Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
Witajcie mamusie!Postanowilismy wziac slub w urzedzie 🙂 Niestetety nie czuje sie atrakcyjnie z moimi odrostami,a co do tego jeszcze slub! Jedni odradzaja mi farbowanie(pasemka),a inni z kolei sa innego zdania.Ja slyszalam,ze mozna wlosy farbowac farba z amoniakiem.Czy znacie moze jakas inna metode?Bardzo bylabym wdzieczna za jakakolwiek rade 🙂
Pozdrowionka 🙂


ja robilam odrosty (pasemka) w zeszly piatek. Pytalam mojego fryzjera i powiedzial ze teraz farb sa juz bezpieczne. nie wiem jak jest z farbowaniem na calej glowie bo wtedy farba dotyka skory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gość napisał(a):
hej majoweczki 🙂 jestem juz prawie w 16 tyg, termin niby na 8czerwca ale z moich obliczen bedzie to maj.chcialam sie dowedziec czy 1 Usg(w 6tygodnu) w ciagu 16 tyg to normalne? bardzo sie martwie o dziecko bo nawet nie milam okaji slyszec bicia serduszka 😞


Ja miałam 2 badania USG. Pierwsze w 7 tygodniu, a drugie w 14, kolejne dopiero w styczniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
justina1975 napisał(a):
Witajcie mamusie!Postanowilismy wziac slub w urzedzie 🙂 Niestetety nie czuje sie atrakcyjnie z moimi odrostami,a co do tego jeszcze slub! Jedni odradzaja mi farbowanie(pasemka),a inni z kolei sa innego zdania.Ja slyszalam,ze mozna wlosy farbowac farba z amoniakiem.Czy znacie moze jakas inna metode?Bardzo bylabym wdzieczna za jakakolwiek rade 🙂
Pozdrowionka 🙂


ja robilam odrosty (pasemka) w zeszly piatek. Pytalam mojego fryzjera i powiedzial ze teraz farb sa juz bezpieczne. nie wiem jak jest z farbowaniem na calej glowie bo wtedy farba dotyka skory.

Ja che robic sobie odrosty blond i braz za jakis tydzien przed wyjazdem 🙂 wiec myslisz, ze nie ma problemu? Mialam juz odrosty przed ciaza, pozniej jak dowiedzialam sie, ze dzidzia juz w drodze to czekalam az do dzis-odrosty mam magiczne 😉 mimo to, ze mam jasne wlosy i ich za bardzo nie widac ale jednak musze ten kolorek odswiezyc !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gość napisał(a):
moj lekarz jest o 3tyg w tyl bo moja pielegniarka mi zle wpisuje w karcie ciazy:/ pomimo ze moje 1-wsze i jedyne USG pokazalo 9tyg temu ze jestem w 6 tyg....ehhh ci lekarze. dobrze ze mozna poczytac tu troche bo tak wlasnie myslalam ze jest cos nie tak, ze 1 USG to za malo.


Najlepiej jakbyś poszła do innego lekarza, żeby wszystko było jasne i ciąża dobrze prowadzona. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez mam "magiczne"odrosty 😉 Moje kochanie jest przeciwne farbowaniu.Ale przeciez we fryzjerstwie tyle nowosci.Znam babki,ktore maja 3 dzieci i za kazdym razem farbowaly wlosy,i dzieci maja zdrowe jak ryby 🙂 Mi sie wydaje,ze po prostu trzeba przestrzegac niektorych zasad przy farbowaniu.Ja bede tez za 2 tygodnie pasemka robic,ale tylko odrosty.Podobno za blisko skory nie wolno farbowac i trzeba pewien odstep od skory glowy utrzymac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wioliska napisał(a):
fijolek napisał(a):
justina1975 napisał(a):
Witajcie mamusie!Postanowilismy wziac slub w urzedzie 🙂 Niestetety nie czuje sie atrakcyjnie z moimi odrostami,a co do tego jeszcze slub! Jedni odradzaja mi farbowanie(pasemka),a inni z kolei sa innego zdania.Ja slyszalam,ze mozna wlosy farbowac farba z amoniakiem.Czy znacie moze jakas inna metode?Bardzo bylabym wdzieczna za jakakolwiek rade 🙂
Pozdrowionka 🙂


ja robilam odrosty (pasemka) w zeszly piatek. Pytalam mojego fryzjera i powiedzial ze teraz farb sa juz bezpieczne. nie wiem jak jest z farbowaniem na calej glowie bo wtedy farba dotyka skory.

