Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

Kochane pędze na Usta Usta przedostatni odcinek...musze zobaczyć...
może jeszcze mi się uda wejsc do Was
a jak nie to życze kolorowych snów i czekam na wieści o kolejnych rozpakowanych majówkach... 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja poszlam siusiu i jak wracalam to taki bol mnie zlapal ze az sie poplakalam,a jak kulo mocno 😞polozylam sie troszq na boczq i przeszlo...skorzystam z chwili ze miej boli i umyje sie i do lozka i bede lezec...pewnie jeszcze zajze,meza niema wiec lapka zabiore do lozka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dziś zaliczyłam pobudkę o 5 rano bo odwoziłam gości na autobus. Stwierdziłam, że już nie opłaca się kłaść i tym sposobem jestem już od 6. w pracy. Dziś znowu czeka mnie zalatany dzień ale jak uda mi się wszytko pozałatwiać to popołudnie upłynie mi pod znakiem lenistwa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajcik napisał(a):
ja dziś zaliczyłam pobudkę o 5 rano bo odwoziłam gości na autobus. Stwierdziłam, że już nie opłaca się kłaść i tym sposobem jestem już od 6. w pracy. Dziś znowu czeka mnie zalatany dzień ale jak uda mi się wszytko pozałatwiać to popołudnie upłynie mi pod znakiem lenistwa 😁


normalnie Cię podziwiam Jolajcik... 🙂 wszystkie narzekamy jak nam ciężko i wszystko boli a Ty jeszcze pracujesz....brawa dla Ciebie.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry Majówki!
Manki jak tam Twoje dolegliwości?? Musze sie Ciebie wypytać: czy temu intensywnemu wypróżnianiu towarzyszył ból brzucha? Tak czytałam sobie na luzie wczoraj Twoje posty, myślałam, że pewnie zaraz będziesz jechać rodzić. A teraz od rana boli mnie brzuch i to tak że nie moge spać, a najgorsze jest to, że rano przed 5 wyprawiłam męża na szkolenie do Krakowa! Ma wrócić późnym wieczorem albo w nocy. Mówiliśmy naszej Halince żeby poczekała z wyłażeniem na tate, żeby sie wstrzymała chociaż ten jeden dzień. A tu jakieś sensacje brzuchowe od rana 😞 mam nadzieje ze to tylko niestrawnosc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się wczoraj śmiałam do męża, że idę w piątek rodzić to w środę po długim weekendzie wrócę do pracy 😉 tak serio to mi jest łatwo, ciąża dokucza znośnie - trochę brzuch pobolewa, a tak to luzik. W dodatku ja pracuje piętro niżej niż mieszkam i w każdym momencie mogę powiedzieć basta, dłużej nie dam rady! i uciec do wyra (choć jeszcze się tak nie zdarzyło).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajcik napisał(a):
Ja się wczoraj śmiałam do męża, że idę w piątek rodzić to w środę po długim weekendzie wrócę do pracy 😉 tak serio to mi jest łatwo, ciąża dokucza znośnie - trochę brzuch pobolewa, a tak to luzik. W dodatku ja pracuje piętro niżej niż mieszkam i w każdym momencie mogę powiedzieć basta, dłużej nie dam rady! i uciec do wyra (choć jeszcze się tak nie zdarzyło).


szacun...hehe.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry...I ja sie witam porannie i słonecznie.
Noc taka sobie choc miej wstawania na siku,gardło strasznie boli i do tego kaszel 😞Zawsze coś...wyleżałam się i te okropne bóle i kłucia minęły choc cZuję ze teraz jak już chwile siedze to wracają,wiec za chwile znow sie poloze....
Podgladnelam Na NK synka Mamusi 🙂sliczny,duzy chlopczyk...chyba Bartus...
Jamajca mnie w sumie to brzuch nie bolal,tylko krocze....w srodku mnie tam wszystko bolalo i kulo,a przy wyproznianiu tez nie czulam zadnego bolu kochana....
Jolajcik jak czujesz sie na silach i ciaza ci pozwala pracowac to pewnie...czemu by nie 😜
Antenko witaj
Marinko wierze ze tanie nie byly,sama wiem jak chcialam dwuletniej chrzesniaczce kupic kurteczke jakie ceny...choc dla Naszych Maluszkow wcale nie sa tansze he...A Ty kochana niemasz termin cc?

Aneczka Nasza cosik zamilkla 🥴 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...