Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Brzuszki 🙂
Ja wczoraj zapisałam się na za tydzień w piątek na usg z nadzieją podejrzenia płci 🙂 a dziś miałam sen że robiłam to usg i dzidzka się obracała, aż ukazał się siusiaczek 🙂))
Co do imion to będzie to ciężka przeprawa, bo już teraz z moim M się spieramy: mi się podoba np. Oktawian (Otaś) na co on Oktawian- pawian i tak mniej więcej ze wszystkimi imionami męskimi. Na razie kompromis nieco powstał z Adasiem, Alankiem i Franiem. Dziewczynka może Tośka, ale to jeszcze długa droga przed nami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kliknełąm na ten link 😞jeden podobny do mojego piesia..tam jest taki jamniczek normalnie ten piesek ma lzy w oczach..strasznie smutno mis ie zrobilo 😞kocham zwierzeta a szczegolnie koty 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki Witam po długiej przerwie!!!
Gusia333 a więc razem czekamy do piątku na USG 😁Ja też mam wizyte na piątek
Marina i Fijołek cudne brzuszki 😜
Mój brzusio też rośnie aż sąsiadka zapytała się czy aby na pewno to 17 tydzień 🙂
Jeżeli chodzi o imiona to dla synka Dominik albo Dawid a z dziewczynka nadal problem 😞
Wcześniej czytałam o rodzicach chrzestnych moja córcia ma chrzestną moją przyjaciółke z lat szkolnych to szczerze mówiąc widziala ją może z 3 razy na chrzcinach ,roczku i może z dwa lata temu nawet na komunie nie przyjechała. teraz prosimy na chrzestnych męża siostre i szwagra (od drugiej siostry męża). Jednak człowiek z rodziną ma większy kontakt a przy tym dziecko będzie miało z chrzestnymi.
Buziaki we wszystkie brzuszki!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adka mam te same zdanie..rodzina to zawsze rodzina..ta moja przyjaciolka zlat szkolnych tak samo jak Twoja...jeszcze ja musze prosic o przyjscie na urodziny..teraz juz nie prosze od paru lat..piernicze...natomiast chrzesny to jak moj synek ma 14 lat to widzial chrzesnego 12 lat temu 😞takze nie przemyslana decyzja..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wiecie szczerze mówiąc to mi brzuch wylazł już w jakimś 9 tygodniu i już wtedy wyglądałam na jakiś 12-13 tydzień. Ale swoją drogą od początku ciąży przytyłam już jakieś 8 kg MASAKRA. Aż moja lekarka zakazała mi jeść tyle bo powiedziała że dopadnie mnie cukrzyca i za 2 miesiące nie będę mogła się ruszać. Zabroniła pić soków i jeść zbyt dużo owoców, o słodyczach już nie wspomnę 🙂 Pozwoliła przytyć 1,5 kg na miesiąc a nie 3 jak ostatnio ;p Chyba się posłuchałam bo idę w poniedziałek na wizytę po miesiącu i jak na razie na wadze niecały kg więcej niż ostatnio. Nie głoduję się, jem to na co mam ochotę ale w ograniczonych ilościach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia333 napisał(a):
No wiecie szczerze mówiąc to mi brzuch wylazł już w jakimś 9 tygodniu i już wtedy wyglądałam na jakiś 12-13 tydzień. Ale swoją drogą od początku ciąży przytyłam już jakieś 8 kg MASAKRA. Aż moja lekarka zakazała mi jeść tyle bo powiedziała że dopadnie mnie cukrzyca i za 2 miesiące nie będę mogła się ruszać. Zabroniła pić soków i jeść zbyt dużo owoców, o słodyczach już nie wspomnę 🙂 Pozwoliła przytyć 1,5 kg na miesiąc a nie 3 jak ostatnio ;p Chyba się posłuchałam bo idę w poniedziałek na wizytę po miesiącu i jak na razie na wadze niecały kg więcej niż ostatnio. Nie głoduję się, jem to na co mam ochotę ale w ograniczonych ilościach 🙂


No to ładnie przytyłaś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
gusia333 napisał(a):
No wiecie szczerze mówiąc to mi brzuch wylazł już w jakimś 9 tygodniu i już wtedy wyglądałam na jakiś 12-13 tydzień. Ale swoją drogą od początku ciąży przytyłam już jakieś 8 kg MASAKRA. Aż moja lekarka zakazała mi jeść tyle bo powiedziała że dopadnie mnie cukrzyca i za 2 miesiące nie będę mogła się ruszać. Zabroniła pić soków i jeść zbyt dużo owoców, o słodyczach już nie wspomnę 🙂 Pozwoliła przytyć 1,5 kg na miesiąc a nie 3 jak ostatnio ;p Chyba się posłuchałam bo idę w poniedziałek na wizytę po miesiącu i jak na razie na wadze niecały kg więcej niż ostatnio. Nie głoduję się, jem to na co mam ochotę ale w ograniczonych ilościach 🙂


No to ładnie przytyłaś.


