Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wroclam 🙂

wiecie co po ostatnich dniach troche starh do dupci mi dotarl....taka odwazna bylam i pozytywnie nastawiona moge rodzic a co tam buhaha....a teraz po tych skurczach to kuzwa boje sie tego bolu najbardziej...skoro teraz mnie tak bolalo a co bedzie przy porodzie....chociaz dla Nikosia zrobie wszystko 🙂) ciekawe jak tam hussi....tez juz bedzie miala malego przy sobie fajnie 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
kasidelko88 ja prowadzę własną działalność gospodarczą i w związku z tym nie należy mi się urlop macierzyński ale za to należy mi się zasiłek na prawach urlopu macierzyńskiego i tak jak urlop macierzyński mogę go zacząć 14 dni przed przewidywanym terminem. Ja zamierzam zacząć od 1 maja więc muszę po świętach załatwić formalności w ZUS-ie a do tego potrzebne mi to zaświadczenie.

ale ja do pracy tez musialam dostarczyc taki dokument. a nie prowadze wlasnej dzialalnosci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilam na troszke do kompa. Kilka spraw udalo mi sie szybko zalatwic. teraz obiadek i chcialam posadzic kwiaty na balkonie 🙃
bylam tez ogladac porodowke w swoim szpitalu. no i nie jest zle. Kupilam dla meza wdzianko ktore musi miec podczas porodu.. kurcze.. coraz blizej godzina zero 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie w nowym tygodniu 😆
Justiks Fabianek jest piękny! Czekamy na więcej foto 🙂
Olu, GRATULUJĘ OGROMNIE, dobrze że mała silna to pewno niedługo będziecie już w domku.
Ciekawe jak tam Hussi... czy już po.. i czy mamy kolejną mamusię..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ten pierwszy filmik co dałyście linka to oglądaliśmy razem z mężem już długi czas temu. Miny mieliśmy niezłe. 😁 Mówię do Niego, że może lepiej żeby nie oglądał, ale On na to że musi wiedzieć co i jak i pierwszy szok woli przeżyć w domu i się przygotować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, wróciłam...
Byłam u mamy na chwilkę, czyli zrobiłam sobie mały spacerek... powiem Wam, że szłam jak słoniczka :P Tak powolutku... ociężale... 😁 😁 hehe

No i... tak się chwaliłam, że mi nie puchną stopy i ręce... A wczoraj słuchajcie ledwo obrączkę zdjęłam... i jak włożyłam wczoraj takie buciki, które są akurat na mnie, to myślałam, że wybuchnę... jakby były 3 rozmiary za małe. A dzisiaj założyłam takie co mam luźniejsze i są na ścisk! 🤪 kurde...

Zaraz zabieram się za dekorowanie ściany przy łóżeczku 🙂 Kupiłam juz literki "HANIA" i namaluję jeszcze dwa obrazki. Ciekawe co mi z tego wyjdzie 😉 :P

Będę zaglądać. :* buziolki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Dziewczyny 🙂 dawno mnie tu nie było,mam pytanie czy któraś z Was ma bóle kości łonowej ? ja mam czasem takie bóle jakby mnie ktoś tam kopnął i nie wiem co jest grane,lekarza mam dopiero po świętach 😞 w ogóle ostatnio miewam bóle brzucha,że aż łzy lecą,a oszczędzam się bardzo.Termin mam dopiero na 23 maja i nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć.... mam założony krążek i nie wiem czy jak się go ma to czy wody mogą odejść normalnie ? może któraś z Was mi pomóc ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja się pochwalę co udało nam się zrobić przez weekend w pokoiku Dzidka 🙂
Co prawda wiele rzeczy jeszcze brakuje, bo do zamówienia szafa przesuwna (tam gdzie wózek i wanienka stoi), roletki, firanki, dywanik, pościel, fotel, półeczka nad komodą no i gadżety typu literki, obrazki, ozdoby lampy itp ale mniej więcej tak to wygląda 😉

Aż żal będzie znosić łóżeczko i komodę na dół, bo na razie będziemy sobie mieszkać w salonie...ale cieszymy się, że już prawie wszystko gotowe 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzialena4 napisał(a):
Dzięki za odpowiedź, bez tego czopa chyba jeszcze trochę można funkcjonować (mam nadzieję)?....nie mogę teraz zacząć rodzić bo wszyscy są w pracy......muszę chociaż do 16 poczekać....bo trochę kicha do szpitala jechać taxi 🤢.Chyba pójdę do wanny...to mi ostatnio mocno pomaga.

Madzialena4
Bez czopa nawet do 2 tygodni można "funkcjonować" ( tak przynajmniej twierdzi moja położna ze szkoły rodzenia), więc nie masz się co stresować bo masz przed sobą pewnie jeszcze kilka dni... Pozdrawiam i życzę powodzenia. 😉
Swoją drogą to coś nam się maj rozjeżdża... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
Joma, bardzo ładny pokoik 🙂
I widzę, że jednak wszystko już przygotowane. To tylko ja mam takie zaległości? ☺️

Anonimosia, nie tylko Ty ☺️ Remoncik trwa... a dużo rzeczy jeszcze nie mamy.. choć wczoraj już zamówiliśmy łóżeczko 🤪
Joma pokój jest prześliczny, ta tapeta fajowa! . Ja jakoś nie miałam przekonania do białych mebelków, ale tam ładnie się ze sobą wszystko komponuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...