Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witajcie dziewczynki. ja wczoraj padlam.. bylam potwornie zmeczna. kilka razy odczulam bol w pachwinie i nie wiem czy to jajniki czy pachwiny sie rozciagaja.. 😮 obiecalam sobie ze zwalniam tempo. troszke odpoczynku nie zaszkodzi.. a wizyta dopiero 18 lutego .. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
jolajcik napisał(a):
A jak to sprawdzić - jak klikam, żeby tobie dać oklaska to wyskakuje napis, że jeszcze 22 min abym mogła dać tobie oklaska


dziekuje 🙂 najlepsze jest to ze to jedna z nas zabiera oklaski buuuuuuuuuuu 😠 Niech ma


ale co masz na mysli "jedna z nas"??? bo chyba jako ostatnia sie pojawilam dzis i jakos tak niepewnie sie poczulam.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):

dziekuje 🙂 najlepsze jest to ze to jedna z nas zabiera oklaski buuuuuuuuuuu 😠 Niech ma


Kurcze ta sprawa wydaje mi się podejrzana ja też się zastanawiam czy to nie jest jakiś błąd serwisu bo zauważyłam, że oklaski znikają mi tylko w chwili gdy dodaje nowy wpis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
justiks23 napisał(a):
jolajcik napisał(a):
A jak to sprawdzić - jak klikam, żeby tobie dać oklaska to wyskakuje napis, że jeszcze 22 min abym mogła dać tobie oklaska


dziekuje 🙂 najlepsze jest to ze to jedna z nas zabiera oklaski buuuuuuuuuuu 😠 Niech ma


ale co masz na mysli "jedna z nas"??? bo chyba jako ostatnia sie pojawilam dzis i jakos tak niepewnie sie poczulam.. 🤢


Nie fijolku nie chodzi o Ciebie 😉 ale posledz posty i moze sie domyslisz jesli nie to zaklikaj na gg 🙂 juz zrobilam dochodzenie i wsio sie zgadza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
justiks23 napisał(a):

dziekuje 🙂 najlepsze jest to ze to jedna z nas zabiera oklaski buuuuuuuuuuu 😠 Niech ma


Kurcze ta sprawa wydaje mi się podejrzana ja też się zastanawiam czy to nie jest jakiś błąd serwisu bo zauważyłam, że oklaski znikają mi tylko w chwili gdy dodaje nowy wpis


no fakt ale jest jedna osoba ktora caly czas czyta i jesli dasz nowy wpis to poprostu klika i zabiera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
fijolek napisał(a):
justiks23 napisał(a):
jolajcik napisał(a):
A jak to sprawdzić - jak klikam, żeby tobie dać oklaska to wyskakuje napis, że jeszcze 22 min abym mogła dać tobie oklaska


dziekuje 🙂 najlepsze jest to ze to jedna z nas zabiera oklaski buuuuuuuuuuu 😠 Niech ma

ale co masz na mysli "jedna z nas"??? bo chyba jako ostatnia sie pojawilam dzis i jakos tak niepewnie sie poczulam.. 🤢

Nie fijolku nie chodzi o Ciebie 😉 ale posledz posty i moze sie domyslisz jesli nie to zaklikaj na gg 🙂 juz zrobilam dochodzenie i wsio sie zgadza

no to dobrze ze nie masz mnie na mysli bo jakos tak mi sie dziwnie zrobilo.
kurcze tyle sledzenia tych postow.. jestes pewna?
a nie mam Twojego gg.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_88 napisał(a):
Czeeeeść Wam 🙂 ale się wyspałam, obudziły mnie kopniaki 😁 czy Wy też wstajecie w nocy tyle razy do wc? bo ja to strasznie... z resztą cały dzień tak mam... czasami biegam po mieście, szukam toalety :P

hello, od kilku nocy wstaje zdecydowanie rzadziej 1-2 razy. Ale bywaja dni ze mam wrazenie ze powinnam sobie koldre i poduszke przeniesc do wc.. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
eee ja np cały czas siedzę i czytam , mimo, że rzadko się odzywam to cały czas jestem na bieżąco z waszymi postami. Myślę, że twoja teoria może rzucić podejrzenie prawie na każdą z nas


Nie o to chodzi zeby was oskarzac ja i Ania poprostu ju wiemy kto to jest zreszta nie ciezko to sprawdzic chociazby po czasie jaki pozostaje dlatego zapytalam dla pewnosci . Zreszta niewazne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
justiks23 napisał(a):
fijolek napisał(a):
justiks23 napisał(a):
jolajcik napisał(a):
A jak to sprawdzić - jak klikam, żeby tobie dać oklaska to wyskakuje napis, że jeszcze 22 min abym mogła dać tobie oklaska


dziekuje 🙂 najlepsze jest to ze to jedna z nas zabiera oklaski buuuuuuuuuuu 😠 Niech ma

ale co masz na mysli "jedna z nas"??? bo chyba jako ostatnia sie pojawilam dzis i jakos tak niepewnie sie poczulam.. 🤢

Nie fijolku nie chodzi o Ciebie 😉 ale posledz posty i moze sie domyslisz jesli nie to zaklikaj na gg 🙂 juz zrobilam dochodzenie i wsio sie zgadza

no to dobrze ze nie masz mnie na mysli bo jakos tak mi sie dziwnie zrobilo.
kurcze tyle sledzenia tych postow.. jestes pewna?
a nie mam Twojego gg.. 😮


494126
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justyna_88 napisał(a):
Czeeeeść Wam 🙂 ale się wyspałam, obudziły mnie kopniaki 😁 czy Wy też wstajecie w nocy tyle razy do wc? bo ja to strasznie... z resztą cały dzień tak mam... czasami biegam po mieście, szukam toalety :P
ja tez tak latam po 3 razy w nocy..ale pije duzo moze dlatego..wczoraj jak mi glukoza zle wyszla to lekarz sie wlasnie pytal czy mam duze pragnienie picia...a ja pije wciaz i pozniej latam.az strach do sklepu mi isc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już prawie nie wstaje w nocy do toalety ale bywało tak, że faktycznie bywałam tam ze 3-4 razy. Mi teraz najbardziej dokucza to, że mam siarę i muszę wchodzić z wkładkami laktacyjnymi a te z kolei się często mi odklejają i przemieszczają w nocy tak więc prawie co dziennie muszę szukać innej koszulki do spania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_88 napisał(a):
fijołku dokładnie to nie głupi pomysł 🤪 na samym poczatku jak zaczęłam tak wstawać to mój się wystraszył, że może ja lunatykuje tak chodzę w tą i z powrotem co godzinę prawie 🙂

ja zanim pojde do lazienki to staram sie wybudzic zeby nie uderzyc o cos.. no i woooolno do lazienki. Spoko niebawem pewie sie poprawi. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...