Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
joma napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
HEEHE wkoncu jestesmy majówkami.. spokojnie.. i na nas przyjdzie kolej 😁

Dokładnie tak!

Mi się jakoś specjalnie nie śpieszy, choć nie ukrywam, że wolałabym wcześniej niż później...
Najbardziej boję się tego przenoszenia...


ja tez sie tego boje.. najlepiej by było urodzic kilka dni przed terminem -tydzien, chwilami tez bym juz chciała rodzic, ale zaraz tłumacze sobie że dla małej lepiej jak posiedzi 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gusia333 napisał(a):
Madzialena4 napisał(a):
Mam jakieś takie brązowe plamienia dzisiaj od rana i nie wiem, czy się zbierać do szpitala...czy nie panikować ? Miała któraś coś takiego? W czwartek miałam skurcze i od tego czasu jestem na nospie - 3x dziennie.... no nie wiem, ale boję się barrrdzo


Nam też położna mówiła żeby wtedy nie panikować i czekać na skurcze, które będą regularne i na dobrą sprawę by jechać do szpitala dopiero gdy będą co jakieś 5 min bo daje to gwarancję że akcja porodowa pod wpływem adrenaliny raczej nie ustanie jak może być w przypadku gdy wybierzemy się do szpitala gdy skurcze są co 10 min lub nie są regularne. Chyba że odejdą Ci wody w tym czasie. Ale to też by się wstrzymać jakieś 2-3h (gdy nie ma regularnych skurczy) i wtedy dopiero wyruszyć do szpitala. Chyba że wody są zielone lub budzą Twoją niepewność. Nie martw się. Mi dziś też coś wyleciało ale było to typowo białe z lekkim żółtym zabarwieniem, ale pewnie to zwykły śluz...
Powodzenia


Ta wydzielina to czop śluzowy z szyjki macicy 🙂
Kolor brązowy oznacza wewnętrzną jego część zewnętrzna jest biała albo żółtawa (konsystencja kurzego białka).
Moja położna powiedziała żebym się tym nie przejmowała 😆
Jego wypłynięcie jest całkiem normalne i bezpieczne ja tez juz tak miałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
gusia333 napisał(a):
Madzialena4 napisał(a):
Mam jakieś takie brązowe plamienia dzisiaj od rana i nie wiem, czy się zbierać do szpitala...czy nie panikować ? Miała któraś coś takiego? W czwartek miałam skurcze i od tego czasu jestem na nospie - 3x dziennie.... no nie wiem, ale boję się barrrdzo


Nam też położna mówiła żeby wtedy nie panikować i czekać na skurcze, które będą regularne i na dobrą sprawę by jechać do szpitala dopiero gdy będą co jakieś 5 min bo daje to gwarancję że akcja porodowa pod wpływem adrenaliny raczej nie ustanie jak może być w przypadku gdy wybierzemy się do szpitala gdy skurcze są co 10 min lub nie są regularne. Chyba że odejdą Ci wody w tym czasie. Ale to też by się wstrzymać jakieś 2-3h (gdy nie ma regularnych skurczy) i wtedy dopiero wyruszyć do szpitala. Chyba że wody są zielone lub budzą Twoją niepewność. Nie martw się. Mi dziś też coś wyleciało ale było to typowo białe z lekkim żółtym zabarwieniem, ale pewnie to zwykły śluz...
Powodzenia


Ta wydzielina to czop śluzowy z szyjki macicy 🙂
Kolor brązowy oznacza wewnętrzną jego część zewnętrzna jest biała albo żółtawa (konsystencja kurzego białka).
Moja położna powiedziała żebym się tym nie przejmowała 😆
Jego wypłynięcie jest całkiem normalne i bezpieczne ja tez juz tak miałam


Nio to wsio jasne 🙂 ciekawe kiedy nam się zacznie wszystko 🙂 ja tak jak większość bym już chciała ale z drugiej strony wiem że lepiej jeszcze poczekać 🙂 będzie co ma być nic nie przyspieszam i nie opóźniam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SKOŃCZYŁAM!!! Jestem wykończona :P

Ale już się chwalę efektem swojej pracy 😉

W łóżeczku jeszcze nie ma pościeli, leżą jakieś szpargały i przewijak mi teraz troche nie pasuje... Na komodzie jeszcze pewnie coś stanie. Ale wiadomo, to tylko taki kącik narazie... w październiku będę "projektować" coś innego 😉 🙂 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
Jamaica91 bóle kości łonowej są całkowicie normalne ponieważ rozchodzi się spojenie łonowe. Jeżeli martwią cię twoje objawy i te bóle brzucha to zadzwoń do lekarza może podpowie ci, że masz wziąć no-spe albo każe przyspieszyć wizytę.


