Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jeszcze przed snem postanowilam zajrzec, Aneczko moje wlosy okazaly sie przeze mnie nie zaakceptowane wiec przefarbowalam je farba bez amoniaku na ciemny kolor, tak jest mi lzej a i wszyscy dookola mowia ze ladnie, z reszta nie bede miala az takich problemow z odrostami bo kolor jest podobny do mojego naturalnego. A co do przebiegu ciazy to faktycznie masz racje to juz polowa za nami, kiedy to zlecialo zwlaszcza ze podobnie jak ty wiem o ciazy od 6 tygodnia...ehh a maluszka kocham coraz bardziej a wizyta dopiero w czwartek... zycze milej nocki dziewczynki klade sie spac. Jutro lece na badania przed wizyta i moze jakies male zakupki przydalaby sie jakas elegancka bluzeczka albo sweterek na swieta a swoje stare niby sie mieszcze ale czuje jakis tam dyskomfort, ale obiecuje ze do was zajrze. buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello dzewczynki !!!
Kurcze zmienilam prace i teraz mam malo czasu 😞 rzadko zagladam na forum 😞
Brzuszki sliczne 🙂 za 3 dni robie zdjecie. Napewno tez wstawie. Ja na chorobe (bylam chora 2 razy) pilam bardzo duza ilosc herbatki z miodem i cytryna oraz czego nie lubilam 😞 jadlam czosnek... lubie go tylko jako dodatek do dan ale tym razem moj mezus pokroil mi go na male kawaleczki i poprostu polykalam jak tabletki 😉 POMOGLO DOSLOWNIE OD RAZU 🙂 jak dla mnie to ciezko bylo sie przelamac ale warto!!!
Dokladnie kochane- my ostatnio rowniez sobie uswiadomilismy, ze jestesmy na pol metku 😉 szok jak ten czas leci..... a o porodowce staram sie jeszcze za duzo nie myslec 🙂
Aneczka znasz jakiesgos dobrego prywatnego ginekologa w Toruniu? Jesli tak to bardzo Cie prosze podeslij mi namiary- z gory dziekuje !!!!
Trzymajcie kciuki bo jutro lece do fryzjera-mam nadzieje, ze kolorek mi sie przyjmie... a jesli nie to tak jak Ty Hussi przefarbuje sie na ciemno 😉
No i jutro jeszcze czeka mnie troszke przyjemnosci- przedswiateczne zakupy 😉 no i musze kupic cos dla siebie, jakis spodnie ciazowe 😉 hmmm i sukienke na sylwestra- z tym moze byc problem 😉
Trzymajcie sie dzielnie brzuszki !!!!!!
Buziaczki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wioliska napisał(a):
Hello dzewczynki !!!
Kurcze zmienilam prace i teraz mam malo czasu 😞 rzadko zagladam na forum 😞
Brzuszki sliczne 🙂 za 3 dni robie zdjecie. Napewno tez wstawie. Ja na chorobe (bylam chora 2 razy) pilam bardzo duza ilosc herbatki z miodem i cytryna oraz czego nie lubilam 😞 jadlam czosnek... lubie go tylko jako dodatek do dan ale tym razem moj mezus pokroil mi go na male kawaleczki i poprostu polykalam jak tabletki 😉 POMOGLO DOSLOWNIE OD RAZU 🙂 jak dla mnie to ciezko bylo sie przelamac ale warto!!!


hej, to prawda ze CZOSNEK dziala cuda. moj maz przeciska dla mnie kilka zabkow czosnku, mieszka z lyzka ketchupu i majonezu i smarujemy tym kanapki. Zawsze pomaga i nie jest takie zle w spozyciu. Tylko trzeba dobrze popic bo czosnek przeciez jest dosc mocny i po duzej ilosci moze nas zoladek bolec. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dzisiaj znowu busy day mam 🙂 za chwilke z psiakiem na spacer do parku - duzo sniegu wiec sie zwierzak wyszaleje mam nadzieje 🙂
potem o 12 jade z moja tesciowka na drugi dzien szalenstw zakupowych. koniecznie chce wejsc do ikea bo zapasy swieczek sie pokonczyly i ogolnie kilka pierdolek chce jeszcze dokupic 🙂 zawsze tam cos niestety wynajde.
😁 Co do ubioru. dzis na allegro zakupilam dwie pary rajstop bo kolezanka uzyczyla mi na czas ciazy jeansowa spodniczke i mysle ze na swieta chcialbym ja zalozyc. wiem ze nikt nie spodziewa sie mnie w eleganckiej kreacji wiec mysle ze to dobre rozwiazanie 🙂

milego dnia brzuchole. bede zagladac w wolnej chwili 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Miałam 25 stron do przeczytania... szalejemy na tym forum. Ja cały weekend byłam u rodziców. Czuję się nawet ok.

