Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
narazie sprobuje plukanki srebrzyk ponoc jest najlepszy a za jakis tydzien czyli ok.3 mycia nic nie pomoze wtedy fijolku obiecuje pojde do fryzjera bo faktycznie jeszcze sama porobie tak ze nic z tych wlosow nie zostanie. dzieki za rade. powoli szykujemy sie do snu. Pozdrawiam Dobrej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga:
- Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne?
- Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą.
- Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym?
- Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy. -
A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie?
- Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić.
- Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni?
- Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem.
W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało:
- O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła.
- Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: "MAMUSIU".

adka101 ŚLICZNE !!!! Az mi łzy popłynęły po policzku !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monalissa mój M ma tak samo jak Twój. Jutro idziemy na USG i on w ogóle nie dopuszcza do myśli że może jest dziewczynka 🙂 Mówi tak samo jak Twój, że chłopaka to wszystkiego będzie chciał go nauczyć 🙂 A jak będzie dziewczynka to też super tylko przyszli koledzy jej będą mieli przekichane 🙂
Dziewczynki ja mam dziś wolne bo w przedszkolu awaria wody 🙂 Ale na 18 jadę na szkolenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój jak byłam w 1 ciąży mówił, że chce dziewczynke. Jego mam pytała czemu? a On na to bo córeczki są taty. Jak rodziłam podobno on aż się modlił żeby to była dziewczynka. Jak już było po i przynieśli mu na ręce to łzy miał w oczach ze szczęścia i tak mi dziękował, że dałam mu właśnie dziewczynkę. Teraz z kolei mówi, że fajnie by było chłopala mieć ale jak będzie znów babeczka to też będzie skakał z radości. Teraz są nierozłączni. Dogadują się świetnie. ANielka wie, żę tata ją kąpie i idzie na spacer wieczorny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
super 😁 mój misiek tez wiecznie cos by robil i czasami mu sie nudzi ze mna i az sie nie moge doczekac az dzidzia wyciagnie z niego cala energie bo maluchy to przeciez jak nakrecone ciagle by cos robiły jak w wakacj jestesmy na dzialce u jego brata to bratanek co chwile a to w noge a to w kosza az go uspokajaja zeby wujkowi dal chwile odpoczac a tu upal leje sie z chlopakow ale nie posiedza w wodzie to samo ciagle wyscigi w plywaniu wiec to pewnie stad chciałby syna 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
super 😁 mój misiek tez wiecznie cos by robil i czasami mu sie nudzi ze mna i az sie nie moge doczekac az dzidzia wyciagnie z niego cala energie bo maluchy to przeciez jak nakrecone ciagle by cos robiły jak w wakacj jestesmy na dzialce u jego brata to bratanek co chwile a to w noge a to w kosza az go uspokajaja zeby wujkowi dal chwile odpoczac a tu upal leje sie z chlopakow ale nie posiedza w wodzie to samo ciagle wyscigi w plywaniu wiec to pewnie stad chciałby syna 😆


Dokładnie!!!!

My z Anielką i po górach chodziliśmy i żeglowaliśmy z nią. Ale mi się zdaje , że teraz mimo wszystko chce chlopa bo mówi do niego Józefiątko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajnie ja jakos nie mam zachcianek i nawet apetyt niespecjalnie jem bo wiem ze jak nie zjem to mnie glowa rozboli albo mnie zemdli 🥴 za ponad tydzien przyjezdza mamusia i wtedy troszke podjem ale nawymyslam biedna bedzie tylko w kuchni stac 😁 zartuje oczywiscie 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny powiedzcie bo wszedzie czytam ze skóra nas może swedzic to normalne ale pisza ze raczej na brzuchu udach a mnie swedzą pleeeeecccyyyyyyyy 🥴 czasami nie da sie wytrzymac do tego skóre mam tak suchą smaruje i smaruje i te plecy misiek mi smaruje juz nie wiem chyba trzeba to przezyc 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa widzę, że identyczny problem mamy. Ja mówiłam mojej lekarce. Ona powiedziała, że tak może być. I jak najczęściej się smarować trzeba. tylko tyle. Ale ja walczę z tym juz 2 raz. Najchętniej to bym rozdrapała strasznie. Ale lepiej nie drapać nawet. Tylko smarować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie, mam za soba w koncu przespana noc. Bol plecow pojawil sie dopiero jak wstalam, ale dam sobie z nim rade 🙂
wczoraj mialam spotkanie firmowe z klientami i akurat moglam pogadac z mlodym tata, Wszystkiego sie dowiedzialam o wozkach (tez poleca x landera) o lozeczkach, o wydatkach, o szkole rodzenia i wiele wiele innych rzeczy. az mi glupio bylo w pewnym momencie 🙂

co do plci, to moj maz uwaza ze na dziewczynke czeka wiele niebezpieczenstw i on ma obawy czy ja ustrzeze przed wszystkim co zle. Ale jak juz wie ze bedzie dziewczynka no to pelne szalenstwo jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
dziewczyny powiedzcie bo wszedzie czytam ze skóra nas może swedzic to normalne ale pisza ze raczej na brzuchu udach a mnie swedzą pleeeeecccyyyyyyyy 🥴 czasami nie da sie wytrzymac do tego skóre mam tak suchą smaruje i smaruje i te plecy misiek mi smaruje juz nie wiem chyba trzeba to przezyc 😠


mam to samo. pleeeecy 😞 suche i ciagle swedza. nie wiem o co chodzi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
monalissa widzę, że identyczny problem mamy. Ja mówiłam mojej lekarce. Ona powiedziała, że tak może być. I jak najczęściej się smarować trzeba. tylko tyle. Ale ja walczę z tym juz 2 raz. Najchętniej to bym rozdrapała strasznie. Ale lepiej nie drapać nawet. Tylko smarować.


moj pewnie powiedzialby to samo wlasnie pomyslalam ze moze w maslance albo mleku sie wykapac ale to jednorazowo bo tak codziennie to chyba krowe na balkonie trzebaby trzymac 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
marinka napisał(a):
monalissa widzę, że identyczny problem mamy. Ja mówiłam mojej lekarce. Ona powiedziała, że tak może być. I jak najczęściej się smarować trzeba. tylko tyle. Ale ja walczę z tym juz 2 raz. Najchętniej to bym rozdrapała strasznie. Ale lepiej nie drapać nawet. Tylko smarować.


moj pewnie powiedzialby to samo wlasnie pomyslalam ze moze w maslance albo mleku sie wykapac ale to jednorazowo bo tak codziennie to chyba krowe na balkonie trzebaby trzymac 😁 😁 😁


sie usmialam 🙂 🙂 dobre 🙂 no wiesz.. jakas trawka, sianko i do przodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...