Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

justyna_88 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
jak zyc z czekaniem 2 tygodniwym na wyniki powtorne 😞


ojej a dlaczego tak długo musisz czekać na kolejny wynik? robiłaś 50 czy 75 g obciążenia?
wlasnie nie wiem bo nie pytalam 😞ale wielka szklana z slodko cytrynowym napojem..pozniej po godzinie mi sprawdzil,pozniej znowu po godzinie...pozniej siusiu musialam oddac do badania i doktorek powiedzial za 2 tyg powtorka badania..mowie Ci strasznie sie boje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dawno mnie tu nie było nie mialam jakos czasu przez ostatnich pare dni 😉 o co wogole chodzi z tymi oklaskami? 😜 i kto by sie wogole przejmowal takimi glupotami ? 😉zamiast zastanawiam sie na d tym chyba lepiej pomyslec o przyjemniejszych sprawach chocby o naszych malych bobaskach ktore nosimy pod serduszkiem....a te cale oklaski to jakas paranoja bo chyba kazda z Was jest tutaj po to by dzielic sie swoimi obawami i przezyciami a nie dla oklaskow 😜 pozdrawiam serdecznie wszystkie przyszle mamusie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justyna_88 napisał(a):
ola1978 nie martw się, postaraj się do następnego badania ograniczyć trochę cukry i zobasczysz będą w normie :*
jUSTYNA88 bardzo Ci dziekuje kochana 🙂 Adka witaj malenka moja!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brzuszki !!

Robi sie niesmacznie na forum przez te oklaski ,to na prawde nie jest najważniejsza sprawa w naszym życiu.Dziewczyny czy Wasze szczęście zależy od tego która ile ma oklasków .
Jesteśmy tu żeby dzielić sie przeżyciami jakie towarzyszą nam w ciaży .
Chwalić naszymi skarbami które nosimy pod sercem a nie tym ile która ma oklasków .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adka101 napisał(a):
Brzuszki !!

Robi sie niesmacznie na forum przez te oklaski ,to na prawde nie jest najważniejsza sprawa w naszym życiu.Dziewczyny czy Wasze szczęście zależy od tego która ile ma oklasków .
Jesteśmy tu żeby dzielić sie przeżyciami jakie towarzyszą nam w ciaży .
Chwalić naszymi skarbami które nosimy pod sercem a nie tym ile która ma oklasków .
bardzo Cie popieram w tym co napisalas..robi sie dziecinada na forum,faforyzowanie osob..a szkoda bo tak fajnie bylo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
No to Wam sie pochwale... mąż zarezerwował weekend Spa w Ustce 🙂 🙂 ja bede miała pakiet dla przyszłej mamy, a Tomek relaksacyjny dla Pana 😁 ale sie ciesze 😁



Witam Was wszystkie z rana! tez dopiero co wstalam 🙂

woow Aneczka! SPA! pozazdroscic tylko! rewelacja!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny,
Prawie 2 tygodnie nieobecności, ponad 350 stron do nadrobienia, czytałam wczoraj przez pół dnia i jeszcze dziś kończyłam.
Barakuda - mam nadzieję, że z łożyskiem wszystko w porządku. Czytałam, że masz L4 - to witaj w klubie, bo też wylądowałam w domu wcześniej niż planowałam, ale o tym później... Całuski i trzymaj się ciepło! 😘
Marinka, czytając o wizycie w szpitalu byłam przerażona. Na straszną babę trafiłaś, a lekarz nie lepszy. Dobrze, że Twój gin był na miejscu i cieszę się, że wszystko w porządku z Tobą i Maleństwem.
Joma, jak napisałaś o upadku z schodów - brrr.. Mam nadzieję, że coraz mniej Cię już wszystko boli, pewnie strasznie jesteś poobijana 😞
Ola1978, jak Twoja ręka? Nadal w szynie? Badaniami glukozy się nie przejmuj, na pewno będzie dobrze. Poza tym lepiej, że sprawdzają wszystko kilka razy i lepsza świadomość, że trzeba uważać, brać leki itp. niż nie wiedzieć i narazić siebie lub dziecko na niebezpieczeństwo. Głowa do góry! 🙂
Mamusia20, trzymam kciuki za szybkie pokonanie tego zapalenia górnych dróg oddechowych! Uważaj na siebie! 🙂
Ania288, też trzymam kciuki za wizytę w szpitalu i szwy. Będzie, hm, musi być dobrze! 🙂

