Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
staram sie nie martwiec bo wyczytalam ze ważniejszy własnie jest odczyn matki a ja mam + wiec powinno być ok
juz od miesiaca mu trułam ze musi iść zrobic to badanie ale jak to facet na widok igieł mdleje więc wymysliłam że go zaciągne jak sama będę szła no i tak było 😁
a jaki był szczęśliwy jak już było po 😁 😁 😁 😁 nawet plasterek mu pani dala i sobie przykleił 🙃


Ech faceci...niby twardziele a igiełki się boją 😁 😁 😁Mój to ekarzy,a szczególnie igieł i zastrzyków to unika jak diabeł swięconej wody heh 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Manki, no imie wybiera tatus 🙂 ja mam oczywiscie swoje typy, ale ciagle przewija sie jedno imie: Alicja. I choc zastanawiamy sie jeszcze nad imieniem Magda (nie Magdalena) to zapewne zostanie Ala 🙂

oj mi też się podoba Alicja mam ciocię o tym imieniu i zajebista babka taka kobieta z jajami niezależna zawsze dobrze sobie radziła w życiu i wogóle ale imię podoba mi się bez względu na nią no ale miskowi się nie podoba więc chyba lipa i mysle dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
staram sie nie martwiec bo wyczytalam ze ważniejszy własnie jest odczyn matki a ja mam + wiec powinno być ok
juz od miesiaca mu trułam ze musi iść zrobic to badanie ale jak to facet na widok igieł mdleje więc wymysliłam że go zaciągne jak sama będę szła no i tak było 😁
a jaki był szczęśliwy jak już było po 😁 😁 😁 😁 nawet plasterek mu pani dala i sobie przykleił 🙃


a jaka ma grupe krwi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no własnie z tego co zrozumiał co mu pani mówiła to chodziło raczej ze nie mogli zdjagnozować czy ma + czy - powiedziała mu tylko ze jesli to on potrzebował by krwi to na pewno - ale grupy mu nie powiedziała
badanie robilismy popoludniu w piatek i wieczorem pani z laboratorium zadzwonila i tak pewnie połowy nie zapamietał bo sam był w lekkim szoku ale w tym tyg mysle ze już się wszystko wyjasni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
no własnie z tego co zrozumiał co mu pani mówiła to chodziło raczej ze nie mogli zdjagnozować czy ma + czy - powiedziała mu tylko ze jesli to on potrzebował by krwi to na pewno - ale grupy mu nie powiedziała
badanie robilismy popoludniu w piatek i wieczorem pani z laboratorium zadzwonila i tak pewnie połowy nie zapamietał bo sam był w lekkim szoku ale w tym tyg mysle ze już się wszystko wyjasni

czekaj, czekaj. dobrze rozumiem ze nie mogli okreslic grupy krwi??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
o grupie krwi nic nie mówiła a może nie zapamietal nie wiem przejąl się tym że musi iść jeszcze raz dac się kuć i zrobić badanie w instytucie dla faceta sama taka informacja napędza myśli może nie chciała go straszyć nie wiem


hmm dziwna sprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
bardzo dziwna pierwszy raz mam z czyms takim styczność nawet nie chce mysleć chyba wezme sie za sprzątanie to szybciej minie czas


Jak sie czyms zajmiesz to czas szybciej minie i mysli zajmiesz czyms innym.

Mnie coś znów brzuch pobolewa 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zmykam wieszac pranko.

Dzis bede chciala podjechac do sklepu Mama i ja.
http://mamaija.pl/
Nastawialam sie na zakupy dopiero po nowym roku, ale ostatnio dotarlo do mnie ze od 1 stycznia 2011 wzrasta podatek z 7% na 23% na ubranka dla dzieci. Musze sie wywiedziec czy inne rzeczy typu wozek i lozeczko tez? Moze wiecie cos?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 🙂

Piszę już do Was z naszego domku i jest cuuudownie 🙂
Mały coś cichutko siedzi w brzuszku, ale cierpliwie czekam 🙂

Co do podatku to kilka stron wcześniej właśnie o tym pisałam...
Niestety ponoć podwyżka ma dotyczyć wszystkiego...
A najbardziej martwi mnie podwyżka ceny pieluch 😲

Tutaj fragment artykułu na ten temat:

