Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aneczka1983 pewnie mi nie uwierzysz, ale ja też dzisiaj miałam smaka na pączki i gdy poszłam po kartony do sklepu musiałam sobie kupić jednego! Przepyszny był 🙂
A raczej nigdy wcześniej nie zdarzały mi się takie smaki 🙂
Tylko w Tłusty Czwartek jadam pączki 🙂
A dzisiaj zresztą czwartek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Aneczka1983 pewnie mi nie uwierzysz, ale ja też dzisiaj miałam smaka na pączki i gdy poszłam po kartony do sklepu musiałam sobie kupić jednego! Przepyszny był 🙂
A raczej nigdy wcześniej nie zdarzały mi się takie smaki 🙂
Tylko w Tłusty Czwartek jadam pączki 🙂
A dzisiaj zresztą czwartek 😁


Kupcie mi pączka i przyślijcie 😜 hehe za daleko mam do sklepu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia78 napisał(a):
To widze, ze dzisiaj wiekszosc mamusiek zaszalala ze slodkim 🙂 ja zjadlam wielkie ciacho czekoladowe, ale to w nagrode, ze dzidzia zdrowiutka 🙂za to na wieczor tylko jogurt naturalny zjem i jakis owoc - obiecuje 🙂


Ja to bym ciągle coś jadła...już sama nawet niewiem co hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
mysle nad imieniem dla dziewczynki... nie mam wybranego.. miałam dla chłopca a tu niespodzinka.. a tu mała bokserka.. moze mi cos podpowiecie??
kiedys marzyła mi sie Amelka..


Nooo nieeeee mi też podoba się Amelka 😜 i ciągle nad nim myślę choć niewiem jeszcze jaka płeć dziecka.Jakoś czuję w środku że może być to dziewczynka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
mysle nad imieniem dla dziewczynki... nie mam wybranego.. miałam dla chłopca a tu niespodzinka.. a tu mała bokserka.. moze mi cos podpowiecie??
kiedys marzyła mi sie Amelka..

Emilia tez mi sie podoba 🙂i Sara

a Jesli chodzi o smaki, to dzisiaj mnie wzielo na kapuste kiszona 🙂 ale to tez po to zeby zaparc nie bylo, bo nieraz mi dokuczaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
JAmaica ja czułam od poczatku do wczoraj ze chłopczyk bedzie.. lekarza z 10 razy sie pytałam czy napewno.. miałam dla chłopca Alan. ciuszki rozgladałam sie za chłopiecymi.. a tu taka niespodzianka.. 🙂 🙂


Hihi 🙂 to fajnie,też bym bardzo chciała mieć dziewczynkę mój chłopak też by chciał mieć dziewczynkę...zobaczymy zaniedługo idę do lekarza może bedzie coś już widać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juz prawie 19 wiec czas skonczyc prace i isc do domku. Odezwe sie pewnie dopiero jutro, bo moj mezczyzna nareszcie wrocil z pracy do domu o normalnej godzinie, wiec moze urzadzimy sobie dzisiaj romantyczny wieczor 🙂

Spijcie slodko i spokojnie ciężaróweczki. Milego wieczoru:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...