Jolajcik, wysłałam do Ciebie maila z moimi danymi. Bardzo proszę o dodanie do tabelki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anonimosia napisał(a):
Hej Dziewczyny,
Prawie 2 tygodnie nieobecności, ponad 350 stron do nadrobienia, czytałam wczoraj przez pół dnia i jeszcze dziś kończyłam.
Barakuda - mam nadzieję, że z łożyskiem wszystko w porządku. Czytałam, że masz L4 - to witaj w klubie, bo też wylądowałam w domu wcześniej niż planowałam, ale o tym później... Całuski i trzymaj się ciepło! 😘
Marinka, czytając o wizycie w szpitalu byłam przerażona. Na straszną babę trafiłaś, a lekarz nie lepszy. Dobrze, że Twój gin był na miejscu i cieszę się, że wszystko w porządku z Tobą i Maleństwem.
Joma, jak napisałaś o upadku z schodów - brrr.. Mam nadzieję, że coraz mniej Cię już wszystko boli, pewnie strasznie jesteś poobijana 😞
Ola1978, jak Twoja ręka? Nadal w szynie? Badaniami glukozy się nie przejmuj, na pewno będzie dobrze. Poza tym lepiej, że sprawdzają wszystko kilka razy i lepsza świadomość, że trzeba uważać, brać leki itp. niż nie wiedzieć i narazić siebie lub dziecko na niebezpieczeństwo. Głowa do góry! 🙂
Mamusia20, trzymam kciuki za szybkie pokonanie tego zapalenia górnych dróg oddechowych! Uważaj na siebie! 🙂
Ania288, też trzymam kciuki za wizytę w szpitalu i szwy. Będzie, hm, musi być dobrze! 🙂

Jolajcik, wysłałam do Ciebie maila z moimi danymi. Bardzo proszę o dodanie do tabelki 🙂
gdzie Ty sie podziewalas??? dziekuje za troske 😘wszystko oki u Ciebie i dzidzi??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Grzechoczące papucie dla małej 😁

[URL=http://img163.imageshack.us/i/p1070426.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/820/p1070426.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]



ale extra!!!! sa to rozowe sloniki??? jakie maja traby 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
no i wrocilam, najedzona i rozleniwiona. Za chwilke musze powiesic pranko a taaak mi sie nie chce.. 😞
witam wszystkie dziewczyny ktorych nie bylo przed 9:30 🙂


witaj fijolek 😘 ja tez juz pranko wstawilam, zjem sniadanko i podobnie jak Aneczka biore sie dzis koniecznie za prasowanie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane ja juz wczoraj nie miałam kiedy wejść. Po wizycie u lekarza wszystko ok mały rośnie jak na drożdżach 🙂 oglądałam go wczoraj pierwszy raz w 4D śliczną ma buźkę i usta podobne do taty 😆 (tak mi sie wydawało) i normalnie aż mi łezka poleciała 🙂 a tak słodko zasłaniał rączkami twarz a jak lekarz pokazywał siusiaka to nogi rozkładał hehe niby wstydzioch a tu prozę 😜 Lekarz stwierdził że mogę urodzić wcześniej ale napewno to będzie maj 🙂 i rozwiał moje wszystkie wątpliwości które miałam.
Także teraz czekać do 23 lutego do kolejnej wizyty 🙂
W ogóle mały od wczoraj szaleje. Wieczorem dał czadu i dziś od rana też aż się serduszko raduje jak maleństwo takie aktywne 🙂
A wy brzuszki jak sie czujecie? Ja właśnie robię powoli obiadek kurczak z ryżem i mąż zrobił już surówkę mniam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
Brzuszki !!

Robi sie niesmacznie na forum przez te oklaski ,to na prawde nie jest najważniejsza sprawa w naszym życiu.Dziewczyny czy Wasze szczęście zależy od tego która ile ma oklasków .
Jesteśmy tu żeby dzielić sie przeżyciami jakie towarzyszą nam w ciaży .
Chwalić naszymi skarbami które nosimy pod sercem a nie tym ile która ma oklasków .


Adka nie o to chodzi po cos te oklaski sa jesli widze ze np przybywa to wiem ze moja rad moze byla pomocna itp a jesli mi ubywa to znaczy ze moze powiedzialam cos zle niewiem przechwalam sie . Chodzi o sam fakt ja wychodze z zalozenie ze jesli powiedzialam cos co komus sie nie spodobalo to poprostu pisze ze mam inne zdanie itd . Wydaje mi sie ze bardziej niesmaczne jest to ze jakas zolza siedzi i z nudow robi komus na zlosc . Jesli chodzi o moje oklaski to nie mam ich dlatego tyle ze prosze kazdego o nie tylko jestem juz na tym forum 2 ciaze i poprostu sie nazbieralo . iewiem jak dla Was ale dla mnie jest przykre to ze cos nad czym pracowalam bardzo dlugo teraz ubywa z powodu tego ze komus sie poprostu nudzi 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja pewnie do was przez weekend nie zajrzę bo u mnie zapowiada się mnóstwo roboty. Dziś muszę posprzątać domek, ugotować obiad, pozmieniać pościele, zrobić większe zakupy, a wieczorkiem mam jeszcze basen. No i muszę dziś zacząć gotowanie bo od jutra mam czwórkę gości na weekend. Jeszcze dzisiaj dostanę część wyprawki od znajomej, wózek, łóżeczko, wanienkę, przewijak, jakieś ciuszki, fotelik samochodowy i inne drobiazgi no i przez ten nawał pracy pewnie obejrzeć to wszystko będę miała czas dopiero po weekendzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...