W przyszłym roku najbardziej podrożeją ubranka, buty i artykuły dziecięce. Obecnie są one obciążone 7-procentowym podatkiem VAT. W przyszłym roku stawka tego podatku wzrośnie do 23 proc. Oznacza to wzrost cen o około 15 proc.
Będzie to znaczna podwyżka. Niestety, możliwości uniknięcia jej skutków są niewielkie. W grudniu, w niższych cenach warto kupić to, co planuje się kupić w styczniu. Kupowanie ubranek i butów na dalszą przyszłość jest bardzo ryzykowne. Po pierwsze - obecnie wybór wiosennych i letnich ubranek jest w sklepach niewielki, więc małe są możliwości zrobienia udanego zakupu. Po drugie - dzieci rosną w sposób nieprzewidywalny. Kupienie więc teraz butów czy ubrań na lato nie bardzo ma sens. W czasie wakacji mogą być albo jeszcze za duże albo już za małe. W efekcie zamiast zaoszczędzić, rodzice poniosą straty.

Warto natomiast zrobić teraz zakupy artykułów pielęgnacyjnych. Cena paczki pieluch wzrośnie o około 10 zł, więc półroczny czy choćby kwartalny zapas przyniesie sporą oszczędność.

fragment artykułu SN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To byłam ja 😉

Witajcie 🙂

Piszę już do Was z naszego domku i jest cuuudownie 🙂
Mały coś cichutko siedzi w brzuszku, ale cierpliwie czekam 🙂

Co do podatku to kilka stron wcześniej właśnie o tym pisałam...
Niestety ponoć podwyżka ma dotyczyć wszystkiego...
A najbardziej martwi mnie podwyżka ceny pieluch 😲

Tutaj fragment artykułu na ten temat:

W przyszłym roku najbardziej podrożeją ubranka, buty i artykuły dziecięce. Obecnie są one obciążone 7-procentowym podatkiem VAT. W przyszłym roku stawka tego podatku wzrośnie do 23 proc. Oznacza to wzrost cen o około 15 proc.
Będzie to znaczna podwyżka. Niestety, możliwości uniknięcia jej skutków są niewielkie. W grudniu, w niższych cenach warto kupić to, co planuje się kupić w styczniu. Kupowanie ubranek i butów na dalszą przyszłość jest bardzo ryzykowne. Po pierwsze - obecnie wybór wiosennych i letnich ubranek jest w sklepach niewielki, więc małe są możliwości zrobienia udanego zakupu. Po drugie - dzieci rosną w sposób nieprzewidywalny. Kupienie więc teraz butów czy ubrań na lato nie bardzo ma sens. W czasie wakacji mogą być albo jeszcze za duże albo już za małe. W efekcie zamiast zaoszczędzić, rodzice poniosą straty.

Warto natomiast zrobić teraz zakupy artykułów pielęgnacyjnych. Cena paczki pieluch wzrośnie o około 10 zł, więc półroczny czy choćby kwartalny zapas przyniesie sporą oszczędność.
fragment artykułu SN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Ja zmykam wieszac pranko.

Dzis bede chciala podjechac do sklepu Mama i ja.
http://mamaija.pl/
Nastawialam sie na zakupy dopiero po nowym roku, ale ostatnio dotarlo do mnie ze od 1 stycznia 2011 wzrasta podatek z 7% na 23% na ubranka dla dzieci. Musze sie wywiedziec czy inne rzeczy typu wozek i lozeczko tez? Moze wiecie cos?


pierwsze słysze... oooo ja to kiepsciutko by było.. musze tez zasięgnąć jezyka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U Nas z rana strasznie sypało ale teraz przestało i świeci słoneczko 🙂

Co do zakupów to ja jeszcze nic nie kupiłam 😞Wszyscy dookoła mówia mi że za wcześnie.Dużo dostałam ubranek ale duzo tez trzeba kupić...poczekam jeszcze troszku,może będe znała po wizycie płec więc wtedy zaaczniemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry cieżaróweczki 🙂

Nie bylo mnie przez weekend bo gosci mialam przez 2 dni 🙂 Szczerze powiem, ze nawet nie bede probowala przeczytac, tego o czym pisalyscie przez te 3 dni 🙂

My dzisiaj wyjezdzamy do moich rodzicow i bedziemy u nich az do Nowego Roku, wiec:
Gwiazdki najjasniejszej,
choinki najpiekniejszej,
prezentow wymarzonych,
Świat mile spedzonych,
karnawalu szalonego,
Nowego Roku baaaardzo udanego

Dla Was dziewczynki, dla Waszych pociech, dla facetów, mezow 🙂

Do zobaczenia w Nowym Roku
Uwazajcie na siebie kochane!!!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...