Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Hej kochane ja juz wczoraj nie miałam kiedy wejść. Po wizycie u lekarza wszystko ok mały rośnie jak na drożdżach 🙂 oglądałam go wczoraj pierwszy raz w 4D śliczną ma buźkę i usta podobne do taty 😆 (tak mi sie wydawało) i normalnie aż mi łezka poleciała 🙂 a tak słodko zasłaniał rączkami twarz a jak lekarz pokazywał siusiaka to nogi rozkładał hehe niby wstydzioch a tu prozę 😜 Lekarz stwierdził że mogę urodzić wcześniej ale napewno to będzie maj 🙂 i rozwiał moje wszystkie wątpliwości które miałam.
Także teraz czekać do 23 lutego do kolejnej wizyty 🙂
W ogóle mały od wczoraj szaleje. Wieczorem dał czadu i dziś od rana też aż się serduszko raduje jak maleństwo takie aktywne 🙂
A wy brzuszki jak sie czujecie? Ja właśnie robię powoli obiadek kurczak z ryżem i mąż zrobił już surówkę mniam 🙂


super Beatko! najwazniejsze, ze maluszek zdrowy i wszystko jest OK 🙂
moj tez siusiaka pokazuje na kazdej wizycie 🙃 niczego sie nie wstydza te nasze pociechy 😜
moje samopoczucie dzis OK. Ty juz obiadek szykujesz, a ja zastanawiam sie co zjesc na sniadanko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
A ja pewnie do was przez weekend nie zajrzę bo u mnie zapowiada się mnóstwo roboty. Dziś muszę posprzątać domek, ugotować obiad, pozmieniać pościele, zrobić większe zakupy, a wieczorkiem mam jeszcze basen. No i muszę dziś zacząć gotowanie bo od jutra mam czwórkę gości na weekend. Jeszcze dzisiaj dostanę część wyprawki od znajomej, wózek, łóżeczko, wanienkę, przewijak, jakieś ciuszki, fotelik samochodowy i inne drobiazgi no i przez ten nawał pracy pewnie obejrzeć to wszystko będę miała czas dopiero po weekendzie.


Jolajcik super, ze masz okazje dostac to wszystko od kogos! zaoszczedzisz duuzo!

czworka gosci! wow! fajnie, ale jednak meczace pewnie bedzie 😮
chyba, ze Ci wszyscy pomoga 😜
to zycze milego weekendziku! i uwazaj na siebie! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Hej kochane ja juz wczoraj nie miałam kiedy wejść. Po wizycie u lekarza wszystko ok mały rośnie jak na drożdżach 🙂 oglądałam go wczoraj pierwszy raz w 4D śliczną ma buźkę i usta podobne do taty 😆 (tak mi sie wydawało) i normalnie aż mi łezka poleciała 🙂 a tak słodko zasłaniał rączkami twarz a jak lekarz pokazywał siusiaka to nogi rozkładał hehe niby wstydzioch a tu prozę 😜 Lekarz stwierdził że mogę urodzić wcześniej ale napewno to będzie maj 🙂 i rozwiał moje wszystkie wątpliwości które miałam.
Także teraz czekać do 23 lutego do kolejnej wizyty 🙂
W ogóle mały od wczoraj szaleje. Wieczorem dał czadu i dziś od rana też aż się serduszko raduje jak maleństwo takie aktywne 🙂
A wy brzuszki jak sie czujecie? Ja właśnie robię powoli obiadek kurczak z ryżem i mąż zrobił już surówkę mniam 🙂


beata2186 super że syneczek dobrze sie rozwija.A ta łezka to ją rozumiem bo to szczęście nie da się opisać . 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka Twoje maleństwo i Beaty chwali się płciom a moje jak na złość przy każdej wizycie się chowa, chciałabym wcześniej wiedzieć bo przynajmniej tak jak wy mogłabym już jakąś ciuszkową wyprawkę szykować a tak to tylko mogę patrzeć jakie wy rzeczy kupujecie no i przyklejać nos do szyby na wystawach. Echhh może 25 lutego się uda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
adka101 napisał(a):
Brzuszki !!

