Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
ola1978 napisał(a):
dzien dobry...wlasnie zrobilam sobie disiaj kawusie z mleczkiem..a co 😁Ania od rana buszuje...sie rozkokosila ostatnio to wogole nie spi chyba 😉dzisiaj mam wazny dzien zalatwiam mieszkanko i dzisiaj ide na rozmowe oczywiscie musze po niemiecku wiec stresik i wyzwanie czy podolam??..hmmm zobaczymy.. 😉


witaj Olu, nie wiem czy już pytałam w jakich rejonach Niemiec mieszkasz??
ja w Bergheim, 40 km od Kolonii, jakieś 150 km od Duseldorf, Dortmund, być może będziesz mogła sobie skojarzyć.
no to życzę powodzonka w załatwianiu! bo zależy na kogo się trafi :/ niektórzy Niemcy to chamy!!! ( nie wiem czy "ch" czy "h" ) 🙂
hej..nie nie ja okolice Berlina..wiec daleko mamy do siebie..pozwolenie na prace juz mam dawno...staralam sie o inne mieszkanie 😞szkoda ze mamy daleko do siebie 😞nie ma tu za duzo normalnych ludzi 😉niemcy mysla troche inaczej 😉buzka..spokojnej drogi i szerooookiej 🙂


uuuu to faktycznie mamy do siebie daleko 🤢
no szkoda!
ok lecę na zakupki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
co do tych badan, okazalo sie ze przyszlam troszke za pozno i nie dalo rady ich dzis zrobic 😞 tylko morfologia i badanie ogolne moczu. W poniedzialek znowu musze dygac na badania. 😞 rewelaaacja.

ale potem dzien spedzialam cudnie.
Kupilam pierwsze samodzielne ubranko dla mojej Fasoli 🤪 Disney'owska sukieneczke na 6-9mc. Nie moglam sie oprzec. Przesylam zdjecie 🙂
[URL=http://img211.imageshack.us/i/20110107237.jpg/][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/6734/20110107237.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


aaaaleeeee słodka!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
ja mam glukozę dopirro pod koniec stycznia też. Strasznie tego nie lubię ale maluszek tak się rusza po wypiciu jej. to bardzo lubiłam! Powodzenia fijolku 🙂

Marinka, ale to znaczy ze mialas to badanie wczesniej podczas obecnej ciazy?


Nie z ANielką miałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki! dzis spedzilam poranek do poludnia tylko z mezem bylo super rozmawial z "bawil" sie z brzuszkiem mam nadzieje ze po urodzeniu tez bedzie zainteresowany 🙂
a potem az prawie do tej pory bylam w pracy i zrobilam troche zakupow m.in 3pak chusteczek do pupy w promocyjnej cenie 13.49 (a jeszcze 10% mam mniej jako pracownik), 2 paczki patyczkow do uszu dla niemowlat , krem do pupy i plyn do kapieli, no i procz tego witaminki dla mamusi 🙂 wciaz zostaje przy kwasie foliowym mysle ze tyle wystarczy.Zaplacilam niewiele bo mam znizke a ile radosci 🙂
Fijolku o ktorej bylas na badaniach ze okazalo sie ze jest juz za pozno? pytam bo niedlugo mnie tez to czeka. A zakup sliczny bedzie wygladala jak mala krolewna 🙂
Ola bez stresu niestety nie kazdy jest w dzisiejszych czasach przychylny wiem cos na ten temat.
To co ide robic jakas przekaske bo maz glodny i potem do was zajrze. buziaki


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):

Fijolku o ktorej bylas na badaniach ze okazalo sie ze jest juz za pozno? pytam bo niedlugo mnie tez to czeka. A zakup sliczny bedzie wygladala jak mala krolewna 🙂

bylam chwilke przed 10:00. punkt pobran czynny do 12.. kazali przyjsc nastepnym razem kolo 9. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki! 😘
Olu nie przejmuj się wariatką bo szkoda nerwów.
Fijołek śliczna sukieneczka 😆

Właśnie wróciliśmy od lekarza 😁 Potwierdzona córeczka 😆
Waży 495g ponoć duża tak powiedział lekarz.Długa na 22cm.
Przede wszystkim zdrowiutka 😆
Widzieliśmy jak ziewała sobie akurat .
Jestem taka szczęśliwa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
Witam brzuszki! 😘
Olu nie przejmuj się wariatką bo szkoda nerwów.
Fijołek śliczna sukieneczka 😆

Właśnie wróciliśmy od lekarza 😁 Potwierdzona córeczka 😆
Waży 495g ponoć duża tak powiedział lekarz.Długa na 22cm.
Przede wszystkim zdrowiutka 😆
Widzieliśmy jak ziewała sobie akurat .
Jestem taka szczęśliwa 😁


no to pieknie 🙂
najwazniejsze ze zdrowa!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adka - gratulacje. to też piękna waga u Twojej Córeczki. Mojej koleżance całą ciążę mówili, że duża dziewczynka i faktycznie urodziła się duża. I cały czas się pięknie rozwija. w wieku 2 lat dołączyła w przedszkolu do grupy 3-latków i nie ma między nimi różnicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Hej dziewczynki! dzis spedzilam poranek do poludnia tylko z mezem bylo super rozmawial z "bawil" sie z brzuszkiem mam nadzieje ze po urodzeniu tez bedzie zainteresowany 🙂





zeby moj byl tak zainetesowany 😞 nawet brzuszka nie dotyka nie wiem co mu sie stalo na poczatku tak nie bylo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
hussi31 napisał(a):
Hej dziewczynki! dzis spedzilam poranek do poludnia tylko z mezem bylo super rozmawial z "bawil" sie z brzuszkiem mam nadzieje ze po urodzeniu tez bedzie zainteresowany 🙂


zeby moj byl tak zainetesowany 😞 nawet brzuszka nie dotyka nie wiem co mu sie stalo na poczatku tak nie bylo.

