Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wczoraj wieczorem ogladalam kanał TLC i byl program o ciazach. Dziewczyny przez msc nie wiedzialy ze sa w ciazy nie mialy zadnych objaowo, zadnych kopniakow, rosniecia brzucha NIC 😮 jedna urodzila blizniaki siedzac na kibelku i oboje wpadly do kibelka, inna myslala ze ma wyrostek a tu rozwarcie na 5 cm miala. Jak to ogladalam to w szoku normalnie bylam, jakby mi ktos opowiedzial to a sama bym nie zobaczyla to bym nie uwierzyla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

gosiaa21 napisał(a):
wczoraj wieczorem ogladalam kanał TLC i byl program o ciazach. Dziewczyny przez msc nie wiedzialy ze sa w ciazy nie mialy zadnych objaowo, zadnych kopniakow, rosniecia brzucha NIC 😮 jedna urodzila blizniaki siedzac na kibelku i oboje wpadly do kibelka, inna myslala ze ma wyrostek a tu rozwarcie na 5 cm miala. Jak to ogladalam to w szoku normalnie bylam, jakby mi ktos opowiedzial to a sama bym nie zobaczyla to bym nie uwierzyla.
hej Gosia 🙂faktycznie dziwna sprawa..chociaz czasami mysle ze gdybym nie wiedziala ze jestem w ciazy to wiele objawow by zniknelo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
wczoraj wieczorem ogladalam kanał TLC i byl program o ciazach. Dziewczyny przez msc nie wiedzialy ze sa w ciazy nie mialy zadnych objaowo, zadnych kopniakow, rosniecia brzucha NIC 😮 jedna urodzila blizniaki siedzac na kibelku i oboje wpadly do kibelka, inna myslala ze ma wyrostek a tu rozwarcie na 5 cm miala. Jak to ogladalam to w szoku normalnie bylam, jakby mi ktos opowiedzial to a sama bym nie zobaczyla to bym nie uwierzyla.


widziałam już kiedyś ten program. szczególnie zaskoczyła mnie ta babeczka co urodziła bliźniaki na kibelku - tym bardziej że jej matka była pielęgniarką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie przyszle mamusie ja mam termin na 26 maja ,choc mysle ze pewnie urodze wczesniej ze wzgledu na to ze poprzednie dwie ciaze mialam tez wczesniej w 36 tyg termin z jakim wiaze sie przyjscie na swiat mojego malenstwa jest dla mnie szczegolnie wazny dlatego ze w sierpniu tamtego roku zmarla mi siostra jej urodziny wypadaly wlasnie 26 maja ,czasem zastanawiam sie czy moze to jakies przeznaczenie do dzis rozpaczam po jej smierci .... czesto miewam sny zwiazane z nia i moim nienarodzonym dzieckiem zastanawiam sie przez to czy to jakis zwykly przypadek czy moze cos w tym jest ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gość napisał(a):
Witam wszystkie przyszle mamusie ja mam termin na 26 maja ,choc mysle ze pewnie urodze wczesniej ze wzgledu na to ze poprzednie dwie ciaze mialam tez wczesniej w 36 tyg termin z jakim wiaze sie przyjscie na swiat mojego malenstwa jest dla mnie szczegolnie wazny dlatego ze w sierpniu tamtego roku zmarla mi siostra jej urodziny wypadaly wlasnie 26 maja ,czasem zastanawiam sie czy moze to jakies przeznaczenie do dzis rozpaczam po jej smierci .... czesto miewam sny zwiazane z nia i moim nienarodzonym dzieckiem zastanawiam sie przez to czy to jakis zwykly przypadek czy moze cos w tym jest ....


zapraszamy do rejestracji i do rozmowy oczywiscie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie przyszle mamusie ja mam termin na 26 maja ,choc mysle ze pewnie urodze wczesniej ze wzgledu na to ze poprzednie dwie ciaze mialam tez wczesniej w 36 tyg termin z jakim wiaze sie przyjscie na swiat mojego malenstwa jest dla mnie szczegolnie wazny dlatego ze w sierpniu tamtego roku zmarla mi siostra jej urodziny wypadaly wlasnie 26 maja ,czasem zastanawiam sie czy moze to jakies przeznaczenie do dzis rozpaczam po jej smierci .... czesto miewam sny zwiazane z nia i moim nienarodzonym dzieckiem zastanawiam sie przez to czy to jakis zwykly przypadek czy moze cos w tym jest ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
.... a tak wogole jak tam u was z ruchami dzidziusia ja doiero jutro zaczne 24 tydz c ale juz teraz bardzo mocno czuje kopniaki malenstwa od dawna czuje ruchy i czasem zastanawiam sie czy czasem tygodniowo moja dzidzia nie jest starsza tym bardziej ze wedlug ostatniego usg w 20 tyg wyszlo z wymiarow dzidzi ze to 22 tydz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Fijolek poszłam Twoimi śladami i też wstawiłam najbardziej aktualne zdjęcie z ciąży , możecie mnie zobaczyć jaka pyyyza jestem 🙂 🙂


fiolek nie dramatyzowac mi hihi 😘
Renatko dzidzia jest napewno wieksza skoro tak mocno czujesz ruchy ja w 1 ciazy tak mialam ze w 12 tyg juz czulam ale tylko dlatego ze mala byla ogromna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...