Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dobra ostatni wpis i na prawdę zmykam 😉 Beata ja tez łapie zadyszkę na schodach lub przy innych czynnościach ale może jest mi łatwiej bo ja całe życie słoń jestem i wiele się dla mnie nie zmieniło 😉 Przytyłam w ciąży 10 kg a rok przed ciążą ważyłam 90 kg - to o 2 kg mniej niż teraz. Przez rok odchudzania udało mi się zbić wagę do 77 kg ale później 6 kg mi wróciło a jak już miałam wrócić na łono diety to zaszłam w ciążę i po odchudzaniu. Póki co te kg mi nie przeszkadzają bo w brzuch mi tylko poszło i w piersi. Po ciąży wracam do skrupulatnego, zdrowego odchudzania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Anonimosia napisał(a):
justina1975 napisał(a):
Beatko,ja uwazam,ze to bardzo ladne ime,takie inne.Za duzo Krzysiow,Tomkow na tym swiecie.A te takie malo co spotykane,super wybor! 🙂


My sie zdecydowalismy na Tomka...
Tomak bardzo ladne imie Aninmosia 🙂ja mam brata Krzysia..Krzyski tez fajne chlopaki i przystojniaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
Anonimosia napisał(a):
justina1975 napisał(a):
Beatko,ja uwazam,ze to bardzo ladne ime,takie inne.Za duzo Krzysiow,Tomkow na tym swiecie.A te takie malo co spotykane,super wybor! 🙂


My sie zdecydowalismy na Tomka...
Tomak bardzo ladne imie Aninmosia 🙂ja mam brata Krzysia..Krzyski tez fajne chlopaki i przystojniaki 🙂


Dziekuje Olu 😘
Znam samych fajnych Tomkow i choc Tomasz jakos nie do konca mi podchodzi, to Tomek juz tak 🙂 Myslelismy jeszcze o Adamie, ale stanelo na Tomku 🙂
A Krzyska tez mam w rodzinie - wujek ma tak na imie i tez jest spoko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justyna_88 napisał(a):
Tomek to piękne imie - mój mężczyzna takie nosi 😎
takie meskie prawda..Tomek taki hmm odpowiedzialny,przystojny i dobry tak wyobrazam sobie Tomkow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
justyna_88 napisał(a):
Tomek to piękne imie - mój mężczyzna takie nosi 😎
takie meskie prawda..Tomek taki hmm odpowiedzialny,przystojny i dobry tak wyobrazam sobie Tomkow 🙂


O tak, dokladnie te same skojarzenia! 🙂
Buziaczki dla Justyny_88 i dla Ciebie Olu! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też znam Tomka i powiem że bardzo fajny facet 😆 oj bardzo hehe a mój mąż ma na imię Mariusz i chyba też któraś z majóweczek tak daje swojemu synkowi na imie
Ja teraz tez dziewczynki uciekam jedziemy w odwiedziny do mojej chrzestej. 5 miesięcy po weselu wypada jej wkońcu płyte dostarczyc hehe eh brak czasu na wszyystko buziaki dla was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem juz po badaniach 🙂
moj aniolek wazy juz 1104 gram 🙃 jest zdrowiutki i dzisiaj widzialam z bliska ustka, nosek ma zadarty 😁 paluszki u raczek, nozek akurat mnie kopal i widzialam d srodka jak on to robi 😁
niestety plci sie nie dowiedzialam, ale jestem dzis szczesliwa ze jest wszystko dobrze 🙂 nastepna wizyta i usg 3 marca 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
jestem juz po badaniach 🙂
moj aniolek wazy juz 1104 gram 🙃 jest zdrowiutki i dzisiaj widzialam z bliska ustka, nosek ma zadarty 😁 paluszki u raczek, nozek akurat mnie kopal i widzialam d srodka jak on to robi 😁
niestety plci sie nie dowiedzialam, ale jestem dzis szczesliwa ze jest wszystko dobrze 🙂 nastepna wizyta i usg 3 marca 🤪


to super, że wszystko u Was dobrze, duży bejbik już , gratulacje 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
jestem juz po badaniach 🙂
moj aniolek wazy juz 1104 gram 🙃 jest zdrowiutki i dzisiaj widzialam z bliska ustka, nosek ma zadarty 😁 paluszki u raczek, nozek akurat mnie kopal i widzialam d srodka jak on to robi 😁
niestety plci sie nie dowiedzialam, ale jestem dzis szczesliwa ze jest wszystko dobrze 🙂 nastepna wizyta i usg 3 marca 🤪

