Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
hej nie mam skad pisac..urodzilam coreczke 36 tydzien..jest wszytsko okiwazyla 2750 i ma 50 cm...piekna!!!jest w inkubatorku ye wzgledu na miesiac wczesniej i moj cukier musi miec kontrole zya tydzien do domu..rodzilam 15 godz..uffff a wody odchodzily mi 2dni..urodzilam naturalnie bez naciecia wiec cipka nie boli,pokarmu ful ..kocham was..wasza kolezanka ola


Olu Kochana, gratulacje!!!
bardzo się cieszę, że z Tobą i Małą wszystko OK 🙂 Buziaki gorące!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Dzien dobry kochane, weszłam napisac Wam wiadomość do Hussi :
"Za chwilę przekazują mnie na cesarke , trzymajcie kciuki brzuszki dam znac jak poszło , aha na imię będzie miał Piotruś 😁 "


Ojejuuuu, nie mogę uwierzyć, że to się naprawdę dzieje - majóweczki zaczęły się rozpakowywać! 🤪 🤪 🤪

Justiks, Fabianek jest prześliczny 🙂

Barakuda, fajnie, że znów jesteś z nami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki za odpowiedź, bez tego czopa chyba jeszcze trochę można funkcjonować (mam nadzieję)?....nie mogę teraz zacząć rodzić bo wszyscy są w pracy......muszę chociaż do 16 poczekać....bo trochę kicha do szpitala jechać taxi 🤢.Chyba pójdę do wanny...to mi ostatnio mocno pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe moja koleżanka jak rodziła niedawno to ze skurczami pojechała sama do szpitala samochodem tam skurcze ustały więc kazali jej wrócić i jak wracała to skurcze powróciły ale już wtedy dojechała do domu i poczekała na męża jak wróci z pracy więc się nie martw masz na pewno sporo czasu przed sobą skoro nie masz skurczy. Bo nie masz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Odnośnie linku do przebiegu porodu.
Powiem szczerze, że wymiękłam przy nacinaniu...
Wczesniej widziałam ten film:
http://www.youtube.com/watch?v=W99t8nSEirQ&oref=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fresults%3Fsearch_query%3Dbaby%2Bbirth%26aq%3Df&has_verified=1&oref=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fverify_age%3Fnext_url%3Dhttp%253A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%253Fv%253DW99t8nSEirQ%2526oref%253Dhttp%25253A%25252F%25252Fwww.youtube.com%25252Fresults%25253Fsearch_query%25253Dbaby%25252Bbirth%252526aq%25253Df%2526has_verified%253D1
ale tu wymiękłam dopiero przy łożysku.
I co to kurcze znaczy, że nacinanie jest standardem? Chyba tylko u nas w Polsce jest, bo tak łatwiej, a odrobina wysiłku ze strony personelu medycznego w celu ochrony krocza przed nacięciem jak bardzo ułatwiłaby proces rekonwalescencji... Echh 😞
Na tym filmie też nacięli, ale chyba jakoś mniej drastycznie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje wam za wszystkie gratulacje mam w szpitalu neta ale strasznie oddalonego od pokoju i nie mam jak lazic..mala jest kochana i ma na imie Anna-Maria...jest cudowna..za tydzien do domku chyba..musza ja kontrolowac poniewaz duzo za wczesnie sie urodzila jednii mowia ze o 4 tyg jedni ze o 6 tyg..ale jest silna i wciaz sie ,,usmiecha,,malo placze mowia na nia tu smieszka..jestem bardzo szczesliwa i dziekuje wam za to ze bylyscie ´ze mna w zlych i dobrych chwilach..kocham was mocno!!!wroce to bede z wami znowu..caluje nawet nie wiem czy ktos z nas juz urodzil bo nie mam jak czytac was..pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
dziekuje wam za wszystkie gratulacje mam w szpitalu neta ale strasznie oddalonego od pokoju i nie mam jak lazic..mala jest kochana i ma na imie Anna-Maria...jest cudowna..za tydzien do domku chyba..musza ja kontrolowac poniewaz duzo za wczesnie sie urodzila jednii mowia ze o 4 tyg jedni ze o 6 tyg..ale jest silna i wciaz sie ,,usmiecha,,malo placze mowia na nia tu smieszka..jestem bardzo szczesliwa i dziekuje wam za to ze bylyscie ´ze mna w zlych i dobrych chwilach..kocham was mocno!!!wroce to bede z wami znowu..caluje nawet nie wiem czy ktos z nas juz urodzil bo nie mam jak czytac was..pa pa



aj Olu miałaś termin dokładnie na ten sam dzień co ja... i dopiero teraz do mnie dotarło że to tak niedaleko... i że w każdej chwili coś może się zacząć dziać... 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
dziekuje wam za wszystkie gratulacje mam w szpitalu neta ale strasznie oddalonego od pokoju i nie mam jak lazic..mala jest kochana i ma na imie Anna-Maria...jest cudowna..za tydzien do domku chyba..musza ja kontrolowac poniewaz duzo za wczesnie sie urodzila jednii mowia ze o 4 tyg jedni ze o 6 tyg..ale jest silna i wciaz sie ,,usmiecha,,malo placze mowia na nia tu smieszka..jestem bardzo szczesliwa i dziekuje wam za to ze bylyscie ´ze mna w zlych i dobrych chwilach..kocham was mocno!!!wroce to bede z wami znowu..caluje nawet nie wiem czy ktos z nas juz urodzil bo nie mam jak czytac was..pa pa

Olu justynka urodziła 🙂 Ciesze sie z Twojego szczescia 🙂To kiedy dokładnie urodzilas?Całuski dla ciebie i malutkiej ANNY-MARII
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...