Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
śliczny bobas a nogi wydają się taaaaaakie długie 🙂
jesli nasza pociecha pokaze co ma miedzy nózkami to u nas w święta pewnie będzie burza mózgów co do imion bo brat tez będzie wybierał dla swojego 🙂
ale ostatnio dla dziewczynki podoba mi sie Rozalia 🙂 a dla chłopca pustka i pewnie okaze sie ze to chłopak 😁



O na Rozalię nie wpadłam, ale jest to śliczne imię!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
manki napisał(a):
marinka napisał(a):
dziewczyny ale wam zazdroszczę, że wiecie już kto u was siedzi. To już zakupy na chłopaka lub dziewczynkę tak ?


Ja też zazdroszczę...u mnie pierwsza ciąża bardzo długo wyczekiwana więc obojetnie czy to będzie synus czy córeczka ale ciekawa jestem strasznie...


Ja USG mam na każdej wizycie robione,a teraz wizytę mam 29 grudnia więc może sie dowiem kto tam pomieszkuje pod moim serduszkiem.

A kiedy masz USG?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
marinka napisał(a):
JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to już połowa ciąży. Mi się w 1 dłużyło do świąt a po świętach już tak szybko zleciało, że głowa mała 🙂 🙂 😮 😮 😮


A w jakim miesiącu urodziłaś córcię?



W maju 7. I teraz mam identyczny termin 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Roksana mi sie podoba.. mała Roksi.. ale maż nie jest zachwycony .. moze zmieni zdanie..


Mojemu to podobają się tradycyjne imiona a nie takie jak mi i przed ciążą zarzekał się że napewno nie będzie żadnego Oskara czy Laury a jak już byłam w ciąży i kolega zapytał czy myśleliśmy nad imionami to z duma opowiadał ze jak będzię syn to Oskar a jak córcia to Laura heh i wez tu zrozum facetow 😁
Kiedyś chciał zawsze Natalie i mi również podoba się to imię ale u NAS to strasznie oklepane to imię bo w co drugim domu mieszka jakaś Natalka,Wiktoria,Weronika lub Kuba czy Szymon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
manki napisał(a):
marinka napisał(a):
JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to już połowa ciąży. Mi się w 1 dłużyło do świąt a po świętach już tak szybko zleciało, że głowa mała 🙂 🙂 😮 😮 😮


A w jakim miesiącu urodziłaś córcię?



W maju 7. I teraz mam identyczny termin 🙂


Ale fajnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
marinka napisał(a):
manki napisał(a):
marinka napisał(a):
JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to już połowa ciąży. Mi się w 1 dłużyło do świąt a po świętach już tak szybko zleciało, że głowa mała 🙂 🙂 😮 😮 😮


A w jakim miesiącu urodziłaś córcię?



W maju 7. I teraz mam identyczny termin 🙂


Ale fajnie 🙂



No śmiesznie tak trafiliśmy 🙂 Lekarka moja do tej pory się śmieje, że to umieć tak trzeba trafić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
Też chciałabym znać już płeć mojego skarbeńka 🙂, a tu jeszcze ponad 3tyg do następnej wizyty 🤔. Jak tylko się dowiem to na pewno się pochwalę 🙂. Zobaczymy czy będzie przewaga chłopaczków czy dziewczynek 🙂


No tez mnie to ciekawi kto zdominuje Nasze forum...faceci czy kobitki heh 😁
No ja Joasiu wizyte troszku szybciej mam ale czy zobaczymy kto tam u mnie mieszka niewiadomo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki, ja mam chwile przerwy od sprzatania n drugie sniadanie ale ogolnie od rana pracuje, w koncu raz na jakis czas trzeba 🙂
Justkis jeszcze raz gratuluje, tego samego terminu i tez chlopca 🙂
A te ktore jeszcze nie wiecie wytrzymajcie jeszcze troszke, dacie rade a potem jakie szczescie bedzie, a ja od nowego roku zaczynam powoli zakupki dobrze ze juz wiem dla kogo, dla mojego malego chlopczyka - no wlasnie pisze chlopczyka bo jeszcze zastanawiamy sie nad imieniem.
Zajrze do was pozniej. buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dzis tez wysprzatalam caly domek i teraz smeirdzi chlorem ;p my dostalismy 2 dni temu paczke z Polski i oczywiscie tle dostalismy od rodzinki rzeczy dla dziecka ze jak rozlozylismy to cale lozko zajelo a najslodsze byly skarpetki ledwo wchodzace mi na palec i czapeczki takie malusienkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkie przyszłe mamusie, ja jutro wkraczam w 20 tydzień, a termin mam na 06.05.2011. niestety nie wiem jeszcze kto ukrywa się w brzuszku, wizyta dop po nowym roku... Ale najwazniejsze że dzidziuś już bryka i daje o sobie znać
pozdrawiam gorąco 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mam dzisiaj lenia...kompletnie nic mi sie nie chce,chyba sie poloze. Nocke mialam spokojna i cala przespalam, ale oczy mi sie jakos zamykaja. Zupke ugotowalam na obiad (kapusniaczek), wiec jak wroci facet z pracy to nie padnie z glodu, wiec do konca dnia moge sobie polezec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...