Ładnie ? To mało powiedziane 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia333 napisał(a):
marinka napisał(a):
gusia333 napisał(a):
No wiecie szczerze mówiąc to mi brzuch wylazł już w jakimś 9 tygodniu i już wtedy wyglądałam na jakiś 12-13 tydzień. Ale swoją drogą od początku ciąży przytyłam już jakieś 8 kg MASAKRA. Aż moja lekarka zakazała mi jeść tyle bo powiedziała że dopadnie mnie cukrzyca i za 2 miesiące nie będę mogła się ruszać. Zabroniła pić soków i jeść zbyt dużo owoców, o słodyczach już nie wspomnę 🙂 Pozwoliła przytyć 1,5 kg na miesiąc a nie 3 jak ostatnio ;p Chyba się posłuchałam bo idę w poniedziałek na wizytę po miesiącu i jak na razie na wadze niecały kg więcej niż ostatnio. Nie głoduję się, jem to na co mam ochotę ale w ograniczonych ilościach 🙂


No to ładnie przytyłaś.


Ładnie ? To mało powiedziane 🙂))


Ja na razie 2kg plus. chociaż się nie ważyłam teraz jakoś, mam nadzieję, że przytyłam choć troszkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie weszlam na wage i mam juz 5kg wiecej.... troche dziwnie sie czuje bo przed ciaza, mniej wiecej od stycznia do sierpnia schudlam 14 kg.... a teraz znowu tycie 😞 ale coz... ciaza to ciaza 🙂 pod koniec maja bedzie trzeba znowu wziasc sie za siebie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wioliska napisał(a):
wlasnie weszlam na wage i mam juz 5kg wiecej.... troche dziwnie sie czuje bo przed ciaza, mniej wiecej od stycznia do sierpnia schudlam 14 kg.... a teraz znowu tycie 😞 ale coz... ciaza to ciaza 🙂 pod koniec maja bedzie trzeba znowu wziasc sie za siebie

Spokojnie po ciąży się zrzuci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja przed sama ciaza zrzucilam jakies 6-7kg w 1,5 miesiaca. poprostu zaczelam cwiczyc i jakos nie wiem kiedy weszlam w rozmiar 36. Lekarz od razu mi powiedzial ze jak chce zajsc w ciaze to musze przytyc. I to byla walka bo jadlam a nie tylam. Po niespelna 3 miesiacach wrzucilam 3 kg i pojawily sie dwie kreseczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
a ja wczoraj tak poczułam Maluszka , że ho ho. Akurat mój mąż się przytulał do brzuszka i tak miło było. Aż się wzruszyłam 🙂


a ja od jakichs 2-3 dni nie czuje smyrania.. mam nadzieje ze wszystko jest dobrze.


Spokojnie. I się nie denerwuj!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wioliska napisał(a):


ale Lilia czy Liliana? Nie slyszalam o imieniu Lilia a imie "Lila" mnie rowniez sie podoba 🙂


Poprostu Lilia 🙂
odpowiedniki jak Liliana: ang. Lillian, Lilian, Lilyan, Lily, Liliane, franc. Lilian, hiszp. Liliana
Imię pochodzenia łacińskiego, utworzone od słowa lilium, czyli lilia. Kwiat ten był w starożytnym Rzymie uważany za symbol nadziei, w chrześcijaństwie symbolizuje czystość, niewinność, dziewictwo. W Polsce w formie Lilija pojawiło się w XIII w. Obecnie imię Lilia noszą 2672 Polki (w 2001 r. - 2992), w formie Lilla - 4316 (w 2001 r. - 4553), a Lila - 2245 (w 2001 r. - 2484).
Imieniny: 14 II; 30 IV; 27 VII; 11 VIII; 4 IX; 9 XI;


U Ciebie Lilia a u mnie będzie Lidia jak będzie dziewuszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...