Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

witam Was porannie.. 🙂
ja już na nogach jak to w sobotę jakieś zakupy trzeba zrobić w mieszkaniu posprzątać.. 🙂
Mój Maluszek buszuje juz od rana.. 🙂
Miłego dnia Brzuszki..:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie! ja tez dzis wyjatkowo porannie. Trzeba skorzystac z obecnosci meza (ktory dzisiaj dostal kopniaka od syna - ale sie ucieszyl), na zakupki pojechac, moze troche bardziej wysilkowo w domu posprzatac. Zatem milej soboty brzuszki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja również witam 🙂 pospałam dzis jak nigdy 😆 bałam się że będę dziś miała zakwasy po wczorajszym sprzataniu ale chyba rozluzniajaca kapiel mi pomogła i czuje sie dobrze 🙂 dzis dokoncze prasowac juz pranie wrzuciłam i reszte dnia chyba bede leniucowac bo juz wczoraj wszystko posprzatałam 🙂
A maluszek u mnie tez coraz bardziej aktywny w nocy, hussi fajnie ze maz dostał kopniaka moj tak czeka i nic, mały chyba sie go boi bo nawet jak tatus kladzie reke na brzuhu to ciszaaaa jakby go nie bylo hehe ale wczoraj tatus widzial jak sie brzuszek ruszal maly takie harce urzadzil ze smialismy sie oboje 🙂ja bym juz go z tamtad wyciagnela 😜 zeby przytulic mmmm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Ja również witam 🙂 pospałam dzis jak nigdy 😆 bałam się że będę dziś miała zakwasy po wczorajszym sprzataniu ale chyba rozluzniajaca kapiel mi pomogła i czuje sie dobrze 🙂 dzis dokoncze prasowac juz pranie wrzuciłam i reszte dnia chyba bede leniucowac bo juz wczoraj wszystko posprzatałam 🙂
A maluszek u mnie tez coraz bardziej aktywny w nocy, hussi fajnie ze maz dostał kopniaka moj tak czeka i nic, mały chyba sie go boi bo nawet jak tatus kladzie reke na brzuhu to ciszaaaa jakby go nie bylo hehe ale wczoraj tatus widzial jak sie brzuszek ruszal maly takie harce urzadzil ze smialismy sie oboje 🙂ja bym juz go z tamtad wyciagnela 😜 zeby przytulic mmmm 🙂

Ja tez juz nie moge sie doczekac az wkoncu przytule ta a kruszynke 🙂Mi od dzis zostało 100Dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewuszki. Znowu ciężka noc za mną, nie dość że po urodzinach to potem znowu spać nie mogłam 😞. Od czasu wizyty biorę żelazo i dzień w dzień boli mnie brzuch, prawie że mam biegunkę 😞. Nie wiem czy dawka tego żelaza za duża czy jak, kazał mi 2razy dziennie brać... Dziś jeszcze łapią mnie takie dziwne, dosyć mocne skurcze po bokach brzucha 😞. Troszkę się martwię, ale mały normalnie w brzuszku się rusza i to mnie uspokaja. Może po prostu odpoczynku mi potrzeba. Idę się położyć. Buziaki w brzuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
Cześć dziewuszki. Znowu ciężka noc za mną, nie dość że po urodzinach to potem znowu spać nie mogłam 😞. Od czasu wizyty biorę żelazo i dzień w dzień boli mnie brzuch, prawie że mam biegunkę 😞. Nie wiem czy dawka tego żelaza za duża czy jak, kazał mi 2razy dziennie brać... Dziś jeszcze łapią mnie takie dziwne, dosyć mocne skurcze po bokach brzucha 😞. Troszkę się martwię, ale mały normalnie w brzuszku się rusza i to mnie uspokaja. Może po prostu odpoczynku mi potrzeba. Idę się położyć. Buziaki w brzuszki 😘


Może faktycznie odpocznij sobie za dużo wrażeń, a co do tej dawki żelaza nie znam się ale chyba nie powinnaś się po nim tak czuć może faktycznie jest za duża hmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
Cześć dziewuszki. Znowu ciężka noc za mną, nie dość że po urodzinach to potem znowu spać nie mogłam 😞. Od czasu wizyty biorę żelazo i dzień w dzień boli mnie brzuch, prawie że mam biegunkę 😞. Nie wiem czy dawka tego żelaza za duża czy jak, kazał mi 2razy dziennie brać... Dziś jeszcze łapią mnie takie dziwne, dosyć mocne skurcze po bokach brzucha 😞. Troszkę się martwię, ale mały normalnie w brzuszku się rusza i to mnie uspokaja. Może po prostu odpoczynku mi potrzeba. Idę się położyć. Buziaki w brzuszki 😘

Odpoczywaj i wracaj do formy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
Cześć dziewuszki. Znowu ciężka noc za mną, nie dość że po urodzinach to potem znowu spać nie mogłam 😞. Od czasu wizyty biorę żelazo i dzień w dzień boli mnie brzuch, prawie że mam biegunkę 😞. Nie wiem czy dawka tego żelaza za duża czy jak, kazał mi 2razy dziennie brać... Dziś jeszcze łapią mnie takie dziwne, dosyć mocne skurcze po bokach brzucha 😞. Troszkę się martwię, ale mały normalnie w brzuszku się rusza i to mnie uspokaja. Może po prostu odpoczynku mi potrzeba. Idę się położyć. Buziaki w brzuszki 😘