Dziękuję tak właśnie zrobię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Brzuszki doradźcie jakie wypełnienie kupić do pościeli?
Ja już głupieje...tyyyyyle tego jest 😮


Ja zamawialam z tej aukcji... http://allegro.pl/promocja-posciel-6-elementow-120x90-producent-i1540657234.html ale teraz trochę żałuję, bo jak przyszła, to ani metki, ani żadnego opisu nie ma...
A mi koleżanka polecała jakąś, ale nie pamiętam nazwy, jak się dowiem, to Ci napiszę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Brzuszki doradźcie jakie wypełnienie kupić do pościeli?
Ja już głupieje...tyyyyyle tego jest 😮


ja kupiłam " Wypełnienie do kołdry i poduszki, wykonane z obszytej białą bawełną, hipoalergicznej, wysokopuszystej ovaty silikonowej." z tej firmy http://allegro.pl/memida-posciel-do-lozeczka-120x90-5-elementow-i1506918126.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Adka a jak tam u Ciebie ?????


Kochana mi chyba grozi cesarka .Mała nadal leży poprzecznie i to w samych żebrach 😞
A tak daje mi popalić ,mąż się śmieje że jeszcze sie nie urodziła a rządzi mną ,bo od niej zależy jak mogę usiąść .Czy wepcha dupke głęboko w moje zebra czy nie a jak nie raz chcę się nachylić to ona sie tak napina ze nie mogę..29 kwietnia mam wizytę mam nadzieje ze jeszcze się odwróci bo wydaje mi sie że jeżeli do tej pory tego nie zrobi to mój gin skieruje mnie na cesarke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Samopoczucie troszkę lepsze. Były trzy dosyć mocne skurcze, ale o dziwo nie w dole brzucha, ale właśnie na dnie macicy pod żołądkiem. Zakupiłam sobie nospę, ale jej nie brałam bo samo przeszło. Jutro wizyta.
Wybieram właśnie literki do kącika malca 🙂, zastanawiam się tylko jakie kolory będą mi pasować, zaraz męża zatrudnię niech wybrać pomoże 🙂.
Spokojnej nocki życzę 🙂. Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Adka a jak tam u Ciebie ?????


Kochana mi chyba grozi cesarka .Mała nadal leży poprzecznie i to w samych żebrach 😞
A tak daje mi popalić ,mąż się śmieje że jeszcze sie nie urodziła a rządzi mną ,bo od niej zależy jak mogę usiąść .Czy wepcha dupke głęboko w moje zebra czy nie a jak nie raz chcę się nachylić to ona sie tak napina ze nie mogę..29 kwietnia mam wizytę mam nadzieje ze jeszcze się odwróci bo wydaje mi sie że jeżeli do tej pory tego nie zrobi to mój gin skieruje mnie na cesarke.


Adka - to jesteśmy dwie. moja już było główkowo - a tu trach i już ze dwa tygodnie siedzi poprzecznie. to ponoć najgorsze ułożenie ale juz nic nie straszę. ponc najlatwiej sie obracają do 36 tygodnia - aczkolwiek zdarza sie, że nawet kilka godzin przed porodem potrafią się dzieciaczki odwrócić. jestem ciekawa czy lekarz już Ci wyznaczy cesarkę czy bedzie chciał czekac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, czy kupowałyście jakieś pokrowce albo prześcieradełka na przewijaki?
Bo zaczęłam się nad tym zastanawiać.... Przewijak jest taki z ceraty i myślałam, że podczas przewijania będę po prostu kładła pieluszkę flanelową. Ale teraz to już nie wiem.

I wiecie co? Jak tak już pomalowałam tą ścianę, to aż mnie korciło, żeby pościel założyć. Ale tylko wyjęłam, włożyłam do łóżeczka, zrobiłam parę fotek jak wygląda z różową i żółtą pościelą i schowałam 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...