Ja che robic sobie odrosty blond i braz za jakis tydzien przed wyjazdem 🙂 wiec myslisz, ze nie ma problemu? Mialam juz odrosty przed ciaza, pozniej jak dowiedzialam sie, ze dzidzia juz w drodze to czekalam az do dzis-odrosty mam magiczne 😉 mimo to, ze mam jasne wlosy i ich za bardzo nie widac ale jednak musze ten kolorek odswiezyc !!!


mysle ze nie masz czego sie obawiac.
Zawsze tez mozesz porozmawiac ze swoim fryzjerem .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
justina1975 napisał(a):
Witajcie mamusie!Postanowilismy wziac slub w urzedzie 🙂 Niestetety nie czuje sie atrakcyjnie z moimi odrostami,a co do tego jeszcze slub! Jedni odradzaja mi farbowanie(pasemka),a inni z kolei sa innego zdania.Ja slyszalam,ze mozna wlosy farbowac farba z amoniakiem.Czy znacie moze jakas inna metode?Bardzo bylabym wdzieczna za jakakolwiek rade 🙂
Pozdrowionka 🙂


ja robilam odrosty (pasemka) w zeszly piatek. Pytalam mojego fryzjera i powiedzial ze teraz farb sa juz bezpieczne. nie wiem jak jest z farbowaniem na calej glowie bo wtedy farba dotyka skory.


ja farbuje całe włosy, fryzjerka nie widzi przeciwskazan..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam swoje naturalne włosy ciemne i nie musiałabym farbować.. ale jak sie odswiezy to taki kolorek jest ladny.. 🙂 🙂 także nie ma sie czym martwic.. do kosmetyczki tez latam, na zabiegi np na twarz,tylko zawsze mówie ze w ciaży jestem.. i teraz maja takie preparaty ze szok.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Adka... super .... ale sie ciesze... i do tego dzidzia sie ujawniła.. takie były przypuszczenia że bedzie dziewczynka ??? 😘 😘


Tak Aneczko tak podejrzewałam że będzie dziewczynka 😆
Bardzo się cieszymy 😁 😁 😁
Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki zostawiam swoje zdjecie na profilu z dzis, moze nie jest super bo robilam je sama ale obiecuje ze dam lepsze jak malzonka namowie na zrobienie, no i co nie za duzy ten moj brzunio co nie?? i pomyslec ze 19 tydzien mi sie zaczyna...
Adka gratuluje dziewczynki no i przede wszystkim tego ze zdrowe.
A co do wlosow widac na zdjeciu moje odrosty ale juz niedlugo cos z nimi zrobie, wybieram farbe bez amoniaku slyszalam juz tyle opinii na ten temat ale radze sie mojego lekarza i fryzjerki i farbuje!
Uciekam spac bo mnie jakos zmozylo,z reszta to juz ta pora. buziaki i do jutra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adka!!! GRATULUJĘ!!! Fajnie że już znasz płeć 🙂 Ja idę w piątek bo wtedy zaczyna sie 18 tydzień i mam nadzieję że dzidźka się ujawni 🙂 A skoro Ty podejrzewałaś że dziewczynka i jest dziewczynka to może będzie u mnie chcłopiec bo podejrzewamy chłopola 🙂
Pozdrowionka Brzuszki. Ja od ponad tygodnia ruszam do pracy- trochę się nie chce ale chociaż mniej nudy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...