Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
beata2186 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
mam do Was pytanie kiedy zaczynacie prac i prasowac ciuszki dla maluchow? bo ja chcialam zaczac jakos pod koniec lutego, ale nie wiem czy nie zawczesnie, a z drugiej strony to pozniej moze mi byc juz za ciezko 😮


Ja kochana stwoerdzilam ze w tym tygodniu najdalej w przyszlym zaczne wiesz szybko sie mecze zwlaszcza przy zelazku mi duszno sie robi takze troche mi zejdzie zeby wszystko wyprawc i wyprsowac a sporo jest ciuszkow, no i lepiej niech sobie czysciutkie i swierze juz czekaja na maluszka niz pozniej na szybko robic, 🙂

a pierzecie to w proszku dla dzieci?i w plynie dla dzieci?

a nie wiem.. 🙂 musze podpytac mamy. wiem ze mama kupila cos dla dzieci ale czy to plyn czy proszek to juz nie wiem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
ja narazie nie biore sie za pranie i prasowanie , poczekam az pokoik bedzie umeblowany, bo poprac i pochowac w reklamówki to bez sensu...

a czemu bez sensu? ☺️


Fijolku bo nie mamy jeszcze mebelek dla dzidzi , a tego za duzo nie mam gdzie pochowac,,,a chce zeby wszytsko swieze było.. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
marinka napisał(a):
a jeżeli chodzi o proszek to mi został jelp jeszcze od Anielki. Szybko przeszliśmy na zwykły sensitiwe wizir czy jakieś inne .

Ja myśle zby prac w zwyklym a plukac w plynie dla dzidzi


Moja koleżanka tak robiła, dziecko nic nie uczuliło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Joasia1988 napisał(a):
Oj zleciało, zleciało. Ja jakoś w 5-tym tygodniu byłam jak zrobiłam sobie test ciążowy, a niecałe 2tyg później lekarz mi potwierdził, a tu już 26-ty tydzień 🙂

Beatko, ja też się boję bólu 😞, boję się że nie wytrzymam. Chciałabym żeby jednak mój mąż był ze mną przy porodzie, zawsze to jakieś wsparcie...


Miałaś tak samo jak ja tez sie dowiedzialam w piatym jak zrobilam tes a lekarz da dni pozniej potwierdzil 🙂 ah zlecialo niedlugo urodzimy 🙂
a ja tez bym chciala zeby moj maz byl ze mna...on zanim zaszlam w iaze mowil ze bedzie przy porodzie a odkad jestem w ciazy to ma obawy, non nie chce zbytnio mowi ze sie boji i nie wiem jak go przekonac


mój mąż stwierdził, że nie wie czy by wytrzymał. Ja go nie chce przekonywać na siłę, bo nie dość że o dzidziusia to martwiła bym się też i o niego. Damy radę same Beatko 🙂

A co do prania i prasowania ciuszków to ja się chyba wezmę za to w połowie marca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
MArinka :
http://www.baby.vox.pl/index/meble_rosna_z_dzieckiem/

myslismy jeszcze bo mnie sie podobaja jeszcze klups safari


Ja też mysle nad klups safari...podobaja mi sie,ale jeszcze pomyslimy

Lece robic obiad bo zaaz dzieciaki ze szkoly wroca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
marinka napisał(a):
a jeżeli chodzi o proszek to mi został jelp jeszcze od Anielki. Szybko przeszliśmy na zwykły sensitiwe wizir czy jakieś inne .

Ja myśle zby prac w zwyklym a plukac w plynie dla dzidzi

a nei boisz sie ze na poczatek troszke za mocny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
fijolek napisał(a):
szukam roznych opini w internecie. i sa rozne.. 🙂

a jakie sa opinie

tu sa chyba najbardziej zgodne.
http://www.rodzice.pl/forum/showthread.html?t=313
Ale mozna znalezc tez takie, gdzie mamy piora od razu w proszkach dla doroslych.
Ale duzo tez jest takich dla doroslych tyle ze sensitive.
Ja mysle ze na poczatek sprobuje dla bobaskow a potem powoli, na zmiane bede wprowadzac normalny proszek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moim zdaniem nie ma co ryzykowac na dzidziusiu i prac w zwyklym proszku bo nawet plukanie w plynie dla dzieci nie za wiele da bo jednak zwiazku z proszku zostana w ubranku chocby te zapachowe, mi polozna powiedziala ze zadnych plynow tylko proszek dla dzieci zeby nie uczulalo i najlepiej bezzapachowy np jelp a ja chce prac i prasowac i juz w mebelki ukladac bo mam je w innympokoju potem maz tylko przeniesie po malowaniu naszego i spokoj 🙂
a co do porodu to moze faktycznie damy rade same ale mi np byloby chyba lzej z mezem ale macie racje namawiac go bezsensu chociaz bardzo bym chciala ale balabym sie faktycznie czy jeszcze on mi np nie zemdleje 😜 eh no coz okaze sie pewnie jak bedzie jeszcze blizej porodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Wam :*
właśnie wróciłam z ponad 2 godzinnego spaceru, suuuuper sprawa się tak dotlenić 😁
a wczoraj byliśmy u znajomej, która w grudniu rodziła, dużo rzeczy się dowiedziałam ciekawych. Jeju jaki ten maluch był słodki, nie mogę się doczekać swojego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale wiesz Beatka - moze Twój maz jesczze zmieni zdanie 🙂 mój tez się boi - choć jak na razie twierdzi ze bedzie uczestniczył.

a jesli Twój się nie zdecyduje to tez mozna znalezc w tym pozytywne strony. np. moja mama mowi ze nigdy w zyciu nie zdecydowała by się na poród z mężem. i jej trudno zrozumiec ze dziś to już normalne. kolezanka m opowiadala ze dla faceta to tez duze wyzwanie. ona mowi ze nie kontrolowała tego co mówi. przyznała się ze ma wrazenie ze podczas porodu zrobiła kupę choć męża nigdy o to nie zapytala bo sie wstydzila. i faktycznie jak facet wrazliwy to różnie to moze odebrać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oto kilka ciuszków z PEPCO które kupiłam jak jeszcze mieszkałam w W-wie 🙂
[IMG]http://img535.imageshack.us/img535/8799/zdjcie1112e.jpg[/IMG]
[IMG]http://img543.imageshack.us/img543/4116/zdjcie1111.jpg[/IMG]

a tu ubranko do chrztu (po siostrzeńcu 🙂) może i na mojego będzie dobre
[IMG]http://img812.imageshack.us/img812/7643/zdjcie1104.jpg[/IMG]
wybaczcie, zapomniałam poprzekręcać pierwsze dwa 🙂
zdjęcia ciut niewyraźne bo robione telefonem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...