Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jamaica91 napisał(a):
Hmm tak właśnie myślałam,że żurawina będzie pasowała do oscypka. Nigdy nie jadłam muszę kiedyś spróbować,szkoda nie mam dostępu do prawdziwych oscypków...

u nas jarmark sie rozstawił kilka drewnianych bud przed swietami i maja rozne tkie góralskie rzeczy.. itp. .. tam kupiłam, kumpela jedzie w styczniu to tez poprosze o zakupp.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Jamaica91 napisał(a):
Hmm tak właśnie myślałam,że żurawina będzie pasowała do oscypka. Nigdy nie jadłam muszę kiedyś spróbować,szkoda nie mam dostępu do prawdziwych oscypków...

u nas jarmark sie rozstawił kilka drewnianych bud przed swietami i maja rozne tkie góralskie rzeczy.. itp. .. tam kupiłam, kumpela jedzie w styczniu to tez poprosze o zakupp.... 🙂


To super,u nas są budy z góralskimi rzeczami ale tylko z kapciami,skarpetkami i dywanikami...z jedzonkiem nie ma :/ a szkoda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojj dziewuszki caly dzien na nogach najpierw wizyta, potem chwile plotek u mamy, zakupy przedswiateczne, i na koncu pranko i prasowanko obrusow firanek, no i wreszcie leze w lozku ale zaraz ide spac.
Fijolku ja mam w niedziele wigilie firmowa i tez powiem szczerze ze nie wiem w co sie ubrac.
Aneczko juz mi przeszlo, zajadlam smutki ciastkiem i najwazniejsze jest dla mnie teraz to ze maluch jest zdrowy. Co do oscypkow na goraco to pycha pierwszy raz probowalam jeszcze w lato z grilla 🙂 a poki co wpadne na nasz wroclawski jarmark bozonarodzeniowy i kupie sobie troszke, hmmm a wiecie jak u nas jest na nim pieknie! wpiszcie w wyszukiwarke i poogladajcie galerie polecam!!
Justiks no nie, nie dojsc ze na ten sam dzien mamy termin to jeszcze chlopak 🙂 ciesze sie podwojnie 🙂
Aha no i witam nowe kolezanki, mlodziutkie nie mlodziutkie ale majoweczki 🙂
Ale sie rozpisalam a poki co ide spac.Buziaki w brzuszaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Jamaica91 hihihihih dobre! 🙂

Mój ostatnio mówi Szyszunia - zdrabnia Mariusza - Maniek i kojarzy mu się z Epoką Lodowcową 😁


Moj facet mowi na moj brzusio Kazik i sie smieje, ze z rozpedu w szpitalu tak kaze wpisac imie jak bedzie chlopiec 🙂

A tak wogole to dzien dobry ciezaroweczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki. Mam ciężką noc za sobą, praktycznie pół nocy nie spałam, miałam potworne bóle żołądka, aż było mi niedobrze. Zjadłam na kolacje sałatkę owocową z jogurtem naturalnym i sama nie wiem czy mi to jakoś zaszkodziło czy jak. Ciągle czuję jakbym miała ściśnięty żołądek... 😞. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie cieplutko u mnie słonce ale mróz siarczysty, ja juz byłam na badaniach po poludniu po wyniki i zobaczymy jak moja morfologia 🥴 jutro przyjezdza mamcia z bratem i jego partnerką i będziemy brzuszki porównywac bo ona ma termin 5 dni po mnie 😁 no i pewnie nie bedzie mnie tu u was cały weekend 🙂 a pozniej poniedzialek zleci na sprzątanku i wtorek do doktorka 🙃
a co do jedzenia to faktycznie u mnie dzidzia juz chyba ciagnie do góry bo jem coraz mniej bo nie chce sie napychac bo pozniej tak nieprzyjemnie na żołądku i misiek nawet wczoraj powiedział ze ja chyba jem juz mniej od niego a to do mnie nie podobne 😁 u siostry sie wieczorem zwaze to zobaczymy czy cos przybylo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamuśki 🙂
Ja dziś spałam dobrze ale siusiu obowiązkowo trzeba było wstać,codziennie wstaje w godz 3-4 nad ranem.
Ale miałam czytania heh...
Ciagle mi burczy w brzuchu a głodna nie jestem bo własnie zjadłam kanapeczkie.
Co do pogody to u mnie tez słoneczko i mróz...
A co do imion to mi strasznie podoba się Nadia ale mojemu mężowi nie,podobało mi sie też Kornelia,Gabrysia,Blanka i Laura no i jak bedzie dziewczynka to bedzie Laura,a co do chłopców to u Nas będzie Oskar,a ostatnio spodobało mi się też Nataniel.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...