Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
moze 20 lat temu badanie usg miało jakis wpływ na płód ale dziewczyny przy obecnych sprzętach jakie mają nasi lekarze to jest to niemożliwe, poza tym bardzo wiele artykułów w sieci jest własnie na temat braku wpływu na płód podczas badania usg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejka kochane 🙂
Ale sie dzis rozpisalyscie 😉
Mi tez sie tak wydaje, ze nie ma wplywu na dzidzie!
Wczoraj wieczorem moje malenstwo tak sie wiercilo, ze szok! A dzis dostalam 3 niezle kopniaki- az podskoczylam 😉 lezki ze szczescia mi sie pojawily 🙂 super uczucie!
Dziewuszki te usg 3d i te badania sprawdzajace czy dzidzia jest zdrowa robi sie w konkretnych tygodniach czy nie ma to znaczenia? Bo po swietach w Polsce bedziemy chcieli isc do lekarza bo tu zadko robia usg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez dzisiaj oblecialam miasto i park z psem i nawet po schodach sie przelecialam...a pozniej zjadlam zurek i poprawilam 2 paczkami 🙂teraz mam wyrzuty sumienia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
ja tez dzisiaj oblecialam miasto i park z psem i nawet po schodach sie przelecialam...a pozniej zjadlam zurek i poprawilam 2 paczkami 🙂teraz mam wyrzuty sumienia 😉

NIE MASZ CO MIEĆ WYRZUTÓW SUMIENIA JEDZ PÓKI MOŻESZ SOBIE NA TO POZWOLIĆ BĘDZIESZ PO CIĄŻY SIĘ OGRANICZAĆ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelka heheh ja cale zycie sie odchudzam i wciaz mam nadwage 🙂juz sie z tym pogodzilam..moja rodzinka to sie nasmieje ze mnie zawsze jak jakas imprezka a ja wciaz mowie ...,,nie dziekuje ja na diecie,,a za miesiac nastepna imprezka a olka je wszystko 🙂i tak cale zycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
ewelka heheh ja cale zycie sie odchudzam i wciaz mam nadwage 🙂juz sie z tym pogodzilam..moja rodzinka to sie nasmieje ze mnie zawsze jak jakas imprezka a ja wciaz mowie ...,,nie dziekuje ja na diecie,,a za miesiac nastepna imprezka a olka je wszystko 🙂i tak cale zycie 🙂

🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do swiat nie wiem jak z meza praca...sylwester w domu z mezem i zwierzyncem 🙂kotki,piesem...bardzo nie lubia strzelania wiec musze je potulic 😉w kazdym razie w tym roku postanowilam isc na pasterke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wioliska napisał(a):
hejka kochane 🙂
Ale sie dzis rozpisalyscie 😉
Mi tez sie tak wydaje, ze nie ma wplywu na dzidzie!
Wczoraj wieczorem moje malenstwo tak sie wiercilo, ze szok! A dzis dostalam 3 niezle kopniaki- az podskoczylam 😉 lezki ze szczescia mi sie pojawily 🙂 super uczucie!
Dziewuszki te usg 3d i te badania sprawdzajace czy dzidzia jest zdrowa robi sie w konkretnych tygodniach czy nie ma to znaczenia? Bo po swietach w Polsce bedziemy chcieli isc do lekarza bo tu zadko robia usg.


z tego co wiem to na 3D mozesz sobie zawsze jak masz ochotepojsc prywatnie 🙂
a te genetyczne to chyba: 11-14, 18-22 i po 30tygodniu ciazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
my swieta sami w domku sylwestra w angii nie uznaja wiec zapewne spedzimy go przed tv, a za rok swieta w trojke i mam nadzieje z uda nam sie pojechac do polski 🙂


a od kiedy nie uznaja? ja pamietam jak spedzalam dwa z rzedu. w 1999 i 2000. Ten milenijny to byl, przynajmniej w Londynie, z taka pompa robiony ze wow. a ten rok wczesniej to bylismy z bratem na zarabistej imprezie w jakims klubie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
my swieta sami w domku sylwestra w angii nie uznaja wiec zapewne spedzimy go przed tv, a za rok swieta w trojke i mam nadzieje z uda nam sie pojechac do polski 🙂


a od kiedy nie uznaja? ja pamietam jak spedzalam dwa z rzedu. w 1999 i 2000. Ten milenijny to byl, przynajmniej w Londynie, z taka pompa robiony ze wow. a ten rok wczesniej to bylismy z bratem na zarabistej imprezie w jakims klubie.


