Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
joma napisał(a):
Witajcie Brzuszki 🙂

My tez wczoraj mieliśmy wizytkę 🙂
Nasz Byczuś waży 1580g więc przyśpieszył swój wzrost o tydzień - termin z USG 19.05 🙂
Mamusia też zaczęła rosnąć - następne 3kg do przodu 😉
Niuniu leży już główką w dół - oby już sobie tak został 😉
Moja morfologia mimo brania żelaza nadal spada, więc dalej muszę zażywać Tardyferon....
A tak to wszystko ok 🙂
Mały wczoraj strasznie buntował się na USG - lekarz dostał piąstką po przyłożeniu sondy do brzucha 🤪
Ale potem już leżał sobie grzeczniutko 😉

Miłego dnia 😘


Joma - to mamy identycznie. dokladnie ta sama waga, dzidzia główką w dół - i też sie termin przesunął na 19 maj - z tym że u nas to wlasciwie normalnie bo mielismy na 20 maja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma super ze wszystko z dzidzia ok... 🙂moj w 30tyg wazyl 1635g...rosna te nasze malenstwa jak na drozdzach 🙂mam cicha nadzieje ze moj nie przekroczy wagi ponad 4kg... 🥴 bo podobno latwiejszy porod jak dzidzia mniejsza troche....
ale i tak najwazniejsze zeby zdrowy bobasek byl...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MarzenaS napisał(a):
no jest rozebrany wózek mąż wieczór przyjdzie będzie go składać i próbować wszystko to wtedy zrobię he he 😁 musicie zetrwać.

oki jak trza to poczekamy... 🙂
dzasta bylas wczoraj na wizycie????jesli tak co ci mowil o tym polozeniu??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was! 🙂
Ja dzisiaj jakoś cały czas się budziłam w nocy...
Nasza Dzidzia w 28tc ważyła 1486 🙂 I też już główką w dół jest ułożona... czuję bo kopie mnie po żeberkach 😉
Miłego dnia :*

MarzenaS my też planujemy wózeczek zielono-szary 😉 (uniwersalny) 🙂 ciekawa jestem, czy to ten sam model.... jumper x?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W ogóle to zastanawiam się nad zakupem takiego Dzienniczka
http://www.brioko.pl/dzienniczki/28-dzienniczek-dnia-i-nocy-maluszka.html

lub takiego Organizera
http://www.brioko.pl/organizery/299-organizer-mamy.html

Czy któraś z Was korzystała z czegoś takiego, albo słyszała coś dobrego i może polecić? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
🤪Monia stwierdzila ze moze sie jeszcze przekrecic a jak nie to mozna i tak rodzic naturalnie hehheh 🤪

rodzic naturalnie posladkowo ulozone dziecko????? łoj....ja slyszalam ze raczej sie stosuje cc,ale moze dlatego tobie tak powiedziala bo ty juz po kilku porodach...przy pierwszym napewno zaleca sie cc...
ale uspokoila cie troche???? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
🤪Monia stwierdzila ze moze sie jeszcze przekrecic a jak nie to mozna i tak rodzic naturalnie hehheh 🤪

rodzic naturalnie posladkowo ulozone dziecko????? łoj....ja slyszalam ze raczej sie stosuje cc,ale moze dlatego tobie tak powiedziala bo ty juz po kilku porodach...przy pierwszym napewno zaleca sie cc...
ale uspokoila cie troche???? 😜


szczerze to stwierdzilam ze z panika poczekam te 3 tyg do usg hehehe jak w 36 tc nie bedzie ulozony glowkowo to zaczne paniowac hihihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesv dziewczyny...nadrobilam troche czytania....

Beatko2186 mysle ze nie ma co patrzec na roxmiary ciążowe,one sa jakies dziwnie wielkie. ja mam spodnie jeans HM MAMA i sa naparwde super...o dziwo od 2 miesiecy sie caly czas w nie mieszcze.... a swoja waga sie nie przejmuj przeciez to chwilowe a po porodzie napewno wsyztsko zgubisz....

Aneczka1983 śliczności z tych bluz i bluzeczek, zwłkaszcza ta z uszkami.... jak tak ogladam wasze zakupki (iuszki) to chyba tez bym juz chcila wiedzec czy będzie córcia czy synuś i kupować do płci... 😉 ale wytrzymam, ma być niespodzianka i będzie....

Dzisiaj calutka nocke przespalam....poprostu cudownie....zadnej pobudki w nocy, dopieoro 6,30.az miło....

Jutro wizyta u lekarza i zoabcze nasze Szceście.... ciekawe ile kilogramów doszło i jak sie ułożył Nasz Szkrab... pewnie tez bedzie mialo ok. 2kg.


Od rańca się wierci....milutko... 😉


Buziaki w brzusie 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...