Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Hussi teraz mi lekarz mowi, ze podpajeczynowkowe ale z Anilka tez mialam miec takie tylko 2 min przed operacja swierdzili, ze jednak bedzie ogolne. Teraz modle sie zeby miec podpajeczynowkowe bo ono jest najbezpieczniejsze! Zobaczymy co powie terazten specjalista. Ja po znieczuleniu ogolnym mialam duze problemy z macica. Nie chciala mi sie kurczyc bo do niej nie docieralo, ze dziecka tam juz nie ma. A tak to mylisz ze zaraz urodzisz przezywasz i to sie robi normalnie 🙂


U mnie pamietam ze cos lekarz mowil o znieczuleniu zewnątrzoponowym ale nic konkretnego wiecej nie uslyszalam,napewno jeszcze go o to przycisne w koncu to ostatnia wizyta choc wciaz w razie co bedzie pod telefonem. ja innego procz ogolnego do tej pory nie mialam wiec nie moge sie wypowiedziec na ten temat dlatego pytam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja wyprałam już ochraniacze na łóżeczko, wstawiłam pościel i zjadłam rosołek. Podglądam sobie co piszecie... i leżę teraz w łóżeczku...
Już się nie mogę doczekać kiedy zacznie mi brzuszek opadać, bo tak wysoko mam i już mi ciężko oddychać i żeberka bolą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze fajnie justiks 🙂 🙂
Moj Piotrek zawsze wolal male samochody i sluzbowy i prywatny mamy osobowe 5. No ale w pracy mial pryjjemnosc jezdzic carawella takim busem nowiusienkim i po tej jezdzie powiedzial, ze nastepny samochod chce taki!!! Moja mama zawsze wolala takie wieksze samochody , mowi, ze czujesz sie bezpieczniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
kurcze fajnie justiks 🙂 🙂
Moj Piotrek zawsze wolal male samochody i sluzbowy i prywatny mamy osobowe 5. No ale w pracy mial pryjjemnosc jezdzic carawella takim busem nowiusienkim i po tej jezdzie powiedzial, ze nastepny samochod chce taki!!! Moja mama zawsze wolala takie wieksze samochody , mowi, ze czujesz sie bezpieczniej 🙂


fakt moj maz sie smieje ze zaluje ze wczesniej nie kupil takiego bo przy wypadku ktory mial to nic by mu sie pewnie nie stalo a tak to osobowka zmasakrowana byla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia333 napisał(a):
manki napisał(a):
No jutro pojedziemy do doktora i zobaczymy...
Ja gotuje ogorkowa,ale prez ten cholerny katar niemam zbyt smaku i ciekawe jaka wyjdzie.


Hihi Ja też gotuję ogórkową 🙂 A na drugie gołąbki od mamusi z ziemniaczkami i surówką z pora 🙂


hihi ja tez mam dzisiaj gołąbki od mamusi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
gusia333 napisał(a):
manki napisał(a):
No jutro pojedziemy do doktora i zobaczymy...
Ja gotuje ogorkowa,ale prez ten cholerny katar niemam zbyt smaku i ciekawe jaka wyjdzie.


Hihi Ja też gotuję ogórkową 🙂 A na drugie gołąbki od mamusi z ziemniaczkami i surówką z pora 🙂


hihi ja tez mam dzisiaj gołąbki od mamusi 😁


🙂 nieźle nieźle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello brzuszki! Nas nie bylo w Weekend w domku.U tesciow pobyt byl. Znowu nocki nieprzespane,rece,nadgarstki bola,biodra..juz nie wiem jak mam spac 🤔 Ale dzisiaj do 11 🤪 ej godziny sobie pospalam,a w nocy jak sowa kursowalam 😉
W piatek byla wizytka u gin.Synus zdrowiutki i wazy juz przypuszczalne 3600 gr.Glowka na dole bardzo odczuwalna.Moze na Wielkanoc,a moze na dniach urodze.Ginekolog kazal byc przygotowany teraz kazdego dnia.
My tez od dwoch mcy nie seksilismy.Ale moze skusimy sie teraz,bo synus jest "gotowy"do narodzin,i nic nie stoi na przeszkodzie,zeby sie teraz urodzil 🙂 Podobno chodzenie po schodach moze przyspieszyc porod.Ja mam trudnosci z chodzeniem,bo maly tak glowka napiera,ze tiptopkami chodze 😁
Brzuszek tez mi sie powoli obniza.Zobyczymy,jakie plany ma nasz skarb 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
Hello brzuszki! Nas nie bylo w Weekend w domku.U tesciow pobyt byl. Znowu nocki nieprzespane,rece,nadgarstki bola,biodra..juz nie wiem jak mam spac 🤔 Ale dzisiaj do 11 🤪 ej godziny sobie pospalam,a w nocy jak sowa kursowalam 😉
W piatek byla wizytka u gin.Synus zdrowiutki i wazy juz przypuszczalne 3600 gr.Glowka na dole bardzo odczuwalna.Moze na Wielkanoc,a moze na dniach urodze.Ginekolog kazal byc przygotowany teraz kazdego dnia.
My tez od dwoch mcy nie seksilismy.Ale moze skusimy sie teraz,bo synus jest "gotowy"do narodzin,i nic nie stoi na przeszkodzie,zeby sie teraz urodzil 🙂 Podobno chodzenie po schodach moze przyspieszyc porod.Ja mam trudnosci z chodzeniem,bo maly tak glowka napiera,ze tiptopkami chodze 😁
Brzuszek tez mi sie powoli obniza.Zobyczymy,jakie plany ma nasz skarb 🙂


a na usg pokazało ze kiedy poród ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
Hello brzuszki! Nas nie bylo w Weekend w domku.U tesciow pobyt byl. Znowu nocki nieprzespane,rece,nadgarstki bola,biodra..juz nie wiem jak mam spac 🤔 Ale dzisiaj do 11 🤪 ej godziny sobie pospalam,a w nocy jak sowa kursowalam 😉
W piatek byla wizytka u gin.Synus zdrowiutki i wazy juz przypuszczalne 3600 gr.Glowka na dole bardzo odczuwalna.Moze na Wielkanoc,a moze na dniach urodze.Ginekolog kazal byc przygotowany teraz kazdego dnia.
My tez od dwoch mcy nie seksilismy.Ale moze skusimy sie teraz,bo synus jest "gotowy"do narodzin,i nic nie stoi na przeszkodzie,zeby sie teraz urodzil 🙂 Podobno chodzenie po schodach moze przyspieszyc porod.Ja mam trudnosci z chodzeniem,bo maly tak glowka napiera,ze tiptopkami chodze 😁
Brzuszek tez mi sie powoli obniza.Zobyczymy,jakie plany ma nasz skarb 🙂

o ja jaki duzy! ja w piatek mialam usg i podalo 2860gram. jejku kilogram roznicy!! a mamy w zasadzie ten sam termin.. 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...