w londynie zapewne ale my jestesmy w tak malej miejscowosci ze tu sylwester to nie jest dla nich az tak bardzo wazny jak w Polsce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia333 napisał(a):
Ja na Sylwka z moim M wyjeżdżamy w góry na narcioszki. Tzn tylko mąż bo ja w tym roku mam przerwę 🙂 Ale pooddycham sobie 🙂


Ale super !!! zazdroszcze ... my może w styczniu na narty pojedziemy,, mąż uwielbia jezdzic,, a ja sie w tym czasie zrelaksuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki, my naprawde jestesmy najbardziej aktywnym forum, nie bylo mnie zaledwie dobe a tu 19 stron do nadrobienia 🤪 To teraz troche porozpisuje sie na poruszane przez was tematy.
Cytomegalia - ja mialam robiona pare tygodni temu, na szczescie wyszla negatywna, robilam prywatnie ale nie zaluje spokojniejsza przynajmniej jestem.
USG- ja do tej pory mialam robione 4, 2 podczas wizyt, 1 w szpitalu po operacji no i jedno genetyczne w 13 tygodniu, teraz czekam na polowkowe 16.12 podobnie jak Ola 🙂 i skad te teorie ze usg jest szkodliwe?? przeciez tak jak wczesniej ktoras z was napisala w takim badz razie co z ciazami zagrozonymi????
Sylwester i swieta - swieta to rodzinnie u moich rodzicow i tesciow...a sylwester no raczej w domu aczkolwiek moze w gronie najlepszych znajomych 🙂
To juz chyba wszystko, narazie jestem na bierzaco ale obserwuje was 😆 buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
wioliska napisał(a):
hejka kochane 🙂
Ale sie dzis rozpisalyscie 😉
Mi tez sie tak wydaje, ze nie ma wplywu na dzidzie!
Wczoraj wieczorem moje malenstwo tak sie wiercilo, ze szok! A dzis dostalam 3 niezle kopniaki- az podskoczylam 😉 lezki ze szczescia mi sie pojawily 🙂 super uczucie!
Dziewuszki te usg 3d i te badania sprawdzajace czy dzidzia jest zdrowa robi sie w konkretnych tygodniach czy nie ma to znaczenia? Bo po swietach w Polsce bedziemy chcieli isc do lekarza bo tu zadko robia usg.


z tego co wiem to na 3D mozesz sobie zawsze jak masz ochotepojsc prywatnie 🙂
a te genetyczne to chyba: 11-14, 18-22 i po 30tygodniu ciazy

Dzieki za odpowiedz. 🙂
My swieta oczywiscie w Polsce z rodzinka-juz nie moge sie doczekac! A na Sylwestra idziemy na impreze-pare fajnych par wiec zapowiada sie super 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hussi31 napisał(a):
Witajcie dziewczynki, my naprawde jestesmy najbardziej aktywnym forum, nie bylo mnie zaledwie dobe a tu 19 stron do nadrobienia 🤪 To teraz troche porozpisuje sie na poruszane przez was tematy.
Cytomegalia - ja mialam robiona pare tygodni temu, na szczescie wyszla negatywna, robilam prywatnie ale nie zaluje spokojniejsza przynajmniej jestem.
USG- ja do tej pory mialam robione 4, 2 podczas wizyt, 1 w szpitalu po operacji no i jedno genetyczne w 13 tygodniu, teraz czekam na polowkowe 16.12 podobnie jak Ola 🙂 i skad te teorie ze usg jest szkodliwe?? przeciez tak jak wczesniej ktoras z was napisala w takim badz razie co z ciazami zagrozonymi????
Sylwester i swieta - swieta to rodzinnie u moich rodzicow i tesciow...a sylwester no raczej w domu aczkolwiek moze w gronie najlepszych znajomych 🙂
To juz chyba wszystko, narazie jestem na bierzaco ale obserwuje was 😆 buziaki

ekspertem nie jestem ale jednak coś jest z tym usg według najnowszych badań udowodniono że fale podgrzewają wody płodowe dlatego oficjalnie tylko trzy usg nam przysługują w prawidłowo przebiegającej ciąży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie!Postanowilismy wziac slub w urzedzie 🙂 Niestetety nie czuje sie atrakcyjnie z moimi odrostami,a co do tego jeszcze slub! Jedni odradzaja mi farbowanie(pasemka),a inni z kolei sa innego zdania.Ja slyszalam,ze mozna wlosy farbowac farba z amoniakiem.Czy znacie moze jakas inna metode?Bardzo bylabym wdzieczna za jakakolwiek rade 🙂
Pozdrowionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...