Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
livka28 napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
MArinka wczoraj dokupiłam na 62, poniewaz po ułozeniu w szafach widziałam czego mi jeszcze brakuje, takie na lato typowo, na wieksze rozmiary mam i 68 tez wziełam sukieneczke.

teraz zobaczyłam że jesteś z torunia jak miło ja też mieszkałam w toruniu, rok temu się przeprowadziłam do chojnic


a juz myslałam ze z torunia chociaz ktos jest.. 🤪


Ja pochodzę z Kujawsko -pomorskiego ale się przeprowadziłam do Wa-wy na studia no i poznałam mojego mężczyznę i już tutaj na stałe mieszkam .
Ale pochodze z okolic Włocławka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
anulkawa111 napisał(a):
Hej dziewczyny
Ja co prawda mam termin na 3 czerwca ale przypadkowo wchodząc na stronę brzuszek.net trafiłam na wasze forum. Czy mogę się do was przyłączyć? Czytałam wasze wypowiedzi i zauważyłam że niektóre dziewczyny spośród was oczekuje na kolejne dziecko. Ja mam dwójkę dzieciaków- syna i córcię (12 i 5 lat). Teraz czekamy na drugą córcię. Jak inni odbierają wasze ciąże? Ja często zauważam brak akceptacji i zdziwienie ludzi, gdy mówię, że to moja 3 ciąża. Jak jest u was?






wITAM SERDECZNIE, JA ROZNWIES OCZEKUJĘ NA PIERWSZE dZIECIATKO, i nie rozumeim dlaczego ludzie tak sie dziwią na 3 ciąże chociaz z moja kuzynka było tak samo jak była z trzecim Dziciatkiem w ciąży. Myśle ze to Wasza decyzja i nie powinnscie sie przejmowac tym co mowią ludzie.... Moze poprostu wam zazdoszcza... 😉

Buziaki w brzusie... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki wielkie 🙂 Ja w tamtym roku- w marcu zaszłam w ciążę ale niestety ciąża obumarła w 13 tygodniu (to była moja druga ciąża obumarła). Bardzo to przeżyłam i już we wrześniu zaszłam w kolejną ciążę- tak bardzo chciałam donosić zdrowe dziecko. Bałam się przeokropnie i dłuuuugi czas nie potrafiłam cieszyć się faktem bycia w ciąży. Dopiero niedawno zaczęłam planować wszystko, marzyć jak to będzie i cieszyć się każdym dniem z "brzuszkiem". Boli mnie jak ludzie kpią- nawet ostatnio mój Piotrek wrócił z miasta zmieszany bo spotkał znajomego, który mu wręcz powiedział- "No coś ty chłopie? Oszalałeś?" Ale żeby nie było tak pesymistycznie to dodam, że mam też dużo wsparcia i przede wszystkim wiarę, która mnie podtrzymuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulkawa111 napisał(a):
A jeszcze co najlepsze 🙂 to mnie dosłownie powaliło 🙂 Teściowa mojej siostry poradziła mi, że jak już będę miała cesarkę, to żebym pomyślała o podwiązaniu jajowodów, żebym nie mogła już mieć dzieci- zdębiałam!!
+




Chyba tropche mocno przegiela tym co powiedzial, ale nieprzejmowala bym sie tym.... to nie jej dzieci na szcescie i nie ona bedzie je wychowywala.... Mimo wszytsko nie chccilabym miec takiej tesciowej!!;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulkawa111 napisał(a):
Już to przegryzłam ale doła miałam. Teraz już postanowiłam się tylko cieszyć 🙂




Nie dziwi mnie to wcale,ale ja jakbym coisk takiego uslyszlala to napewno bym nie ugryzla sie w jezyk, tylko odpyskowała...Moze i toniegrzeczne ale nikt nie ma prawa sie wtracać w moje życie i to ile bede miala dzieci.... Taki juz mam charakter....;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie wiosennie 🙂 ale u nas dzisiaj pieknie! dopiero co nadrobilam zaleglosci, ale jestescie dobre w tym pisaniu 🙂 co do badan to ja mam duzo do zrobienia przed wizyta - wymaz mikrobiologiczny z pochwy, WR, morfologia, odczyny watrobowe, no i mocz - mysle ze to wszystko bedzie potrzebne tez do porodu chocby ze wzgledu na moja cesarke, Aha Marinko dziekuje za info mam nadzieje ze ja tez cos ciekawego sie dowiem od swojego gina.
Witamy nowa majoweczke, u nas milo i przytulnie takze mam nadzieje ze sie zdarzysz zaklimatyzowac!
No to co, narazie tyle a teraz ide na spacerek - szkoda sloneczka. buziaki i milego popoludnia!
P.S wedlug terminu usg i wyznaczonego przez lekarza dzis 36 tydzien - ojjj ale leci!!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia21 napisał(a):
marinka napisał(a):
kasiagwiazdka tak naprawdę to my jesteśmy młodzi ja mam 21 a mój 26 🙂 🙂


o to dokładnie tak jak u mnie hehe 🙂 ja 21 w czerwcu a Marek 26 w lutym skończył :P


a ja mam 21lat a moj 22 lata :P gowniarze jestesmy, ale chyba z dzieciatkiem damy rade,a nie tak jak wiekszosc mysli ze jak mlodzi to nic nie beda potrafic 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczko ta drzemka była super! 🙂 Od razu odżyłam 😉
Jeszcze ploty z psiapsiółą i jest ok 🙂