Robi sie niesmacznie na forum przez te oklaski ,to na prawde nie jest najważniejsza sprawa w naszym życiu.Dziewczyny czy Wasze szczęście zależy od tego która ile ma oklasków .
Jesteśmy tu żeby dzielić sie przeżyciami jakie towarzyszą nam w ciaży .
Chwalić naszymi skarbami które nosimy pod sercem a nie tym ile która ma oklasków .


Adka nie o to chodzi po cos te oklaski sa jesli widze ze np przybywa to wiem ze moja rad moze byla pomocna itp a jesli mi ubywa to znaczy ze moze powiedzialam cos zle niewiem przechwalam sie . Chodzi o sam fakt ja wychodze z zalozenie ze jesli powiedzialam cos co komus sie nie spodobalo to poprostu pisze ze mam inne zdanie itd . Wydaje mi sie ze bardziej niesmaczne jest to ze jakas zolza siedzi i z nudow robi komus na zlosc . Jesli chodzi o moje oklaski to nie mam ich dlatego tyle ze prosze kazdego o nie tylko jestem juz na tym forum 2 ciaze i poprostu sie nazbieralo . iewiem jak dla Was ale dla mnie jest przykre to ze cos nad czym pracowalam bardzo dlugo teraz ubywa z powodu tego ze komus sie poprostu nudzi 🤨


Brzuszki nie wazne ile sie ma oklaskow , najwazniejsze, ze nam sie pomiedzy soba super rozmawia 🙃 nie przejmujcie sie tym! 🙃 damy rade i bez oklaskow! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
A ja pewnie do was przez weekend nie zajrzę bo u mnie zapowiada się mnóstwo roboty. Dziś muszę posprzątać domek, ugotować obiad, pozmieniać pościele, zrobić większe zakupy, a wieczorkiem mam jeszcze basen. No i muszę dziś zacząć gotowanie bo od jutra mam czwórkę gości na weekend. Jeszcze dzisiaj dostanę część wyprawki od znajomej, wózek, łóżeczko, wanienkę, przewijak, jakieś ciuszki, fotelik samochodowy i inne drobiazgi no i przez ten nawał pracy pewnie obejrzeć to wszystko będę miała czas dopiero po weekendzie.


To weekend masz rzeczywiście zajęty 🙂 Ja też dostanę wiekszość od bratowej to super sprawa ,ile można zaoszczędzić pieniażków na inne potrzeby a jest ich wiele 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
kasiagwiazdka Twoje maleństwo i Beaty chwali się płciom a moje jak na złość przy każdej wizycie się chowa, chciałabym wcześniej wiedzieć bo przynajmniej tak jak wy mogłabym już jakąś ciuszkową wyprawkę szykować a tak to tylko mogę patrzeć jakie wy rzeczy kupujecie no i przyklejać nos do szyby na wystawach. Echhh może 25 lutego się uda


Jolajcik, wierze Ci, ale mi sie wydaje, ze bedzie u Ciebie plec zenska! 🙃 bo zazwyczaj lekarze nie sa pewni, jak nie widza siusiaczka i nie mowia na 100% 🙃 ale zobaczymy! cierpliwie poczekaj! a ciuszki mozesz kupowac po troszku, np takie kolorki, ktore pasuja i dla chlopca i dla dziewczynki 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
kasiagwiazdka Twoje maleństwo i Beaty chwali się płciom a moje jak na złość przy każdej wizycie się chowa, chciałabym wcześniej wiedzieć bo przynajmniej tak jak wy mogłabym już jakąś ciuszkową wyprawkę szykować a tak to tylko mogę patrzeć jakie wy rzeczy kupujecie no i przyklejać nos do szyby na wystawach. Echhh może 25 lutego się uda


