Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczynki, dziś od rana moje maleństwo szaleje. Jak tatuś przyłożył ucho do brzuszka to maleństwo tak fajnie i głośno zabulgotało że aż się roześmialiśmy obydwoje 🙂. Chyba maluszek lubi towarzystwo tatusia 🙂. Pozdrawiam Was serdecznie, ja też spróbuję wrzucić zdjęcie mojego brzuszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinka, cieszę się, że wszystko w porządku, tyko dziewczyno uważaj na siebie! Takie krwawienia to mój największy chyba strach.

Fijolek, odnośnie krwawień z nosa - ja mam non stop. Teraz jeszcze dodatkowo wymieszana krew z katarem. Nawilżam solą morską, bez widocznej poprawy, ale też gorzej nie jest.

Muszę Wam powiedzieć, że chyba wczoraj w nocy czułam ruchy Maleństwa 🙂 Ogólnie nie mogłam zasnąć bo coś mi się w brzuchu "przelewało" raz w jedną, raz w drugą, a leżałam na boku, więc chyba nie mój żołądek 😉 Nie jestem pewna, bo równie dobrze mogło to być coś innego, ale jak mąż przyłożył rękę to ustało i na razie się nie powtórzyło. Może za jakiś czas będę bardziej pewna swoich odczuć 🙂 Kurcze, fajnie by było.. 🙂

I chyba wreszcie uwolniłam się od mdłości - już od 3 dni mam spokój! Juppi! 😁 Oby się to utrzymało 🙂
Wczoraj byliśmy u znajomych, którzy mają małego synka. Skarbnica wiedzy 🙂 I w temacie wózków - przed zakupem sprawdźcie również jaki jest kolor w środku wózka. Oni kupili czarny wózek z białym wzorkiem i środek również jest w białym kolorze - ogólnie mało praktyczne, choć całe szczęście jeszcze nie trzeba było prać. I ważne jest też, by wózek miał przednie koła obrotowe o 360 stopni - bardzo ułatwia wszelkie manewry, zwłaszcza w zamkniętej przestrzeni (np. przy półkach sklepowych itp.).

Pozdrawiam gorąco w zimowy poranek! 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka 1983 kochana ja od początku byłam przerażona że ten brzuszek taki duży już w 8 tygodniu był bardzo widoczny. Nawet lekarza się pytałam czy przypadkiem nie ma tam dwoje maleństw.
Ale może też wiek robi swoje bo z pierwszą ciążą to w piątym miesiącu miałam dopiero zaokrąglenie. 😁
Wizyte u lakarza przeniosłam na poniedziałek bo w piątek nie dałabym rady 🙂
Trzymajcie brzuszki kciuki żeby wszystko było oki no i żeby dzidzia pokazała co kryje między nóżkami. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Adka bede trzymałam kciuki 🙂 no i żeby skarbus pokazał co tam MA 🙂 a na która idziesz ??
Fijołek .. super zdjęcie.. ładniutki masz ten brzuszek 🙂 🙂


Dzięki śliczne 😜
Lekarz przyjmuje od 15,30 ale trzeba iść wcześniej bo bardzo dużo kobiet do niego chodzi myśle że tak koło 17 godz.zdam relacje z wizyty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...