Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
claudiiiaaa napisał(a):
Witam serdecznie 🙂
Jeżeli chodzi o mdłości to dopiero teraz wiem co to jest (9 tydz). Ewad123 dziwne że nie slychac jeszcze serduszka maleństwa. Ja już je slyszalam w 6/7 tyg ciazy. Mój dzidziuś ma 22,5 mm. Pozdrawiam wszystkie majóweczki.

Kurcze, a ja nie wiem, ile mm ma moje Maleństwo, a zdjęcia USG zostały u lekarza 😞
A jeśli chodzi o "poranne mdłości" to jakaś wielka ściema - ja cierpię co wieczór.. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Ja powiedziałam pracodawcy od razu jak przyszłam z pierwszego USG (5 tydz.).
Tym bardziej, że dostałam od razu 2 tygodnie zwolnienia lekarskiego, bo trochę niedoleczona byłam po wcześniejszej chorobie (brałam antybiotyk, dowiedziałam się o ciąży, przerwałam ten antybiotyk...)

Jeśli chodzi o moje objawy to strasznie bolą mnie piersi, mam zgagę i mdłości (ale też bardziej popołudniami i wieczorami), senność.... 😉
Jeszcze nie wymiotowałam - moje szczęście! 🙂
Jutro idę na drugą wizytę i drugie USG : 🙂 mam nadzieję, że zobaczę bijące serduszko mojego maleństwa.

POZDRAWIAM WSZYSTKIE MAJÓWECZKI :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachorowałam na grypę w 6 tyg ciąży i musiałam iść na L4. Później już postanowiłam nie wracać do pracy ...więc przyniosłam kolejne L4 i wtedy dopiero mój pracodawca dowiedział się o ciąży. Nie miałam innego wyjścia..moje stanowisko pracy było miejscem nieogrzewanym. Pracodawca nie chciał mi pójść na rękę ze tylko będę pracować po 8h dziennie bez weekendów. Bo zawsze pracowałam po 18h najmniej dziennie. Pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane, mdłości i ból głowy całe dnie a co rano to po prostu wymioty. Jeść nie mogę prawie nic... ledwo wciskam... ale wszystko straszliwie cuchnie... także zazdroszczę Wam bezobjawowe mamusie 🙂
Nic nie przytyłam... a jak tak dalej pójdzie to jeszcze schudnę... lekarz mi powiedział, że pierwszy trymestr to tylko 1-2 kg a cała ciąża to maksimum 12 kg...
Co do pracodawcy to poczekam jeszcze do następnej wizyty (pod koniec października) jak będzie wiadomo, że jest ok. Co prawda straciłam totalnie na efektywności i moi szefowie to widzą. Trochę ich pewnie zmartwię tą wiadomością a do tego sytuację mam dość pokomplikowaną... umowa na czas określony i masa planów ze mną związanych... cóż... mam jedynie nadzieję, że nie zapomną o tym co zrobiłam dotychczas dla firmy... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cortez napisał(a):
hej moja ciaza obumarla bylam w szpitalu wrocilam wsobote.. ( 14 tc)

Cortez... kochana... świat jest paskudny... to po prostu okropne... strasznie mi przykro, że takie coś Cię spotkało... pamiętaj kochana, że masz Kacperka... to na pewno Twoje wielkie szczęście... wszystko będzie dobrze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...