Kochana rozumiem Cię ale wiele ciuszków jest uniwersalnych ,to jak czasami coś kupisz w kolorkach np beż,zielony to i dziewczynka założy i chłopczyk.Trzymam kciuki za to żebyś szybko sie dowiedziała kto mieszka w Twoim brzuszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiagwiazdka napisał(a):
jolajcik napisał(a):
kasiagwiazdka Twoje maleństwo i Beaty chwali się płciom a moje jak na złość przy każdej wizycie się chowa, chciałabym wcześniej wiedzieć bo przynajmniej tak jak wy mogłabym już jakąś ciuszkową wyprawkę szykować a tak to tylko mogę patrzeć jakie wy rzeczy kupujecie no i przyklejać nos do szyby na wystawach. Echhh może 25 lutego się uda


Jolajcik, wierze Ci, ale mi sie wydaje, ze bedzie u Ciebie plec zenska! 🙃 bo zazwyczaj lekarze nie sa pewni, jak nie widza siusiaczka i nie mowia na 100% 🙃 ale zobaczymy! cierpliwie poczekaj! a ciuszki mozesz kupowac po troszku, np takie kolorki, ktore pasuja i dla chlopca i dla dziewczynki 🙃

Jolaicik ale to i z drugiej strony fajnie..taka niespodzianka..ja jak chodzilam z synkiem to lekarz mowil wciaz corcia a ja urodzilam synka 🙂 🙂byl to szok 🙂 🙂a zarazem kupa smiechu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia postaram się dodać Cię jeszcze dzisiaj i umieścić nową tabelkę na serwerze, napiszę na maila jak znaleźć tabelkę.

Mi lekarz od dwóch wizyt dokłada po 1 % do chłopaka i teraz jest 52% na chłopaka, bo cos tam widział między nogami ale ponoć nie jest pewny czy to siurak czy pępowina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik, tez mysle ze mozesz kupowac uniwersalne kolorki. Jest wiele cudnych ciuszkow ktore beda pasowac zarowno na chlopca jak i dziewczynke. No chyba, ze jestes zwolenniczka rozowych ubranek dla dziewczynki i zadnych innych nie uznajesz albo dla chlopca ubranek z koparkami i autkami 🙂
ja staram sie kupowac wlasnie tak, jakbym nie znala plci Fasoli, ale to tylko dlatego ze mam wiele ciuchow po najmlodszej bratanicy ktore w 90% sa wlasnie.. rozowe.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajcik napisał(a):
Anonimosia postaram się dodać Cię jeszcze dzisiaj i umieścić nową tabelkę na serwerze, napiszę na maile jak znaleźć tabelkę.
Jolaicik zmien mi termin na 22 maja w tabelce jakbys mogla 🙂dziekuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olu u mnie była podobna sytuacja ja do ostatniej chwili nie wiedziałam płci ale serse mówiło mi że będzie dziewczynka ,ale na porodówce lekarz zapytał sie ile ważyło pierwsze dziecko ja na to ze 3990 aon domnie oooo to będzie wieksze a wiec już byłam przekonana ze bedzie drugi chłopak.Urodziłam zabrali mi dziecko do umycia zważenia i nagle pielęgniartka krzyczy do mnie- ma Pani śliczną córeczkę a ja na cały głos "JEZUUUUUUUUU" to była radocha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane a jak to jest z tym oilatum do kąpieli? bo podglądnęłam na forum kwietnióweczek, że dużo z nich szykuje się do jego kupna a ja na nim poczytałam, że jest do kąpieli dermatologicznej, polecany dla dzieciaczków z problemami skórnymi zazwyczaj. Więc nie wiem czy jest sens obciążać niepotrzebnie skórę malucha?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek - NIEEEEEE, różowy to zdecydowanie nie mój klimat. Wiem, że mogę kupować te uniwersalne ale to jakoś nie to, kupiłam kilka bodziaków takich w neutralnych kolorach a teraz już chciałabym tak jak wy wiedzieć już czy bardziej patrzeć na sukienki czy spodnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justiks23 napisał(a):
jolajcik napisał(a):
justiks23 napisał(a):

dziekuje 🙂 najlepsze jest to ze to jedna z nas zabiera oklaski buuuuuuuuuuu 😠 Niech ma


Kurcze ta sprawa wydaje mi się podejrzana ja też się zastanawiam czy to nie jest jakiś błąd serwisu bo zauważyłam, że oklaski znikają mi tylko w chwili gdy dodaje nowy wpis


no fakt ale jest jedna osoba ktora caly czas czyta i jesli dasz nowy wpis to poprostu klika i zabiera