Gosia, spokojnie. Moj maz ma czasem kilka dni pod rzad gdzie nie dotyka i nie zwraca uwagi na brzuchol. Potem cos sie nagle zmienia i nawet w nocy czuje jego reke na bebzoniku. Oni troszke inaczej niz my to przechodza. Nie czuja ruchow. Sa jacys tacy pewni siebie. Nic na sile. Ja sie slowem nie odzywalam i tylko obserwowalam. Teraz nie moge narzekac 🙂 choc ciekawe co bedzie za kilka dni.. 🙂
a jutro szkola rodzenia- pierwsze zajecia. dzis uslyszalam, ze sa przeciez pary ktore rodza bez szkoly... ale tupnelam noga i powiedzialam ze ja chodzic chce, on nie musi. Ale wiem ze bedzie chodzill Tylko sie boi tego co sie nieuchronnie i w mega szybkim tempie zbliza... 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
Adka - gratulacje. to też piękna waga u Twojej Córeczki. Mojej koleżance całą ciążę mówili, że duża dziewczynka i faktycznie urodziła się duża. I cały czas się pięknie rozwija. w wieku 2 lat dołączyła w przedszkolu do grupy 3-latków i nie ma między nimi różnicy.


Jamargaretka i Fijołek dziękuje 😆
Moja córeczka urodziła się 4100 też duża a bestia tak zdolna że poszła o rok wcześniej do szkoły w wieku 5 latek czytała wzrokowo bez sylabowania płynnie jak dorosła osoba 😆 i w klasie też nie wyróżnia się wzrostem.Tylko jest bardzo szczuplutka a urodził się taki klocek 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
hussi31 napisał(a):
Hej dziewczynki! dzis spedzilam poranek do poludnia tylko z mezem bylo super rozmawial z "bawil" sie z brzuszkiem mam nadzieje ze po urodzeniu tez bedzie zainteresowany 🙂





zeby moj byl tak zainetesowany 😞 nawet brzuszka nie dotyka nie wiem co mu sie stalo na poczatku tak nie bylo.


Gosiu na pewno to przejściowe ,bądź cierpliwa .Buziaczki i nie martw się 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fijolku to i tak bylas wczesniej, wychodzi na to ze 8-9 najlepiej byloby byc.
Adka gratuluje dziewuszki, super ze zdrowa i duza - moj chlopczyk tez ponoc spory 🙂
gosiaa21 nie martw sie ja tu sie dzisiaj chwale ze sie bawil ale podobnie jak u fijolka czasem bywa tak ze przez kilka dni nie jest moim brzuszkiem wogole zainteresowany a czasem az za nadto 🙂 glowa do gory, bedzie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj gosiaa21!Nie przejmuj sie zachowaniami swej polowki.Moze mu to minie.Podobno mezczyzni tez przechodza nasza ciaze jak wlasna.Porozmawiaj z nim o tym,ze brakuje "Wam"jego czulosci.Moze maz potrzebuje czasu,zeby przyzwyczaic sie do mysli,ze zostanie tatusiem 🙂
Pozdrowionka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):


Właśnie wróciliśmy od lekarza 😁 Potwierdzona córeczka 😆
Waży 495g ponoć duża tak powiedział lekarz.Długa na 22cm.
Przede wszystkim zdrowiutka 😆
Widzieliśmy jak ziewała sobie akurat .
Jestem taka szczęśliwa 😁


Ooo, super adka! 🙂
To juz na pewno Julia, tak? 🙂 To byl tez nasz typ, na chlopiece imie jeszcze sie nie zdecydowalismy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane pozno juz i pewnie juz sie na drugi bok przekładacie.. wrócilismy własnie z Gdanska, po zakupach w Ikea, chciałam tylko podzielis sie z Wami super wiadomością.. dzis byłam na usg i lekarz sprawdzał żołądeczek malej.. wszytsko jest dobrze , i miałam okazje znów ja zobaczyc 🙂 🙂 ale mi lżyło i spokojniejsza jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Kochane pozno juz i pewnie juz sie na drugi bok przekładacie.. wrócilismy własnie z Gdanska, po zakupach w Ikea, chciałam tylko podzielis sie z Wami super wiadomością.. dzis byłam na usg i lekarz sprawdzał żołądeczek malej.. wszytsko jest dobrze , i miałam okazje znów ja zobaczyc 🙂 🙂 ale mi lżyło i spokojniejsza jestem 🙂


to super 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Kochane pozno juz i pewnie juz sie na drugi bok przekładacie.. wrócilismy własnie z Gdanska, po zakupach w Ikea, chciałam tylko podzielis sie z Wami super wiadomością.. dzis byłam na usg i lekarz sprawdzał żołądeczek malej.. wszytsko jest dobrze , i miałam okazje znów ja zobaczyc 🙂 🙂 ale mi lżyło i spokojniejsza jestem 🙂


to super!!!! ja juz nie mogę doczekać się poniedziałku 🤪
a co tam ładnego w Ikei kupiłaś?? cos dla maleństwa?? 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry Brzuchatki!!! 😘
już od 5.30 nie mogę spać! pewnie denerwuję się troszke podróżą 😉
polezałam w łóżeczku, ale tysiące myśli przeplata się przez głowe, więc stwierdziłam, że wstaję, włączam komputer i klikne do Was 🙂
tyko ciekawe, czy któras z Was, też należy dzis do rannych ptaszków?? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...