Fijolek gratuluję dziewuszki i Gusia tobie też. Ja mam wizyte przełożoną dopiero na wtorek przed świętami więć już odliczam dni.

Witaj ja mam wizyte w czwartek przed świętami mam nadzieje że poznam pleć maleństwa.Fajny prezent na święta byśmy mieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylam w Szczecinie u brata,pozniej pojechalam do Szwed do znajomych i sklepy,zakupy i czasu brakowalo 🙂dzisiaj u mnie piekna pogoda..obiadek juz zrobilam,pewnie sie wybiore na spacerek z piesiem..jakas dzisiaj jestem zakrecona 😁obudzilam sie i nie wiedzialam jaki dzisiaj dzien 🙂ewellka zobacz jak czas leci my juz prawie do polowy ciazy dochodzimy 🙂jejku szybko czas leci..nie moge sie doczekac tego badanka 3D 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Miałam 25 stron do przeczytania... szalejemy na tym forum. Ja cały weekend byłam u rodziców. Czuję się nawet ok.

Fijolek gratuluję dziewuszki i Gusia tobie też. Ja mam wizyte przełożoną dopiero na wtorek przed świętami więć już odliczam dni.

🙂 ja tez we wtorek przed swietami 🙂
a wogóle to witajcie własnie niedawno wstałam i az mnie zatkalo ze to juz 10 🤢
no i faktycznie czas leci jakos poród mnie nie przeraza i cieszy mnie bo najpiekniejsze jeszcze przed nami 🙂
chyba zasłonki dzis poprasuje bo leza i patrza na mnie a zakupki przyszly caly tydzien prezenty tez juz polowicznie załatwione 😆 młodsza siostra luuuuubi zakupy wiec ustalilysmy co i jak ale nadal mysle nad prezentem dla mojego miska moze ksiazke o tatusiostwie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
bylam w Szczecinie u brata,pozniej pojechalam do Szwed do znajomych i sklepy,zakupy i czasu brakowalo 🙂dzisiaj u mnie piekna pogoda..obiadek juz zrobilam,pewnie sie wybiore na spacerek z piesiem..jakas dzisiaj jestem zakrecona 😁obudzilam sie i nie wiedzialam jaki dzisiaj dzien 🙂ewellka zobacz jak czas leci my juz prawie do polowy ciazy dochodzimy 🙂jejku szybko czas leci..nie moge sie doczekac tego badanka 3D 🙂

Naprawde tydz za tyg leci nawet nie wiadomo kiedy. Jak juz poniedzialek minie to caly tydz z głowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
hej.. koleżanki ... ja dzis ranny ptaszek 🙂 o 8 juz byłam na badaniach .. a wstac sie nie chciało.. a o 14 do kardiologa na echo 🤨 także dzien dziki sie zapowiada a dzis nie mam zbytnio humoru i chyba sie zdrzemne.. 🤔

a dlaczego brak humoru u ciebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
malgosiak84 napisał(a):
Cześć, dopiero się zarejestrowałam na brzuszku, a do tej pory śledziłam wpisy na forum 🙂 też jestem majóweczką 2011, ale nie znam jeszcze płci dziecka. Dowiem się najprawdopodobniej pod koniec grudnia 🙂 ruchów chyba jeszcze nie czuję, choć czasem mam wrażenie że to już to, ale potem myślę, że nie... 🥴 nie mogę się doczekać aż poczuję słodkie kopniaczki 😆 pozdrawiam Was!


hej, a smyranie w brzuchu czujesz? 🙂


cześć, przepraszam, że dopiero odpowiadam, ale w weekend byłam zagoniona 🙂 TAK smyranie w brzuszku czuję! dlatego czasem mam wrażenie że to dzidzia 🙂 ale że to moja pierwsza ciąża, to niczego nie jestem pewna :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...