Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Gość napisał(a):
widzę że wy jesteście super wprwione w bojach,to może ktoś mi odpowie na pytanie czy brak czucia ruchów dziecka w 18 tyg to normalne czy mam się zacząć martwić?



a to 1 ciąża?? Oczywiście, że normalne. Moja koleżanka pierwsze ruchy maleństwa i w 1 i w 2 ciąży poczułą dopiero 23 tygodniu i to było ok. Głowa do góry!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gość napisał(a):
widzę że wy jesteście super wprwione w bojach,to może ktoś mi odpowie na pytanie czy brak czucia ruchów dziecka w 18 tyg to normalne czy mam się zacząć martwić?

Jak juz nizej pisalam przy pierwszej ciazy ruchy pojawiaja sie najczesciej miedzy 20 a 22 tygodniem ciazy. A jesli czujesz takie " bulgotanie" i "motylki" to sa to poczatki ruchow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gość napisał(a):
jak tak czytam te fora i dziewczyny piszą o tych ruchach we wcześniejszych tyg to sie zastanawiam czy ja jestem inna? 🥴

nie ma sie czym martwic ja jestem w 17tyg to moja pierwsza ciaza i tez nie czulam ruchów,a skad jestes nowa majoweczko i jak masz na imie i lat. zaloguj sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdaw115 napisał(a):
29.12 ide do lekarza może powie mi coś ciekawego i mnie trochę uspokoi 🙂
robiłyście sobie to ush 3d4d?

Ja robilam USG 3D w 13 tygodniu ciazy, nastepne mam za 3 tygodnie.
Naprawde nie masz sie czym przejmowac, to calkiem normalne. Glowa do gory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja pierwsza 🙂 na początku było strasznie, cały czas wymioty i osłabienie 😞 ale teraz jest ok 🙂 chociaż mam lekko zagrożoną ciążę i muszę siedzieć w domu to jest starsznie męczące bo nie należę do osób które umieją usiedzieć na miejscu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...