Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ufff... teraz mam 130/80 czyli u mnie norma, ale będę sprawdzać bo i gin mi kazał 4-5 razy dziennie i jeśli będzie utrzymywać się wyższe niż 140/90 to mam się pilnie zgłosić.
Tymczasem mam nie dziwgać, dobrze sie odrzywiać, dużo spać i się relaksować.... czyli "leżeć i pachnieć" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej majóweczki 2011 ja jestem majówką z 2010 aż mi się łezka zakręciła jak zobaczyłam ten wątek -że są już nasze następczynie, no cóż mogę życzyć dużo zdrówka la maleństwa i Was przyszłe majóweczki a no i służę radą bo już mam ten cudny okres za sobą .pozdrawiam Was ciepło.magda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam dziś u gincia,według miesiączki to 5 tydzień...na zdjęciu widać było pęcherzyk ale jakoś ciężko mi było cokolwiek tam zauważyć. Pani dr powiedziała że to za wcześnie i mam przyjść za 2 tygodnie. co o tym myslicie? martwie się że tam nic nie wyrośnie;/ GOŚĆ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bedzie dobrze 🙂 ja w 6 tyg juz widzialam 🙂 w 6 tyg i 5 dniu 😉

ja sie czuje okey , oprocz tego ze jeszcze meczyx mnie gardlo i ucho :/
glupia baba w aptece dala mojemu olejek kamforowy :/ mowil ze ja w ciazy itp .
a przeczytalam teraz ze nie wolno tego uzywac w ciazy .

u mnie trudno lezec i pachniec przy moim brykajacym szkarbie 🙂
ale teraz jest z tata na dworze ja pomyje i zrobie piersi na jutro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam nadzieje że za dwa tyg zobacze "mojego kropka" 😉 Z mężem bardzo "chcieliśmy zajść w ciąże" i udało sie za drugim razem, dlatego teraz muszę myśleć pozytywnie i cierpliwie czekać.... to będą najdłuższe dwa tygodnie... mam jeszcze jedno pytanie: ponoć mam jakieś zapalenie i mam brać dopochwowo tabsy, czy któraś podczas ciąży tez miała zapalenie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny :-)
Dołączam do Was, też będę majóweczką jak to dumnie brzmi co nie?
Do teraz nie mogę uwierzyć że w drugim cyklu starań Nam się udało... zrobiłam 6testów 😁 wszystkie pozytywne i objawy typowo ciążowe 🙂 ostatnią miesiączkę miałam 9-10sierpnia więc to 6tydzień leci? jak uważacie kiedy najlepiej zrobić pierwsze usg? jestem w Anglii tutaj robią dopiero w 12 tyg, nie mogłabym wytrzymać dlatego też lece do PL i pierwsze usg bede miala w 8 tygodniu mysle ze to odpowiednia pora? a Wy jak uwazacie?
gratulacje dla Was Wszystkich pozdrawiam ciepło i dbajcie o siebie Kobietki i o Wasze Małe Fasoleczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc ja okres mialam 6 sierpnia wiec jestes podobnie jak ja u ciebie jest 5 tydzien i 3 dzien bo ja jutro wskakuje na 6 tydzien bylam wczoraj u gina i widzialam tylko kropeczke wiec jak mozesz to poczekaj jeszcze ze dwa tygodnie to ujrzysz juz serduszko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos nie zauważyłam zadnych ojawów dlatego byłam zdziwiona że mam zapalenie. Hmm no może czasami delikatny świąt...ale nic poza tym. Troche się wystraszyłam , bo mam małą nadżerkę, myślałam że to przez to...ale jak zobaczyłam na ulotce na co jest ten antybio. to sie zdziwiłam. A gincio mi nie powiedziła od czego to zapalenie. Musze jej dopytac na następnej wizycie. Dziś myślałam tylko o ciąży 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...