Co do naszego wieku, to ja mam 23 lata (skończę w lipcu) a mój mężuś w grudniu skończy 30! 🙂

Witam kolejną "majóweczkę" 😉 ale dużo nas już jest na forum 🙂 🙂

Ja termometr chyba kupię taki:
http://allegro.pl/termometr-elektroniczny-babyono-miekka-koncowka-i1522530346.html

Mam w domu elektroniczny, ale dla dzidzi wolę taki z miękką końcówką....


Dla mnie to jest żałosne, jak ludzi oceniają innych w taki sposób. Jeszcze jesli to dotyczy rodzicielstwa... co kogo to obchodzi...!!!
Ale taka jest mentalność ludzi.... zazdroszczą i nie wiedząc jak się zachować wolą obśmiać...
Nie ma się co przejmować! Ja tez chciałabym miec 3 dzieci, jak Bóg da 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
Kasia21 napisał(a):
marinka napisał(a):
kasiagwiazdka tak naprawdę to my jesteśmy młodzi ja mam 21 a mój 26 🙂 🙂


o to dokładnie tak jak u mnie hehe 🙂 ja 21 w czerwcu a Marek 26 w lutym skończył :P


a ja mam 21lat a moj 22 lata :P gowniarze jestesmy, ale chyba z dzieciatkiem damy rade,a nie tak jak wiekszosc mysli ze jak mlodzi to nic nie beda potrafic 😮
Pewnie że dacie rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie dawno skończyłam 23 lata i sama nie wiem gdzie mi te dwa lata od "oczka" przeleciały 😮?
Mój mężuś ma 28 i wiem że z bobasem na początku będziemy bardzo ostrożni i przez co lekko przerażeni ale damy rade 😉
Natomiast uważam że odwrotny układ tzn .kobieta mająca lat 28 i facet 23 to jest juz troszke gorzej bo jak wiadomo faceci później dojrzewają 🤨 ale oczywiście zdarzają się wyjątki 😉

Nastawiłam trzecią partię pranka jedną już poprasowałam i chociaż prasowaś nie za bardzo lubię to przyzjaję sie że to prasowanie sprawiło mi przyjemność 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eeee to widze ze wiekszosc mlodych mamusiek, ja mam 24 lata w tym roku a moj maz 23 hehe rok mlodszy a tak w zasadzie to miesiac 🙂 ale ale starsze czy mlodsze my kobiety damy rade w koncu po cos wiekszosc z nas zyje 🙂 nawet jesli mamy wychowywac 5 dzieci to nic nikomu do tego!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane wrocilam !!! 🙂 🙂
oj od rana mnie nie bylo o 16 stron mialam do nadrobienia 🤪
wiec tak....przyjechal dzis kurir z pieluszkami tymi happy a potem drugi kurier z....wozkiem 🙃 ale sie ciesze....
juz furka obejrzana wymacana wytestowana nacieszyc sie nie moge....ciagle bym nia jezdzla dotykala patrzyla 😜 hehe jak wiariatka....
co do wieku ja w lipcu skoncze 25 a moj maz we wrzesniu 26 tez mlodzi jestesmy 😜 (miarowo 😜)
a teraz mezulek spi a ja ide kawke sobie zrobic bo ziewam niesamowicie a na 17 jedziemy na pierwsze zajecia ze Szkoły Rodzenia....a jutro wizyta u lekarza....oj tyle wszystkiego naraz... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
hej kochane wrocilam !!! 🙂 🙂
oj od rana mnie nie bylo o 16 stron mialam do nadrobienia 🤪
wiec tak....przyjechal dzis kurir z pieluszkami tymi happy a potem drugi kurier z....wozkiem 🙃 ale sie ciesze....
juz furka obejrzana wymacana wytestowana nacieszyc sie nie moge....ciagle bym nia jezdzla dotykala patrzyla 😜 hehe jak wiariatka....
co do wieku ja w lipcu skoncze 25 a moj maz we wrzesniu 26 tez mlodzi jestesmy 😜 (miarowo 😜)
a teraz mezulek spi a ja ide kawke sobie zrobic bo ziewam niesamowicie a na 17 jedziemy na pierwsze zajecia ze Szkoły Rodzenia....a jutro wizyta u lekarza....oj tyle wszystkiego naraz... 🙂 🙂


