Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
Dzien doberek wszystkim mamusiom! Ja juz od 7 mej na nogach.Mezus do pracy wyprawiony,sniadanko zjedzone i godzina rozmowy z przyjaciolka przez telefon 🙂 Ja jeszcze do czwartku z dziecmi pracuje,a pozniej urlop 🤪 I bardzo sie z tego ciesze,bo juz z sil opadam.Teraz odpoczynek i relaks 🙂 Od przyszlego tygodnia bedzie pranie ciuszkow dla synka itp..A w piatek rano znowu wizytka u ginekologa,jak zwykle juz nie moge sie doczekac! 😆 Dzisiaj dostalismy zaproszenie od przyjaciol na Wielknaoc i bardzo sie z tego cieszymy,chyba,ze synek nam plany pozmienia 😉


my tez mamy zaproszonko na Wielkanoc do znajomych- akurat wypadaja urodzinki znajomej w niedziele wielkanocna! i na 1 maja mamy zaproszenie na Komunie! ale tez nie wiemy, jak to bedzie! 🙃 czy wlasnie Nasz Babelek nie bedzie chcial w tym czasie na swiat wyjsc! 😜
takze nie mamy co planowac Kochana! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Antenko, dopiero dojrzalam zdjatka! gratulacje!!! 🙂 wygladacie na baaaardzo szczesliwych! i oby tak dalej!!!
a ja mam takiego samego Misia jak TY 😜 dla Naszego Synusia! ja wygralam tego Misia!

Marinka, ale Wy na tym zdjeciu slubnym taaacyyy Mlodzi!! jak to Fijolek napisala Dzieciaczki! ale super!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
MArinka wczoraj dokupiłam na 62, poniewaz po ułozeniu w szafach widziałam czego mi jeszcze brakuje, takie na lato typowo, na wieksze rozmiary mam i 68 tez wziełam sukieneczke.

teraz zobaczyłam że jesteś z torunia jak miło ja też mieszkałam w toruniu, rok temu się przeprowadziłam do chojnic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny
Ja co prawda mam termin na 3 czerwca ale przypadkowo wchodząc na stronę brzuszek.net trafiłam na wasze forum. Czy mogę się do was przyłączyć? Czytałam wasze wypowiedzi i zauważyłam że niektóre dziewczyny spośród was oczekuje na kolejne dziecko. Ja mam dwójkę dzieciaków- syna i córcię (12 i 5 lat). Teraz czekamy na drugą córcię. Jak inni odbierają wasze ciąże? Ja często zauważam brak akceptacji i zdziwienie ludzi, gdy mówię, że to moja 3 ciąża. Jak jest u was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Martyna i dobrze ze sie zdrzemnełas.. mnie tak muli.. i załuje ze nie przysnełam.. a teraz to musze powoli sie zbierac , jak nie dojade na cwiczenia to z Tomkiem musimy kilka rzeczy dokupic.. wanienke ze stojakiem, becik i aspirator do noska no i . termometr.


Aneczko co do termometru, to ja narazie nie kupowalam, ja mam ten elektroniczny- kupowalam kiedys w Rossmanie i babeczka na sklepie powiedziala mi, ze takie tez sa super dla Maluszka! troszke kremiku i w pupce mierzymy temperature! mysle, ze nie trzeba jakis drogich, bo nie warto przeplacac! ja za ten w Rossmanie placilam chyba okolo 30 zl!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
livka28 napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
MArinka wczoraj dokupiłam na 62, poniewaz po ułozeniu w szafach widziałam czego mi jeszcze brakuje, takie na lato typowo, na wieksze rozmiary mam i 68 tez wziełam sukieneczke.

teraz zobaczyłam że jesteś z torunia jak miło ja też mieszkałam w toruniu, rok temu się przeprowadziłam do chojnic


a juz myslałam ze z torunia chociaz ktos jest.. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulkawa111 napisał(a):
Hej dziewczyny
Ja co prawda mam termin na 3 czerwca ale przypadkowo wchodząc na stronę brzuszek.net trafiłam na wasze forum. Czy mogę się do was przyłączyć? Czytałam wasze wypowiedzi i zauważyłam że niektóre dziewczyny spośród was oczekuje na kolejne dziecko. Ja mam dwójkę dzieciaków- syna i córcię (12 i 5 lat). Teraz czekamy na drugą córcię. Jak inni odbierają wasze ciąże? Ja często zauważam brak akceptacji i zdziwienie ludzi, gdy mówię, że to moja 3 ciąża. Jak jest u was?


ja nie mam nic przeciwko temu, zebys do Nas dolaczyla! 😜 🙂
ja oczekuje na 1 dziecko!, ale mysle, ze nie masz sie czym przejmowac, z tym, ze ludzie tak to postrzagaja! mnie sie wydaje, ze moze tak mowia ze wzgledu na to jaka jest teraz sytuacja w Polsce ( wszystko drozeje i coraz ciezej ), a im wiecej dzieci, to tym wiecej wydatkow! no ok,przeciez to normalne, ale to jest Wasza decyzja ile chcecie miec dzieci i jesli tylko chcecie, to mozecie miec nawet i 6! a co ludzie mowia to niech mowia! tak bylo i tak bedzie, ze ludzie gadaja- czasem nie o sobie, tylko o innych! a Wy wychowujecie Wasze dzieci i nikt Wam w tym nie pomaga- szczegolnie wlasnie CI LUDZIE, wiec poprostu jednym uchem wpusc, a drugim wypusc!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...