Joasiu - pocieszę Cię - ja cierpie na bóle brzucha od czwartku. z prawej strony w dole brzucha. pojechalam na szpital i lekarz po badaniu stwierdził że to normalne. nie dowierzałam mu i wczoraj dzwoniłam do mojej lekarki. ona tez powiedziala ze to najprawdopodobniej macica i wiązadła - mowila zeby w razie czego brać nospę i magnez. nie brałam - a dziś jest sporo lepiej. boli jesczze ale duzo mniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
Hej Jamaica,
super, ze OK 🙂 Widze, ze obie mialysmy dzis wizyte 🙂
A powiedzial Ci dr ile wazy Natalka? Bo u mnie dr podaje tylko wage, nie podaje cm 😞


Mi nie mówił wagi,powiedział że ważyć będzie później hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
Joasia1988 napisał(a):
Cześć dziewuszki. Znowu ciężka noc za mną, nie dość że po urodzinach to potem znowu spać nie mogłam 😞. Od czasu wizyty biorę żelazo i dzień w dzień boli mnie brzuch, prawie że mam biegunkę 😞. Nie wiem czy dawka tego żelaza za duża czy jak, kazał mi 2razy dziennie brać... Dziś jeszcze łapią mnie takie dziwne, dosyć mocne skurcze po bokach brzucha 😞. Troszkę się martwię, ale mały normalnie w brzuszku się rusza i to mnie uspokaja. Może po prostu odpoczynku mi potrzeba. Idę się położyć. Buziaki w brzuszki 😘


Mi lekarz też przepisał żelazo i mówił, że jak się go za dużo bierze to właśnie są zaparcia a nie biegunki....hmmm 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello 😜

my dzisiaj z mężem byliśmy zrobić rozeznanie cenowe w temacie łóżeczka materaca pościeli wózka no fuuuuul opcja 🤪
I już wiemy jaki wózeczek kupimy dla naszego synka 😉
Mąż wybrał czerwony 😎 laaaansik hehe...
Ogólnie było fajnie pooglądać te wszystkie rzeczy a jak przyjdzie do zakupów i do używania to będzie zabawa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

Ale jestem uradowana 🙂
Właśnie udało mi się upolować na Allegro gondolę do x landera 🙂
Kolorek mi się bardzo spodobał no i ta cena! 100zł z przesyłką!
No i do tego jeszcze adaptery!
Na zdjęciu widać, że bardzo dobry stan - mam nadzieję, że w realu będzie podobnie 😉

http://allegro.pl/gondola-x-lander-x-pram-i1458142837.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
Hello 😜

my dzisiaj z mężem byliśmy zrobić rozeznanie cenowe w temacie łóżeczka materaca pościeli wózka no fuuuuul opcja 🤪
I już wiemy jaki wózeczek kupimy dla naszego synka 😉
Mąż wybrał czerwony 😎 laaaansik hehe...
Ogólnie było fajnie pooglądać te wszystkie rzeczy a jak przyjdzie do zakupów i do używania to będzie zabawa 😁

i na jaki wozek sie zdecydowaliscie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie, ja to juz dzis padam. Dawno tak intensywnego dnia nie mialam.
bylismy rano w szkole rodzenia, a potem pojechalismy robic zdjecia z brzusiem. I choc jestem totalnie padnieta to nie moge doczekac sie efektu koncowego 😉
a teraz czekam na kolezanki. dawno sie nie widzialysmy wiec trzeba wykorzystacokazje zwlaszcza ze jedna juz mama a druga mieszka w poznaniu.. milego wieczoru Kobitki! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja zła na swojego lekarza 😠 😠 😠Piszę do niego i pytam o te moje cisnienie bo ostatnio tak skacze,wiec napisalam czy tylko ranny pomiar jest wazny czy ten w dzien tez,a on mi odp ze rano jest najwazniejszy ale czasem mierzy sie 3 razy dziennie ale tylko przy nadcisnieniu 😠 😠 😠a ja to co mam????on chyba nawet nie sprawdza kto do niego pisze i komu odp....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuski i ich brzuszki 😁
DZis od rana sie wzielismy z mezem za sprzatanko, i przygotowanie pokoiku małej na wejscie malarza.. dobrze sie czułam ale cały czas pamietałam zeby sie nie przesilac.. na 17 bylismy w kinie, ale juz siedze z resztkami sił, i na dodatek krew z nosa poszła... co mi sie nie zdarza..chyba przesadziłam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
HEjka, mam pytanie do dziewczyn ktore kupuja fotelik maxicosi, dzis kompletowalismy zestaw wozeczek+fotelik, ile to wyjdzie i ewentualnie jaki rabat.no i pojawił sie znak zapytania 🤔 czy maxi cosi city(***) czy maxi cosi cabro...(****).

Aneczka, ale oba maja 4 gwiazki. 5 * ma cabrio fix jesli jest z baza easy fix.
Zobacz
http://www.wozkifoteliki.pl/maxi-cosi-m-47.html


podałam gwiazdki bez bazy, bo my bedziemy przypinac pasami... dzieki za link 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Babeczki 🙂 Ja jeszcze niestety chora jestem , jakos nie czuję sie lepiej... Jutro jak mi nie przejdzie mam się zgłosić do lekarza, bo przy kaszlu mam niestety skurcze... więc pewnie jutro będę miała wizytę i zobaczy czy się szyjka nie skraca bardziej

a jeżeli chodzi o foteliki to my mamy cabrio.
Hussi no zupełnie inaczej wyglądasz w tych włoskach , ale ślicznie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...