Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Brzuszki. Jak większość tak i ja postanowiłam wrzucić mój brzuszek robiony dziś 🙂 Widać brzuszek i tłuszczyk 🙂))
Dziewczyny czy miałyście robione badanie na cytomegalię? Pytam bo moja koleżanka jest teraz w 6 tyg ciąży i jej lekarz jej to badanie właśnie zlecił. Wyczytałam że nie należy ono do badań podstawowych a ja chodzę do lekarza na NFZ więc może dlatego ja nie miałam...
Jutro idę do lekarza- może się podpytam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki! Ja wczoraj zrobilam mala imprezke urodzinowa, i dzis odsypiam to juz chyba nie dla mnie....
co do brzuszkow to macie je przesliczne ja obiecuje pochwalic sie swoim choc sama juz nie wiem czy ja taka dziwna czy wy super rozwiniete bo moj brzuszek nie jest az tak pokazny, czy to wciaz wina zgubionych 5kg w polowie pazdziernika???
a co do cytomegalii ja zrobilam, zalecil tak lekarz wiec sie nie sprzeciwiam 🙂 Moja wizyta dopiero 16,genetyczne wiec poogladam sobie chlopczyka troszku dluzej. Pozdrawiam i milej nocki.buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja w tym tygodniu zaczynam 18 tydzień.
Wiecie co dziewuszki te nasze brzuszki są urocze 😁jak ten czas leci ,gdy zaczynałam na forum to byłam w 8 tygodniu 😆
Powiem szczerze że to forum jak narkotyk uzależnia człowieka 😁 a wiem dlaczego : bo są na nim same wspaniałe dziewuszki co mają piękne brzuszki.
Witam i następny tydzień przed nami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny czasem do Was zaglądam mimo że ja kwietnióweczka i powiem Wam że jestem w szoku ah te wasze brzuszki 🤔
mój w 21tc wygląda jak przy lekkim wzdęciu a z dzidzia wszystko OK i tak się zastanawiam gdzie ono się tam mieści skoro po mnie nic nie widać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
hej dziewczyny czasem do Was zaglądam mimo że ja kwietnióweczka i powiem Wam że jestem w szoku ah te wasze brzuszki 🤔
mój w 21tc wygląda jak przy lekkim wzdęciu a z dzidzia wszystko OK i tak się zastanawiam gdzie ono się tam mieści skoro po mnie nic nie widać

witaj teraz może jeszcze nie widać ale jak wyjdzie to zobaczysz bedziesz w szoku ze taki duzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEjka.. moje drogie 🙂 ja dzis zaczynam 19 tydzien.. mysze Wam sie pochwalic dzis w nocy obudziły mnie ruchy malenstwa, trwało to chwile ale dłuższa niz zawsze.. przez sen smiałam sie sama do siebie 🙂 🙂
a co do forum to faktycznie .. chce sie tu zaglądac.. fajnie że jestesmy tu razem 🙂
MIKOŁAJKOWE BUZIAKI 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja za parę godzinek zobaczę moję szczęście które noszę w brzuszku 😁
Już nie mogę się doczekać!
Wczoraj poczułam delikatne kopnięcie ,położyłam się na wieczór do łóżeczka i objęłam dłońmi brzusio i mówię do męża że troszkę się martwie bo nie czuje dzidziusia a tu nagle pod ręką delikatnie kop,kop ! Aż krzyknęłam ze szczęścia 😁 Chyba usłyszała dzidzia że mamusia się martwi hi hi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia333 napisał(a):
Witam Brzuszki. Jak większość tak i ja postanowiłam wrzucić mój brzuszek robiony dziś 🙂 Widać brzuszek i tłuszczyk 🙂))
Dziewczyny czy miałyście robione badanie na cytomegalię? Pytam bo moja koleżanka jest teraz w 6 tyg ciąży i jej lekarz jej to badanie właśnie zlecił. Wyczytałam że nie należy ono do badań podstawowych a ja chodzę do lekarza na NFZ więc może dlatego ja nie miałam...
Jutro idę do lekarza- może się podpytam...


hej cytologia jest podobno badaniem obowiązkowym miedzy 9-10 tyg. Ja sie przyznam - nie mialam, ale to tylko dlatego ze wczesniej kilka miesiecy mialam robione.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Witajcie dziewczyneczki w Mikołajkowy dzień! Mam nadzieję , że Mikołaj przyniósł prezenty 🙂 Ja się czuję fajnie, odpoczywam sobie.

a moj przyniosl najpiekniejszy. Od rana- wyjatkowo bo o tej porze to debiut- robiac sniadanie moja Fasolka sie przywitala 🙂 🙂 nie ma dla mnie nic piekniejszego i cenniejszego obecnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
Witajcie dziewczyneczki w Mikołajkowy dzień! Mam nadzieję , że Mikołaj przyniósł prezenty 🙂 Ja się czuję fajnie, odpoczywam sobie.

a moj przyniosl najpiekniejszy. Od rana- wyjatkowo bo o tej porze to debiut- robiac sniadanie moja Fasolka sie przywitala 🙂 🙂 nie ma dla mnie nic piekniejszego i cenniejszego obecnie 🙂


😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
Witajcie dziewczyneczki w Mikołajkowy dzień! Mam nadzieję , że Mikołaj przyniósł prezenty 🙂 Ja się czuję fajnie, odpoczywam sobie.

a moj przyniosl najpiekniejszy. Od rana- wyjatkowo bo o tej porze to debiut- robiac sniadanie moja Fasolka sie przywitala 🙂 🙂 nie ma dla mnie nic piekniejszego i cenniejszego obecnie 🙂


To rzeczywiście piękny prezent . Moja się uspokoiła i nie daję mi kopniaczki malutkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
gusia333 napisał(a):
Witam Brzuszki. Jak większość tak i ja postanowiłam wrzucić mój brzuszek robiony dziś 🙂 Widać brzuszek i tłuszczyk 🙂))
Dziewczyny czy miałyście robione badanie na cytomegalię? Pytam bo moja koleżanka jest teraz w 6 tyg ciąży i jej lekarz jej to badanie właśnie zlecił. Wyczytałam że nie należy ono do badań podstawowych a ja chodzę do lekarza na NFZ więc może dlatego ja nie miałam...
Jutro idę do lekarza- może się podpytam...



hej cytologia jest podobno badaniem obowiązkowym miedzy 9-10 tyg. Ja sie przyznam - nie mialam, ale to tylko dlatego ze wczesniej kilka miesiecy mialam robione.



Ja nie miałam cytologii ani żadnego badania ginekologicznego ,tylko usg i raz podstawowe badania krwi i moczu.Chodzę prywatnie ale powiem szczerze że nie jestem zadowolona z podejścia lekarza .
Wybrałam tego właśnie lekarza bo jest ordynatorem w naszym szpitalu i może jakieś będą ulgi przy porodzie ,tak słyszałam od innych kobiet!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie ma dotąd szczepionki ani też skutecznego leku przeciwko tej chorobie, przebycie jej nie chroni w pełni przed powtórnym zakażeniem, jest główną przyczyną wrodzonych zakażeń noworodków, a także najczęstszą zakaźną przyczyną upośledzeń umysłowych, głuchoty i wielu innych wad rozwojowych. Wszystkie te czynniki sprawiają, że problem jest równie powszechny co niedoceniany i warto przyjrzeć mu się nieco bliżej. Cytomegalia jest chorobą wirusową szeroko rozpowszechnioną wśród ludzi na całym świecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...