała do domu gdzie miała opieke męża.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
O Rydygierze słyszałam wiele pozytywnych opinii, ale sama tam nie rodziłam,więc nie wiem tak do końca. Rodziłam za to w ICZMP i odradzam rodzenia w tym młynie. Nie będę się wywewnętrzniać na ten temat, bo nawet wspominać mi się nie chce. Młyn i rzeźnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
O Rydygierze słyszałam wiele pozytywnych opinii, ale sama tam nie rodziłam,więc nie wiem tak do końca. Rodziłam za to w ICZMP i odradzam rodzenia w tym młynie. Nie będę się wywewnętrzniać na ten temat, bo nawet wspominać mi się nie chce. Młyn i rzeźnia.


Właśnie od każdej kobitki, która tam rodziła słyszę taką opinię. Czy to od znajomych, czy to w poczekalni u ginekologa.
Mam nadzieję, że w Rydygierze nie ma problemu z przejściem na cesarkę jeśli poród naturalny się przedłuża. Ja mam dużą wadę wzroku z astygmatyzmem, ale ponieważ siatkówkę mam w dobrym stanie okulistka powiedziała, że mogę rodzić siłami natury jeśli poród nie będzie zbyt długo trwał. W razie jakiś komplikacji powinni mi zrobić cesarkę. Jedna znajoma mnie nastraszyła, że jak już jesteś na bloku porodowym to po prostu rodzisz. Ale to chyba nie możliwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajoma mnie nastraszyła, że jak już jesteś na bloku porodowym to po prostu rodzisz. Ale to chyba nie możliwe.

"po prostu rodzisz", jak nie ma żadnych przeciwwskazań do porodu sn. Chyba,ze trafisz na takich gnojków, jak moja mama 18 lat temu rodząc mojego 5-kilowego brata. "Wycisnęli" go z niej siłami natury, a oczy i wszelkie naczynia krwionośne wycisnęły się przy okazji. Ktoś za to beknął? Nikt. Miejmy nadzieję,ze w tych czasach jest lepiej. W razie czego nie bój się odezwać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczyny..co do naszych łódzkich szpitali to mamy naprawde problem..ostatnio wyladowałam na izbie przyjęć z plamieniami w rydygierze i powiem tylko tyle zostałam potraktowana jak kawał mięsa zero delikatności i w ogóle lekarz mnie badał jakby chciał a nie mógł.Moja siostra rodziła w marcu w tym szpitalu i dziewczyna o nic nie mogła sie doprosić nawet o wykąpanie dziecka i zmiane podkładu na łożku..ja jestem obecnie w 10tyg i powiem szczerze ze zdecydowałam się na salve medica owszem są to koszta ale komfort psychiczny i zdrowie dziecka jest dla mnie priorytetem i nie ma co oszczędzać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja chodzę do doktor Stefanowicz i powiem z czystym sumieniem ze zawsze bierze tylko za wizytę 100zł ...nawet jak zleca badania do wykonania to na kase chorych nic prywatnie. też mi ktoś ją polecił i naprawde jest ok..natomiast moja kolezanka chodzi do dr.budeckiej i placi za wszystko odzielnie czyli wizyta z usg wynosi ja 180zl.. nawet za badania prenatalne krzykneła jej 180zl a jak juz takie dokladniejsze to 400zl a ja mam to na kase chorych...co lekarz to inaczej naprawde ciezko trafic na takiego zeby spelnial sie w 100proc tak jak my bysmy tego chcialy... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...