Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Majóweczka 2011 🙂 Tylko jeszcze nie wiem dokładnie kiedy... na pewno po 25... 😉 A 30.05.2011 mamy z mężem 2 rocznicę ślubu 🙂 WYMARZONY PREZENT.

No to ogromne gratulacje kochana 🙂 Prezent faktycznie będzie udany. Moi rodzice sprezentowali mnie sobie niemal dokładnie rok po ślubie (ja 10 sierpień a oni 14 sierpnia świętowali). Dzięki temu zawsze pamiętałam o ich rocznicy.

Cortez... u mnie dziwnie... w związku z tym że myślałam o zmianie pracy i rozesłałam swoje CV po różnych firmach to teraz gdy cieszę się jakimś zainteresowaniem... to z drugiej strony trochę mi szkoda... chociaż powód tych mieszanych uczuć jest najcudowniejszy na świecie... i już się nie mogę doczekać piątku bo idę do doktorka... i pewnie zobaczę dzidzię 🙃 🤪 😁 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtam serdecznie i mam nadzieje ze moge do was dołączyć 🙂 według kalkulatorów jestem w 5tygoniu i 1 dniu ciąży a termin porodu wychodzi mi na 30 maja 🙂 w sobote ide na pierwszą wizyte i zobaczymy co powie mój doktorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie nowe Majóweczki.
Fajnie że jest na już tak dużo...
Jak się czujecie dzisiaj kochane Majóweczki?

Ja już się nie mogę doczekać jutra. Właściwie to jeśli się uda to dziś wyskoczę do doktorka. Wczoraj wieczorem złapała mnie straszna kolka pod lewą piersią między żebrami. Nie mogłam złapać oddechu do końca bo tak kuło... Chyba z dwie godziny mnie trzymała i zupełnie nie wiem skąd mi się to wzięło. Dzisiaj już dobrze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wytrzymałam i poszłam do doktorka już dzisiaj.
Moja kropeczka jest już na tyle widoczna, że Pan doktor nie miał najmniejszych wątpliwości. Datę też określił. Naszym Rh też kazał się nie przejmować... mówił, że w pierwszej ciąży to nie ma konfliktu, tylko jest niezgodność i żeby się nie martwić... ale i tak dziękuję wysa... bo Ty pierwsza mnie uspokoiłaś. Zlecił badanka, opowiedział co jeść a czego nie, jak dbać o siebie i teraz za trzy tygodnie kolejne spotkanie. A co do tego kłucia to zalecił nospę i mniej nerwów i żeby się nie martwić na zapas.
A jak tam u Ciebie Cortez... daj znać jak wrócisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cortez napisał(a):
maryla86 napisał(a):
halo czy nie ma nikogo kto by rodził w maju ??????????? ja mam termin według kalkulatorów na 30.05.2011 a w sobote ide na pierwszą wizyte 🙂 i już nie moge sie doczekać 🙂


przeciez jestesmy.


no widze widze 🙂 sorka ale dopiero sie ucze tego forum 🙂 jakoś Was wcześniej nie widziałam 🙂 obiecuje poprawe 🙂 mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko zebym sie dołączyła 🙂
a jak sie czujecie ja czuje sie super - chyba nawet lepiej jak przed ciążą tylko czasem spać wieczorem nie moge i ciągnie mnie tak w dole - ale to ponoć normalne 🙂
to będzie nasze pierwsze dziecko poczęte w 6-tym cyklu starań 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🤪 termin 17 maja 🙂 poki co zadnych mdlosci, sennosci-jedynie wieksze cycuszki i zeste siusianie- 1 ciaza i to w miodowy tydzien 🙂 zaraz po slubie- przyłaczam sie do was dziewczyny i gorąco pozdrawiam - Kasiejka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...