Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Wtorkowo Majóweczki 🙂
ja juz tez nie spie..nocka nawet niezła znow czeste chodzenie do kibelka i maly usadowil sie na lewej stronie wiec niewygodnie bylo tam lezec a prawa mi cala skopal i tez do bani bylo...stwierdzilam ze chyba zaczne spac na siedzaca 😜
a ja juz wyszykowana jade niedlugo wyniki zrobic mocz morfologia i hbs....boje sie z leksza bo napuchnieta cala jestem a ostatnim razem mialam cale rece poklute bo zyl nie mogla znalesc, ciekawe jak teraz bedzie....
Potem jade na zakupy z rodzicami wiec wpadne dopiero pewnie kolo poludnia a na 16 SR...dzi okres pologu i karmienie 🙂)

Miłego przedpołudnia mamuśki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Dziewczyny!
Moje dłonie z każdym dniem coraz bardziej spuchnięte, utrzymuje się to już prawie 2 tygodnie i zginanie palców, chwytanie przedmiotów jest bolesne 😞 W piątek mam wizytę, zobaczymy co powie lekarz.
U nas dziś szaro, więc będę korzystać z chłodniejszego dnia i zabiorę się w końcu za to prasowanie. I dziś ma przyjść moje zamówienie od rodzyneczek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
witajcie,
czy Wy tez tak macie ze jak swieci slonko i ptaki spiewaja za oknem to nie chce sie spac? 🙂 kurcze, znowu zrobilam sobie w myslach liste co chce dzis zrobic i zaczynam dzialac. Ciekawe ile mi sie z tego uda.. 🙂


Heh 🙂 Fijolek, widze, ze też masz liste zadań 😉 ale faktycznie, jak świeci słoneczko to nie chce sie spać 😉
Chociaz ja w nocy nie pospałam, wiec teraz jeszcze lezę pod kołderką 🙂 🙂 takie słodkie lenistwo..... ale.... zaraz do roboty!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
fijolek napisał(a):
witajcie,
czy Wy tez tak macie ze jak swieci slonko i ptaki spiewaja za oknem to nie chce sie spac? 🙂 kurcze, znowu zrobilam sobie w myslach liste co chce dzis zrobic i zaczynam dzialac. Ciekawe ile mi sie z tego uda.. 🙂


Heh 🙂 Fijolek, widze, ze też masz liste zadań 😉 ale faktycznie, jak świeci słoneczko to nie chce sie spać 😉
Chociaz ja w nocy nie pospałam, wiec teraz jeszcze lezę pod kołderką 🙂 🙂 takie słodkie lenistwo..... ale.... zaraz do roboty!!! 🙂

ja w nocy spalam w miare dobrze. kilka razy mialam ten sam sen, ze mi wody odeszly wiec za kazdym razem jak w stawalam do wc to sprawdzalam.. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Brzuszki 🙂
U mnie też pięęęęknaaaa pogoda,słoneczko swieci i cieplutko...ja juz ogarnełam u siebie i zjadłam sniadanko...teraz u mamy ogarnę i wypije kawusie na podwórku,na hustawce.
Prania wczoraj narobiłam tyle że dzis to juz nawet niemam co prac heh
Ciekawe co z Kasiagwiazdka i Justiną???Troche juz ich nie było...
Ciekawe jak Hussi ,Olcia i Justicks radzą sobie jako mamy...eh...pozazdrościć.
Anonimosia wiem o czym mówisz,ja mam problem z utrzymaniem tel gdy rozmaiwam nie wspomne o pisaniu sms-ów 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziś mam 37 tc i chyba przestanę się tak bać, że urodzę przed terminem, bo chyba już mogę teraz?? Idę dzisiaj do gina i nie wiem, czy święta w domu, czy w szpitalu...bo jak pisałam wam wczoraj mam jakieś plamienia i skurcze, a nie bardzo chciałabym rodzić w wielką niedzielę 🙂... bo mam mieć cesarkę, a w święta na pewno będzie tylko lekarz dyżurny. Niby cesarka to nie jest poważna operacja, ale jak szpital pełen lekarzy to zawsze milej, niż jak tak świątecznie dyżurowo ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joma piekny pokoik, i odrazu mam takie pytanie, gdzie kupowwalas te koszyki z wysciólką co stoja na Twojej komodzie....posuzkuje takich a u nas same beznadzejne kolorki,....moze gdzie na necie je zakupowlaas??

Martyno_czaro mysle zepokroiwec sie przyda, pieluszka moze sie zsuwac,nie ma to jak pokrowiec, tez sie w niego zaopatrzylam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
adka101 napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Adka a jak tam u Ciebie ?????


Kochana mi chyba grozi cesarka .Mała nadal leży poprzecznie i to w samych żebrach 😞
A tak daje mi popalić ,mąż się śmieje że jeszcze sie nie urodziła a rządzi mną ,bo od niej zależy jak mogę usiąść .Czy wepcha dupke głęboko w moje zebra czy nie a jak nie raz chcę się nachylić to ona sie tak napina ze nie mogę..29 kwietnia mam wizytę mam nadzieje ze jeszcze się odwróci bo wydaje mi sie że jeżeli do tej pory tego nie zrobi to mój gin skieruje mnie na cesarke.


Adka - to jesteśmy dwie. moja już było główkowo - a tu trach i już ze dwa tygodnie siedzi poprzecznie. to ponoć najgorsze ułożenie ale juz nic nie straszę. ponc najlatwiej sie obracają do 36 tygodnia - aczkolwiek zdarza sie, że nawet kilka godzin przed porodem potrafią się dzieciaczki odwrócić. jestem ciekawa czy lekarz już Ci wyznaczy cesarkę czy bedzie chciał czekac


Wydaje mi się ze wyznaczy mi już termin cesarki ,że nie będzie czekał do ostatniej chwili.Ja już też nie taka młódka wiec raczej nie bedzie ryzykował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry, ja niedawno z wizyty wróciłam. Jak na razie jestem jeszcze szczelnie zamknięta 🙂, szyjka mi się nie skraca i nie ma żadnych powodów do niepokoju. Lekarz kazał mi zrobić posiew oraz zwracać uwagę na ruchy dziecka, a jakby co to na KTG. Tętno nie wiem jakie było bo lekarz zapomniał wpisać mi do karty ciąży. Kolejna wizyta u niego 4maja. Miałam jeszcze do dentysty iść, ale coś jakoś się kiepsko czuję, głowa mnie boli, mdli mnie i brzuszek się napina. Miałam troszkę podwyższone ciśnienie jak mi położna mierzyła, więc to może dlatego.
Chyba sobie poleżę troszkę.
Będę zaglądać do Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie witajcie 😘 😘
Ale ja dzis mam humorek 🙂 🙂 nareszcie sie wyspałam, mąż wieczorem wymasował mi nogi, podłożył 2 kołderke zeby wyzej lezały i tak mi sie dobrzez spało do 9 😁 😁
a dzis mam w planach do fryzjera isc bo to juz ost moment -oczywiscie jak nic nie stesnie na przeszkodzie, bo w naszym stanie róznie to jest 😉a wczesniej jak zdarze to podjade zamówic firanki 🙂
Martyna a mozesz podac stronke gdzie sa te obrazki na podstawie których malowałas ?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...