Gosiaa21, super, ze z Maluszkiem wszystko OK! Te male slicznosci sa takie kochane! 🙂
Odnosnie plci - nie mozesz tam podpytac czy czegos nie widac, bo rozumiem, ze za ustalenie plci sie dodatkowo placi, ale kurcze, przeciez i tak badaja calego dzieciaczka, czemu nie poswieca tych kilkudziesieciu sekund na rozpoznanie plci? Wez sie tam ladnie usmiechnij i zagadaj nastepnym razem lekarza, a nuz sie uda 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
jestem juz po badaniach 🙂
moj aniolek wazy juz 1104 gram 🙃 jest zdrowiutki i dzisiaj widzialam z bliska ustka, nosek ma zadarty 😁 paluszki u raczek, nozek akurat mnie kopal i widzialam d srodka jak on to robi 😁
niestety plci sie nie dowiedzialam, ale jestem dzis szczesliwa ze jest wszystko dobrze 🙂 nastepna wizyta i usg 3 marca 🤪

Gosiaa21, super, ze z Maluszkiem wszystko OK! Te male slicznosci sa takie kochane! 🙂
Odnosnie plci - nie mozesz tam podpytac czy czegos nie widac, bo rozumiem, ze za ustalenie plci sie dodatkowo placi, ale kurcze, przeciez i tak badaja calego dzieciaczka, czemu nie poswieca tych kilkudziesieciu sekund na rozpoznanie plci? Wez sie tam ladnie usmiechnij i zagadaj nastepnym razem lekarza, a nuz sie uda 🙃


ja tam miedzy nogami dzis nic nie widzialam czyli zero kutaska ale tutaj chetnie Ci pokaza glowke, raczki, ale jak juz nozki i w tych okolicach miejsca to przejada tak szybko ze nic nie zobaczysz 😮 moj partner sie probowal dzis dopytac to nic mu zolza nie powiedziala 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):

ja tam miedzy nogami dzis nic nie widzialam czyli zero kutaska ale tutaj chetnie Ci pokaza glowke, raczki, ale jak juz nozki i w tych okolicach miejsca to przejada tak szybko ze nic nie zobaczysz 😮 moj partner sie probowal dzis dopytac to nic mu zolza nie powiedziala 🤢


No to rzeczywiscie zolza.. 😠
Nie rozumiem z czego sie bierze takie podejscie nie mowienia o plci 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BEATKO każde imię jest na swój sposób piekne i nie słuchaj złosliwych komentarzy,mój synus bedzie miał na imie Oskar i tez ludzie maja rozne skojarzenia,np.z ryba z bajki czy z lodami,ale to mnie nie obchodzi,Nam sie to imie podoba,innym nie musi.

GOSIU super ze wszystko dobrze z Waszym maluszkiem,spora juz ta wasza pociecha 🙂

My sobie odpocZywamy,glowka boli i az boje sie zmierZyc cisnienie czy czasem za duze znow niejest.Mam nadzieje ze za tydzien na wizycie dowiem sie ile moj Oskarek wazy i czy wszystko dobrze jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Była mowa o imionach...
U nas będzie Mariusz 🙂
Mi od dawna podobało się to imię i na szczęście mojemu Mężowi też 🙂
Kojarzy mi się z takim prawdziwym mężczyzną 🙂
Podoba mi się dużo imion np Filipek, Karolek ale jakoś bardziej pasują mi do małych chłopców niż do mężczyzn, a przecież nasze dzieci będą przez większą część życia dorosłymi ludźmi, więc myślę, że w wyborze należy się przede wszystkim tym kierować...
Ale nie trawię ludzi, którzy robią dziwne miny i komentują wybór imienia...to każdego wybór i dopóki imię nie jest obraźliwie to każde jest na swój sposób ładne 🙂

Mnie ostatnio wkurzyła znajoma, która zareagowała z oburzeniem: "Naprawdę chcecie dać na imię Mariusz? Czego Mariusz?!"
A ja na to: "A dlaczego Amelka?!" (tak ma na imię jej córeczka)...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ja tylko na sekund 5 - tabelka poprawiona.
Anonimosia już cię dodałam i wysłałam maila.
Ola1978 termin zmienił się na 20.05 bo nie mogę teraz znaleźć tej wypowiedzi? Jeżeli inny termin to wyślij mi maila albo sms tak będzie łatwiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki! jakos tak od rana zalatana i nie mialam jak do was wejsc,przyznam ze 30 stron do nadrobienia jest imponujace 🙂
Weszlam bo chcialam wam sie troche pozalic, ale teraz nie wiem czy to dobry pomysl bo z tego co czytam to moge byc podejrzewana o zabieranie oklaskow wiec sama nie wiem czy chce sie wypowiadac na forum, a szkoda bo pare z was (jak nie wszystkie) polubilam. A propos Aneczko juz jestem a ty pewnie sie gimnastykujesz 🙂
Ja widze ze tu jedna z najmlodszych jestem 24 latka w tym roku.
Co do ubioru dziecka ze szpitala mysle ze jakis pajacyk i ewentualnie kurteczka-bluza zobaczymy jak bedzie na dworze, na szczescie mam niedaleko do szpitala ok.5-8km jakos tak.
Beatko nie ma co sie przejmowac dasz na imie dziecku tak jak ci sie podoba, a opinia innych ehhh walic ja 🙂
No to narazie tyle, ale spiaca jestem.buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...