Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wczoraj pytalam ginekologa o bole krocza i brzucha..wiec lekarz powiedzial perfekt...musi czasem pobolewac poniewaz krocze sie przygotowuje itp..brzuch pod piersiami mnie boli bo mala jest duza a ma malo placu 🙂..za 2 tyg mam jakies dodatkowe usg w szpitalu dla cukrzykow i tam podadza wage dokladna i oznowu obejze dokladnie Anulke..dzisiaj juz po 2 insulinach..rano ,w obiad i kolacja 🙂zero podjadania miedzy posilkami..jezeli juz to ogorek lub pomidorek..masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja śpię na boku z resztą to była zawsze moja ulubiona pozycja, jeszcze moja mała da mi się wysypiać ale chyba to nie potrwa długo.na USG idę 31 marca już nie mogę się doczekać żeby ją zobaczyć , ile waży ? i w ogóle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Werona ufff pocieszyłaś mnie troszkę, bo myślałam, że ze mną coś nie tak 😉
No a na plecach na płasko nie powinno się spać, bo w tej pozycji macica uciska na żyłę główną i może to powodować duszność i lekko niedotleniać Maleństwo...więc ja też za każdym razem budzę się przerażona, że śpię na plecach...ale tak mi jest najwygodniej...i bądź tu mądry...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiagwiazdka ja pije ok 1litr do 1,5 dziennie i wlasnie myslslam ze moze to za duzo i moze mi sie woda w organizmie zatrzymuje nie wiem zobaczymy co moj gin dzis powie....
MarzenaS ja tez mam rozstepy....na brzuchu jeszcze nie, smaruje brzuszek i narazie spokoj ale cycki to porazka....straszne rozstepy....no i naudach mi sie ich tez troche zrobilo 🥴 ale zauwazylam jak sciagalam sie pasem to sie na udach zmniejszyly hehe 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MarzenaS napisał(a):
no ja też daje koło 100zł na ginekologa, a powiedzcie mi macie roztępy?? kurde używałam różnych preparatów już od 3 miesiąca i tak wyszły w sumie na razie tylko na piersiach ale są!


ja mam masakryczne rozstepy na posladkach 😮 nic nie pomaga!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia Gwiazdka..ja tez w nocy bardzo zle sypie.Tylko na bokach,raz prawy i raz lewy,i sto razy sie przewracam.Na plecach nawet minuty nie wytrzymam,bo mi wtedy powietzrza brakuje i nie moge oddychac 🤔 Ale jakos dam rade..juz blizej niz dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny rozstepy to pryszczyk..nie martwcie sie ..najwazniejsze ze jestescie zdrowe...jak strasznie jest to wazne..teraz dopiero sobie zdalam sprawe..marudzilam ze mi ciezko ,ze glowa boli itp..a teraz wyc sie chce ze zycie do gory nogami sie przewrocilo..regularne posilki,zycie z zegarkiem w reku i insuliną..modle sie zeby zniknela po ciazy..dzisiaj sie dowiedzialam ze jest tez ryzyko iz dziidza bedzie miala cukrzycee..nie dopuszczam tej mysli...smutno mi tak jakos 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pije min.2 litry plynow dziennie i nawet wiecej.Tak mi lekarz kazal.I krzyczy 😉 na mnie,jak mi mocz bada,i widzi ze malo pilam.Trzeba duzp pic,bo dzidzia plywa w wodach i oddycha przez nie!A na puchnace nogi pomaga jedzenie ogorkow i picie herbatki pokrzywowej.I nogi czesto do gory zakladac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie...
ale mam dzś straszny dzień...humor coś nie dopisuje mimo tego, że pogoda super...
co do rozstępów to na brzuchu też jeszcze nie mam ale na cyckach mam i to straszne... 😮
Olcia nie martw się na zapas...napewno wszystko będzie tak jak powinno..
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justina1975 napisał(a):
Ja depiluje maszynka w miejscach intymnych za pomoca lusterka.Ginekolog zabronil uzywania jakichkolwiek kremow depilacyjnych.


ja lecę na ślepo hehe, ale jak jest misiek w domu to on daje czadu i powiem Wam,że jest w tym mistrzem 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę się wziąć za pichcenie bo mój Karol jutro ma urodziny 29te i powinnam być przygoowana na gości ale tak strasznie mi się nie chce,ze szok... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...