Hej Brzuszki...
Ja również jestem z Wami czytam wasze posty ale żadko się udzielam i równie dobrze na mnie może paść podejrzenie...
Skoro już wiecie kto to jest to dlaczego nie możecie na forum napisać..?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adka101 napisał(a):
Olu u mnie była podobna sytuacja ja do ostatniej chwili nie wiedziałam płci ale serse mówiło mi że będzie dziewczynka ,ale na porodówce lekarz zapytał sie ile ważyło pierwsze dziecko ja na to ze 3990 aon domnie oooo to będzie wieksze a wiec już byłam przekonana ze bedzie drugi chłopak.Urodziłam zabrali mi dziecko do umycia zważenia i nagle pielęgniartka krzyczy do mnie- ma Pani śliczną córeczkę a ja na cały głos "JEZUUUUUUUUU" to była radocha.
hahhah ja tez pre.pre hehe wyparlam lekarz mowi ooo duzy chlopak...a ja mowie jak to chlopak..a lekarz mowi na dwa jajka i siusiak a ja w smiech 😉polozyli mi go na brzuszku ...tulilam,calowalam.plakalam.smialam sie 🙂jak wrocilam do domu..polecialam tylko wymienic wozio i troche ciuszkow i cieszylam sie moim synkiem..do dzisiaj jest moim najwiekszym skarbem 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie nie zlapalo za reke lepiej nie pisac kto zabiera oklaski!!!! pozatym po dlugim namyslaniu jednak stwierdzam ze napewno to blad komputera..a osoba ktora jest podejzewana kiedy sie o tym by dowiedziala byloby jej cholernie przykro!!!!kuwra mac ze sie wyraze nie wolno tak!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
jak sie nie zlapalo za reke lepiej nie pisac kto zabiera oklaski!!!! pozatym po dlugim namyslaniu jednak stwierdzam ze napewno to blad komputera..a osoba ktora jest podejzewana kiedy sie o tym by dowiedziala byloby jej cholernie przykro!!!!kuwra mac ze sie wyraze nie wolno tak!!!!!


Olu oklask dla ciebie hihihih ała moje kciuki!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Och dziewczyny przestańmy sie już denerwować tymi oklaskami bo to na dzidziusie źle wpływa, jeśli błąd kompa ok jsli ktoś zabiera smacznego, nie zwracajmy juz na to uwagi bo bez sensu sie tylko denerwujemy
Ola nie przeklinaj bo dzidziuś wszystko słyszy 🙂
Buziaki w brzuszki, ja juz prawie obiadek amm gotowy teraz mozna troche posprzatac i od czasu do czasu zajrzec do was.
ps. od wczoraj miałam 30 stron matko boska boje sie ze jak znow was zaniedbam to bede siedziec i czytac czytac czytac hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beata2186 napisał(a):
Och dziewczyny przestańmy sie już denerwować tymi oklaskami bo to na dzidziusie źle wpływa, jeśli błąd kompa ok jsli ktoś zabiera smacznego, nie zwracajmy juz na to uwagi bo bez sensu sie tylko denerwujemy
Ola nie przeklinaj bo dzidziuś wszystko słyszy 🙂
Buziaki w brzuszki, ja juz prawie obiadek amm gotowy teraz mozna troche posprzatac i od czasu do czasu zajrzec do was.
ps. od wczoraj miałam 30 stron matko boska boje sie ze jak znow was zaniedbam to bede siedziec i czytac czytac czytac hehe 😜
kto z nas nie zaklnie w nerwach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adka101 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
jak sie nie zlapalo za reke lepiej nie pisac kto zabiera oklaski!!!! pozatym po dlugim namyslaniu jednak stwierdzam ze napewno to blad komputera..a osoba ktora jest podejzewana kiedy sie o tym by dowiedziala byloby jej cholernie przykro!!!!kuwra mac ze sie wyraze nie wolno tak!!!!!


Olu oklask dla ciebie hihihih ała moje kciuki!!!!!
dziekuje 🙂 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...