Becia, my też dzisiaj na szkołe rodzenia 🙂 2spotkanie 🙂

I wiesz co? od razu wiedziałam, że Ty raczek z lipca jesteś 😉 🙂 jakos tak wyczuwam raczki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
beata2186 napisał(a):
hej kochane wrocilam !!! 🙂 🙂
oj od rana mnie nie bylo o 16 stron mialam do nadrobienia 🤪
wiec tak....przyjechal dzis kurir z pieluszkami tymi happy a potem drugi kurier z....wozkiem 🙃 ale sie ciesze....
juz furka obejrzana wymacana wytestowana nacieszyc sie nie moge....ciagle bym nia jezdzla dotykala patrzyla 😜 hehe jak wiariatka....
co do wieku ja w lipcu skoncze 25 a moj maz we wrzesniu 26 tez mlodzi jestesmy 😜 (miarowo 😜)
a teraz mezulek spi a ja ide kawke sobie zrobic bo ziewam niesamowicie a na 17 jedziemy na pierwsze zajecia ze Szkoły Rodzenia....a jutro wizyta u lekarza....oj tyle wszystkiego naraz... 🙂 🙂


Becia, my też dzisiaj na szkołe rodzenia 🙂 2spotkanie 🙂

I wiesz co? od razu wiedziałam, że Ty raczek z lipca jesteś 😉 🙂 jakos tak wyczuwam raczki 😉


hehe no prosze...ciagnie swoj do swego ehhe 🙂 🙂 my na 17 jedziemy ale mezulek spi i jakos tak nie chce mi sie go budzic...a dopiero dzis mamy 1 spotkanie....o mezulek sie obudzil ja pije kawke ogarne sie i jedziemy zobaczyc...podobno jest 6 lub 4 spotkania co tydzien....no i zwiedzanie porodowek....wszystko za darmo to mnie najbardziej cieszy bo te szkoly podobno bardzo drogie sa normalnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
beata2186 napisał(a):
hej kochane wrocilam !!! 🙂 🙂
oj od rana mnie nie bylo o 16 stron mialam do nadrobienia 🤪
wiec tak....przyjechal dzis kurir z pieluszkami tymi happy a potem drugi kurier z....wozkiem 🙃 ale sie ciesze....
juz furka obejrzana wymacana wytestowana nacieszyc sie nie moge....ciagle bym nia jezdzla dotykala patrzyla 😜 hehe jak wiariatka....
co do wieku ja w lipcu skoncze 25 a moj maz we wrzesniu 26 tez mlodzi jestesmy 😜 (miarowo 😜)
a teraz mezulek spi a ja ide kawke sobie zrobic bo ziewam niesamowicie a na 17 jedziemy na pierwsze zajecia ze Szkoły Rodzenia....a jutro wizyta u lekarza....oj tyle wszystkiego naraz... 🙂 🙂


Becia, my też dzisiaj na szkołe rodzenia 🙂 2spotkanie 🙂

I wiesz co? od razu wiedziałam, że Ty raczek z lipca jesteś 😉 🙂 jakos tak wyczuwam raczki 😉


hehe no prosze...ciagnie swoj do swego ehhe 🙂 🙂 my na 17 jedziemy ale mezulek spi i jakos tak nie chce mi sie go budzic...a dopiero dzis mamy 1 spotkanie....o mezulek sie obudzil ja pije kawke ogarne sie i jedziemy zobaczyc...podobno jest 6 lub 4 spotkania co tydzien....no i zwiedzanie porodowek....wszystko za darmo to mnie najbardziej cieszy bo te szkoly podobno bardzo drogie sa normalnie...


no my płacimy 250 zł... chyba 6-7 spotkań będzie, ale po pierwszym jestem zadowolona. Dzisiaj chyba o porodzie będzie więc będzie ciekawie 😉 Ja mam na 19.00 a później idziemy na mecz do znajomych 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martynka to ty widze taki kibic jak ja...hehe mnie maz zarazil i meczyki tez z nim ogladam 🙂 u nas czasem na cyfrze mecze caly dzien potrafia leciec...i o dziwo nie nudzi mi sie hehe a jak gra Polska Lub Lech Poznań to juz koniec...nic sie nie liczy....ciekawe czy Maluszek bedzie z nami ogladac hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Martynka to ty widze taki kibic jak ja...hehe mnie maz zarazil i meczyki tez z nim ogladam 🙂 u nas czasem na cyfrze mecze caly dzien potrafia leciec...i o dziwo nie nudzi mi sie hehe a jak gra Polska Lub Lech Poznań to juz koniec...nic sie nie liczy....ciekawe czy Maluszek bedzie z nami ogladac hehe


hehe 🙂 no my też kibice Lecha :P 🙂
Ale ostatnio byłam zafascynowana meczem Barcelona-Arsenal 🙂 No poprostu miodzio 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...